Divoká příroda, vodopády, rokle, dech beroucí vyhlídky...to je Slovenský ráj. Pobyt pro dva v Parkhotelu Centrum ve Spišské Nové Vsi (vzdálené asi 10 min.). Snídaně, neomezeně fitness, solárium a platnost až do října 2014.

Parkhotel Centrum na unikátním spišském náměstí**
**

Spišská Nová Ves se může pyšnit hned dvěma unikáty - nejvyšší kostelní věží na Slovensku (87 metrů) a náměstím ve zvláštním, čočkovitém tvaru. A právě na tomto náměstí najdete i zrekonstruovaný Parkhotel Centrum s komfortními pokoji s TV, internetem, telefonem i minibarem. 

V léte je k dispozici také slunečná hotelová terasa. Vedle služeb v balíčku je zde k Vašemu využití také kosmetika, kadeřnictví, masáže, manikúra a billiard. V okolí hotelu je hned několik restaurací, kde mužete vyzkoušet slovenské speciality. 

Nedotčená příroda Slovenského ráje i památky UNESCO


Příroda Slovenského ráje Vás naprosto nadchne - dřevěné žebříky Vás provedou skrze divoké lesy, podél řek a vodopádů až k vyhlídkám, z nichž spatříte nádherná panoramata. 

  • nejznámější turistické trasy - Suchá Belá, Prielom Hornádu, Tiešnava Velký Sokol nebo procházka na Tomašovský výhled
  • vodní sporty - přehrada Palcmanská Maša
  • jeskyně - Dobšinská ledová jeskyně (unikát ve střední Evropě), Krásnohorská jeskyně, Ochtinská aragonitová jeskyně 
  • památky UNESCO - Spišský hrad, Spišská Kapitula, Žehra
  • aquaparky - Thermalpark Vrbov a Aquacity Poprad

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jana O.)

Hotel byl moc pěkný a čistý, personál hotelu je velmi vstřícný a příjemný. Pokoje jsou hezké a čisté, jídlo výborné a bylo ho hodně. Hotel je ve středu města, tak je co dělat i když počasí je horší, i velmi dobré místo i na výlety do okolí - Levoča a Spišský hrad jsou krásné. A samozřejmě úžasný Slovenský ráj.

Vynikající (Juklíček P.)

Můžu všem doporučit, vše bylo jak je napsáno. Služby v hotelu řadím na velmi dobré úrovni. Musím vyzdvihnout práci v recepci, kde vše poradí a zařídí. Děkujeme za vše. Pavel a Míla.

Vynikající (Eva P.)

Hotelový pokoj nebyl tak hezký, jak jsme čekali. Nicméně bylo čisto, služby dobré, personál velmi ochotný a příjemný.

Vynikající (Ondřej N.)

Hezké prostředí, milý personál, vůbec nevadilo, že v polopenzi nešlo vybírat večeři, vždy velmi chutné.

Vynikající (Mária D.)

S pobytem v hotelu jsme byli nadmíru spokojeni.Personál vastřícný, milý, ochotný. Pokoj který jsme měli mít byl v 2.patře. Vzhledem k našemu věku 70+nám nabídli v 1.patře nádherný apartmán de Lux. Snídaně formou bufetu dostatečná. Všechny informace, které obsahovala nabídka byly bezvadné. Děkujeme za hezký pobyt.

Skvělé (Miluše P.)

S ubytováním a poskytovanými službami jsme byli velmi spokojeni. Velice milý a ochotný personál. Milým překvapením byli poskytnuté ucelené informace a materiály (popis tras a mapy) k našim výletům. Všem doporučuji nádherný Slovenský Ráj.

Vynikající (Pavel ?.)

Nemáme žádné připomínky. Ubytování v pořádku, polopenze bohatá, personál bez chyby. Děkujeme za skvělý pobyt.

Vynikající (Martina K.)

S výberom hotela sme boli veľmi spokojný. Milý a ústretový personál, vždy ochotný poradiť. Na raňajky bohatý výber jedla. Super.

Skvělé (Mária M.)

Spokojná - splnil moje ocakavanie. Večere by som uvítala V inej restauracii, pretože reštaurácia, v kt. sme mali večere bola hrozna a bol tam slabý výber jedal.

Vynikající (Miroslava K.)

Boli sme nad mieru spokojní. Ubytovanie, služby, personál na jednotku. Raňajky spĺňali naše požiadavky.