Památky UNESCO, divoká příroda a termální lázně - přesně toto je Slovenský ráj. Užijte si pobyt v centru Spišské Nové Vsi se snídaní formou bufetu, soláriem a neomezeným vstupem do fitness centra v Parkhotelu Centrum ***. Čeká vás také sleva na vstup do Thermalparku a zvýhodněná cena za 7. noc pobytu.

O ubytování

Parkhotel Centrum *** se nachází v centru Spišské Nové Vsi, na místě, které se může pyšnit hned dvěma unikáty - nejvyšší kostelní věží na Slovensku (87 metrů) a unikátním náměstím. Blízko budete mít jak místní ZOO Spišská Nová Ves (2 km), tak i NP Slovenský ráj (21 km). Přibližně 25 km od hotelu můžete navštívit skvělý aquapark Aquacity Poprad a za 20 minut dojedete autem k nádherné slovenské památce UNESCO, ke Spišskému hradu. A v zimě? Směle na SKI Mlynky (14 km)!

Kde budete spát?

Ubytováni budete v komfortních pokojích, hotel má celkovou kapacitu 64 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny televizorem, telefonem, WiFi připojením a minibarem. Nechybí ani vlastní koupelna se sprchou a fénem.

Na čem si pochutnáte?

V restauraci se můžete těšit na tradiční speciality slovenské či mezinárodní kuchyně. Příjemné posezení si užijete i v hotelovém Legenda Pubu, Lobby baru, Fitness baru či v Kavárně Pasáž.

Slovenský ráj Tip na výlet

Vydejte se po dřevěných žebřících skrze divoké lesy a podél řek až k vyhlídkám, z nichž budete mít Slovenský ráj jako na dlani. Mezi nejznámější turistické trasy patří: Suchá Belá, Prielom Hornádu nebo výšlap na Tomašovský výhled, který vás okouzlí výhledem do celých Vysokých Tater. Pohodovou procházku si můžete ve Slovenském ráji užít v jakémkoli ročním období. V blízkosti obcí Spišské Tomášovce a Smižany se nachází Soví skála, pojmenována po svých častých ptačích návštěvnících. Ze skály se vám naskytne pěkná vyhlídka do okolí.

Více informací

Kde budete relaxovat?

Parkhotel Centrum *** nabízí i pestré způsoby relaxace. Odpočiňte si při masáži, nebo navštivte solárium. Své služby nabízí kosmetický, kadeřnický či salón s manikúrou.

Něco navíc

Pokud vám bude během dovolené chybět sport a aktivní pohyb, navštivte hotelové fitness centrum.

Parkhotel Centrum ***

Zimná 34, Spíšská Nová Ves
Slovenská republika

+421 534 150 811

recepcia@parkhotelcentrum.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 7 €/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnost procedur
Kolárna
Lyžárna
Fitness
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
0,2 km