Nechte se hýčkat v Pivních lázních Poděbrady při pobytu ve dvou v hotelu Soudek. V ceně pivní koupel, masáž, zábal a nechybí ani romantická večeře, sekt a malý dárek pro váš dokonalý letní relax ve středních Čechách.

Relaxujte při pivní koupeli v Kleopatřiných lázních Poděbrady

Kleopatřiny lázně Poděbrady Vám poskytnou jedinečný zážitek - bohatý balíček chmelové relaxace. Pivo má totiž silné detoxikační účinky a zároveň působí regeneračně na vlasy, kůži a nervovou soustavu. Ke koupeli navíc můžete popíjet pivo Bernard, abyste léčivé účinky podpořili i zevnitř. 

Vedle koupele se těšte i na chmelovou masáž a zábal rukou s bambuckým máslem. To vše ve stylovém, relaxačním prostředí lázní, které najdete přímo v centru Poděbrad. 

Po relaxaci si nezapomeňte město prohlédnout - jeho dominantou je zámek, lázeňská kolonáda a květinový park. 

Ubytování v hotelu Soudek s romantickou večeří

Hotel Soudek leží v centru města, jen kousek od samotných lázní. Pokoje hotelu jsou příjemně zařízeny, mají vlastní sociální zařízení, TV i lednici. Součástí balíčku je i romantická večeře pro dva podávaná v Jihočeské restauraci. Těšte se na vepřový steak na fazolkách a slanině se šťouchanými bramborami. K doladění atmosféry nechybí ani sekt.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Bohuslava B.)

Pobyt odpovídal popisu v prezentaci, příjemná obsluha, spokojenost se nabízenými službami.

Vynikající (Karolína B.)

Prostředí hotelu velice příjemné, personál vstřícný. Procedury úžasné, hlavně pivní koupel. Doporučuji zakoupit více procedur (romantická koupel atd.) Snídaně v ceně pobytu byly vždy perfektně nachystány. Večeře ve formě voucheru ve vybrané restauraci taktéž příjemná. Pouze rezervace byla ze strany personálu nevyřízena, ale na místě bylo vše vyřešeno.

Vynikající (Blanka S.)

Prostředí hotelu se nám velice líbilo, nalézá se blízko kolonády i nádraží. Vše jsme obdrželi. Se službami jsme byli velice spokojeni, jenom doporučujeme si objednat včas parkoviště pro auto. Personál hotelu byl příjemný.

Vynikající (martina M.)

Naprostá spokojenost,vše jsme si velice užili. Ubytování i pivní lázen byla super. Můžeme jen doporučit.

Skvělé (Jana D.)

Ubytovaní jsme byli jinde, ale nevadilo to. Personál - výborný, totéž strava. Měli jsme sebou kola, takže jsme cyklistikovali.

Vynikající (Eva B.)

S pobytom v Podebradoch sme boli veľmi spokojní. Ubytovanie bolo veľmi pekné a strava bola vynikajúca. Taktiež samotné kúpele boli v poriadku.

Vynikající (Lenka K.)

Pobyt zcela odpovídal popisu v prezentaci. Po domluvě s majiteli penzionu i Pivních lázní jsme si rozložili poskytované služby na celou dobu pobytu. Byli jsme maximálně spokojeni.

Skvělé (Kristýna ?.)

Zařízení pobytu bylo díky spolupráci paní Svobodové s více hotely velmi snadné. Ve výsledku jsme tedy byly ubytované v jiném hotelu, než bylo uvedeno, ale bylo to velmi příjemné. Popisu neodpovídala pouze večeře v jihočeské restauraci, dostaly jsme pouze poukaz na večeři v hodnotě 300,- kč, což neodpovídalo plné hodnotě večeře. To, že sekt bylo Avanti a belgická čokoláda jeden kus pralinky přehlížím. Veškeré procedury byly dodrženy a byly velmi příjemné.

Vynikající (Ivona K.)

Vybraný pobyt zodpovedal popisu v prezentácii,bol to môj úplne prvý pokus s výberom relaxačného pobytu takouto formou a som maximálne spokojná...komunikácia s poskytovateľom služby pred zakúpením kupónu bezproblémová a počas samotného pobytu takisto,počnúc ubytovaním,stravou,končiac ponúkamými službami všetko na jednotku...pobyt splnil moje očakávanie,dokonale sme si s manželom oddýchli.

Vynikající (Josef D.)

Hotel perfektní, krásné prostředí, wellness pohoda, služby na úrovni, personál milý a vstřícný. Vřele doporučuji všem.