Pobyt v lázeňském městě Dudince v Hotelu Flóra v sobě zahrnuje vstup do bazénů, ale také procedury. Užijete si tak klasickou masáž zad a u delších pobytů také vířivku. V ceně balíčku je také plná penze či polopenze.

O ubytování

Užijte si pobyt v lázeňském městě Dudince, známém díky výjimečně léčivé vodě. Ubytováni budete v Hotelu Flóra **, který díky svým bohatým zkušenostem patří k vyhledávaným hotelům pro ozdravné a wellness pobyty. Hosté sem jezdí celoročně zejména za odpočinkem, kromě lázní však v okolí stojí za návštěvu například zvláštní monument Dudinské travertíny. Určitě oceníte i koupaliště Dudinka i nedaleký park s kostelem Hokovce.

Kde budete spát?

V Hotelu Flóra panuje příjemná rodinná atmosféra. Ubytování nabízí v pokojích, které jsou moderně vybaveny - těšte se na satelitní televizi, lednici, balkon a vlastní koupelnu s WC a sprchou.

Na čem si pochutnáte?

V prostorné jídelně hotelu se podávají snídaně formou bufetu, kde si na své přijde každý bez rozdílu. Oběd a večeři si pak můžete vybrat z bohatého menu. Ochutnejte jídla v klasickém domácím stylu připravované výhradně v hotelové kuchyni. Samozřejmostí je přizpůsobení stravy vegetariánům, celiakům a dalším alergikům.

Kde budete relaxovat?

Pro hosty je k dispozici vstup do bazénu s teplotou vody 28 °C. Je tu také sedací bazének s teplotou vody 36 °C a letní terasou. Za příplatek je možné relaxovat také v sauně nebo si objednat různé masáže a procedury.

Něco navíc

Pokud vám během pobytu chybí sport, zavítejte na udržované antukové kurty a půjčte si tenisové rakety a míčky, nebo si půjčte kolo a poznejte na něm okolí města Dudince.

Hotel Flóra **

Hotel Flóra **

Kúpelná 101 , Dudince
Slovenská republika

+421 455 583 132

recepcia@floradudince.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Kolárna
Fitness
Půjčovna kol
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od lázní
1 km
Zastávka
1 km
Sjezdovka
50 km

Tipy na výlet

Lázně Dudince

Lázně DudinceTip na výlet

Slovenské lázně Dudince jsou ideálním místem pro klidnou zdravotní dovolenou. Podstoupit tady můžete hned několik léčebných procedur, jako jsou například minerální koupele, elektroléčby, vodoléčby, masáže, zábaly, baňkování, jóga a desítky dalších aktivit. Voda v lázních Dudince má více než 28 °C a obsahuje 6 blahodárně působících minerálů. Léčí současně onemocnění pohybovaného aparátu a srdečně-cévního systému. Vodu podobného složení najdete už jen ve francouzském Vichy. Zajímavostí je 32 dochovaných kamenných římských bazénů.

Kam se vydat za procedurami i zábavou?

 • Léčebný dům Rubín:

  • Vitální svět Wellnea – vířivý bazén, saunový svět, masáže
  • Centrum Balneoterapie Křišťál – lázně, masáže, cvičení, vodoléčba, elektroléčba a další procedury
  • Klimatizované rekondičně-rehabilitační a sportovní centrum
  • Kadeřnictví, kosmetika, zubní ambulance
  • Jídelna, restaurace, lobby bar a jiné
 • Léčebný dům Smaragd:

  • Kavárna Smaragd '78 s bohatým kulturním programem
  • Letní terasa
  • Úschovna zavazadel a jízdních kol
  • Stezka zdraví a Fitpark hned u domu
  • Dům je propojený chodbou s Rubínem
Více informací
Koupaliště Dudinka
Koupaliště Dudinka
Dudince
Dudince
Dudinské travertíny
Dudinské travertíny