Nechte se hýčkat v Pivních lázních Poděbrady při pobytu ve dvou v hotelu Soudek. V ceně pivní koupel, masáž, zábal a nechybí ani romantická večeře, sekt a malý dárek pro váš dokonalý letní relax ve středních Čechách.
Nechte se hýčkat v Pivních lázních Poděbrady při pobytu ve dvou v hotelu Soudek. V ceně pivní koupel, masáž, zábal a nechybí ani romantická večeře, sekt a malý dárek pro váš dokonalý letní relax ve středních Čechách.

Relaxujte při pivní koupeli v Kleopatřiných lázních Poděbrady

Kleopatřiny lázně Poděbrady Vám poskytnou jedinečný zážitek - bohatý balíček chmelové relaxace. Pivo má totiž silné detoxikační účinky a zároveň působí regeneračně na vlasy, kůži a nervovou soustavu. Ke koupeli navíc můžete popíjet pivo Bernard, abyste léčivé účinky podpořili i zevnitř. 

Vedle koupele se těšte i na chmelovou masáž a zábal rukou s bambuckým máslem. To vše ve stylovém, relaxačním prostředí lázní, které najdete přímo v centru Poděbrad. 

Po relaxaci si nezapomeňte město prohlédnout - jeho dominantou je zámek, lázeňská kolonáda a květinový park. 

Ubytování v hotelu Soudek s romantickou večeří

Hotel Soudek leží v centru města, jen kousek od samotných lázní. Pokoje hotelu jsou příjemně zařízeny, mají vlastní sociální zařízení, TV i lednici. Součástí balíčku je i romantická večeře pro dva podávaná v Jihočeské restauraci. Těšte se na vepřový steak na fazolkách a slanině se šťouchanými bramborami. K doladění atmosféry nechybí ani sekt.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Dagmar H.)

Prostředí hotelu se nám líbilo, obdrželi jsme vše co bylo na kuponu, personál hotelu byl milý a pozorný a velmi vstřícný. Strava i wellness byly vynikající. Poděbrady jsou nádherné, nás nadchly procházky podél řeky a plavba na lodi, všem vřele doporučuji.

Vynikající (Šárka ?.)

Z pobytu jsme se vrátili včera , celá naše 8 členná skupina byla nesmírně spokojena, ubytování bylo čisté a pěkné, strava výborná , pivní koupel i zábaly a masáže super. Personál jak penzionu Lovas, tak pivních lázní byl vstřícný a profesionální.

Vynikající (Ivona K.)

Vybraný pobyt zodpovedal popisu v prezentácii,bol to môj úplne prvý pokus s výberom relaxačného pobytu takouto formou a som maximálne spokojná...komunikácia s poskytovateľom služby pred zakúpením kupónu bezproblémová a počas samotného pobytu takisto,počnúc ubytovaním,stravou,končiac ponúkamými službami všetko na jednotku...pobyt splnil moje očakávanie,dokonale sme si s manželom oddýchli.

Vynikající (Věra C.)

S pobytem jsme byli spokojeni,personál příjemný,usměvavý,jídlo chutné a pro nás dostačující.

Skvělé (Hana F.)

Prostředí v hotelu příjemné, personál také. Apartmán byl luxusní, pouze tam nedosáhla wifi.

Vynikající (Jana B.)

Rodinný penzion na vysoké úrovni, útulné prostředí, výborná strava. Wellness velmi příjemné, ochotný personál. Penzion blízko centra.

Vynikající (Jitka H.)

Prostředí hotelu je příjemné,se službami jsem byla spokojena.Personál byl milý,vstřícný.

Vynikající (Jana V.)

Penzion splnil mé očekávání, předčil popis. Pokoj byl útulný, pohodlný, čistý. Snídaně chutná, bohatý výběr, doplňováno.

Vynikající (Dana V.)

Pobyt byl fajn, jen jsme měli dostat šáňo na přivítanou a místo toho jsme dostali oplatky.

Skvělé (Zuzana Z.)

S pobytom sme boli spokojní, všetky ponúkané aktivity boli zrealizované k našej spokojnosti. Procedúry v pivných kúpeľoch boli príjemné. Hoci sme neboli ubytovaní v penzióne, ktorý sme si vybrali, bolo nám zabezpečené náhradné ubytovanie v centre mesta. Strava bola zabezpečená vo veľmi dobrej reštaurácii, strava i obsluha bola na vysokej úrovni.