Nádherný pobyt v rodinném hotelu Trio***, který Vás okouzlí svou polohou v nádherné přírodě. Polopenze, úžasné wellness, opékání a nespočet dalších zážitků pro perfektní dovolenou.

Týden v nádherné přírodě Slovenského ráje

 

Hotel na nachází v severní časti Slovenského ráje, kde začíná většina turistických tras. Je obklopený lesem bez sousedních staveb a proto je oázou klidu, kde se můžete zrelaxovat a načerpat nové sily. Atmosféru dotváří vůně dřeva a štěbetající ptáčci. 

Interiér hotelu je zrekonstruovaný, pokoje jsou prostorné a komfortní, parkoviště se nachází přímo před hotelem. V podzemí najdete také menší wellness, které má dvojice po 2 hodiny sama pro sebe. Zde můžete odpočívat ve vířivce, infra-sauně, finské sauně a relaxační místnosti. 

 

Letní turistika v okolí hotelu

Během pobytu se nudit určitě nebudete. Vychutnejte si procházky či náročnější turistiku nedotknutou přírodou Slovenského ráje - populární jsou túry na Suchou Belou a Prielom Hornádu. Nedaleko je i salaš, kde připravují výborné tradiční slovenská jídla. 

Pár minut cesty autem leží historická Spišská Nová Ves, kde můžete vystoupit na nejvyšší kostelní věž na Slovensku, navštívit nejmenší (i nejhezčí) ZOO, anebo se procházet po městské promenádě.

Asi po 20 minutách jízdy autem narazíte na termální koupaliště Vrbov s léčivou vodou a za méně než půl hodiny cesty autem dorazíte k světoznámému Spišskému hradu (UNESCO).

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Marcela V.)

Ano , spokojeni , vše odpovídalo popisu , hotel příjemný , obsluha vzorná, jídlo výborné , pokoj čistý , vyhovoval nám.

Vynikající (Andrea P.)

Prostredie hotela bola čistá a nádherná, z obývačky je ozaj výhľad na Lomnický štít, vedľa hotela je potôčik. Strava bola chutná, personál nápomocný.

Skvělé (Mária ?.)

So stravou sme boli maximálne spokojný ☺ ,bazén v hoteli sme nemohli užívať, nakolko vždy bol obsadený, ale ani nám to moc nevadilo lebo Slovensky raj má kopu nádherných a krásnych prírodných cenností, ktoré sme si užívali cez celý pobyt, na miesto kúpania sa v bazéne.

Skvělé (Marie S.)

Pokoj byl velký, hezký. Ručníky, i když malé, byly k dispozici. Jídlo bylo chutné, jen u snídaně mi chybělo ovoce, jogurty a džus. Jinak všechno v pohodě.

Skvělé (Tomáš V.)

Velmi klidné a příjemné místo, milý a ochotný personál. Jídlo nám velice chutnalo. Ideální pro túry do Slovenského ráje. Krásný výhled na Vysoké Tatry.

Vynikající (Jaromír Hosch H.)

Parádní ubytování, personál na úrovni. Nic nám nechybělo, byla to paráda se vším všudy a ty večeře? Paní kuchařka mě poslala o 15 let zpátky kdy mi ještě vařila babička, prostě neskutečné. Díky za vše, bylo krásně a zase se rádi vrátíme.

Vynikající (Helena ?.)

Ve všech směrech jsme byli s ubytováním, stravováním a ochotou personálu velmi spokojeni, moc se nám ve Slovenském Ráji líbilo.

Vynikající (Tereza ?.)

Byli jsme tam už podruhé a klidně v budoucnu pojedeme potřetí. Hotýlek je prima, personál fajn a okolní příroda je skutečně ráj.

Skvělé (Leona H.)

Hotel rodinného typu, cítili jsme se tam velmi dobře. Jídlo dobré - na výběr vždy ze 3 variant - halušky vynikající. K dispozici nám byl po celou dobu bazén a vířivka a ve vybrané dny sauna. Rychlý a spolehlivý servis. Trochu pokulhával úklid. Byli jsme na týdenním pobytu - koše jsme si po třech dnech vynesli sami, ale potom už to fungovalo. Ručníky dávají k dispozici jen malé. Bez vlastních osušek by to nebylo úplně ono. Ale byl tam klid, hotel přímo u lesa. Do Slovenského ráje co by kamenem dohodil.

Vynikající (Alena M.)

Pobyt zcela odpovídal popisu, veškeré bonusy bylo možné realizovat. Hotel je zasazen v překrásné krajině, v strategickém místě pro pěší túry. Pokoje odpovídající, zařízení zachovalé, vše čisté. Nutné ale počítat s tím, že se po dobu pobytu neuklízí a nemění ručníky. Strava vynikající a opravdu v dostatečném množství, možná by u snídaně mohli být jogurty. Personál maximálně vstřícný. Nám konkrétně vyšel vstříc s úschovou el. kol a jejich nabíjením, co nám ještě víc zpříjemnilo opravdu pohodový pobyt.