Divoká příroda, vodopády, rokle, dech beroucí vyhlídky...to je Slovenský ráj. Pobyt pro dva v Parkhotelu Centrum ve Spišské Nové Vsi (vzdálené asi 10 min.). Snídaně, neomezeně fitness, solárium a platnost až do října 2014.

O ubytování

Parkhotel Centrum *** se nachází v srdci slovenského města Spišská Nová Ves. Vydejte se na pobyt za historickými památkami i přírodními krásami nedalekého Slovenského ráje.

Díky poloze přímo na překrásném náměstí plném zeleně budete mít to nejlepší ze Spišské Nové Vsi snadno na dosah. Kostel Nanebevzetí Panny Marie (400 m) ležící uprostřed náměstí se pyšní nejvyšší kostelní věží na Slovensku. Odměnou za vystoupání 155 schodů vám bude nádherný výhled na město s panoramaty Vysokých Tater v pozadí. Za vidění stojí také klasicistní městská radnice (300 m), Provinční dům (200 m) s bohatě zdobenou fasádou nebo kulturní centrum města – secesní reduta (650 m), ve které dnes sídlí městské divadlo. Především děti potěšíte výletem do spišské zoologické zahrady (2 km). Spoustu zajímavých informací o městě a jeho okolí se dozvíte při prohlídce expozic Muzea Spiše (400 m).

Za krásami přírody se vypravte do Národního parku Slovenský ráj (7 km), jehož území začíná hned za Spišskou Novou Vsí. Jeho krajina je tvořena hlubokými roklinami i vysokými vodopády, které si můžete prohlédnout díky husté síti značených cest se stovkami lávek, žebříků, řetězů a dalších pomůcek. Mezi nejoblíbenější túry patří výstup roklinou Suchá Belá (20 km) a průchod skrz hrdlo řeky Hornád (7 km). Otrlejší povahy, kterým nevadí výšky, mohou vyzkoušet výstup podél 75 metrů vysokého Závojového vodopádu (19 km), který ukrývá Sokolia dolina.

Navštívit můžete také hned dvě památky UNESCO. Jsou jimi nádherný Spišský hrad (25 km) a malebné historické město Levoča (11 km). Za vodními radovánkami a relaxací vyražte do aquaparku Aquacity Poprad (25 km) nebo v Thermal parku Vrbov (20 km), za lyžováním zase na svahy Ski areálu Mlynky (14 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji s vlastní koupelnou. Součástí vybavení je satelitní televize, WiFi připojení, minibar, telefon a fén.

Za příplatek je možné ubytování v Apartmánu de Luxe, který navíc disponuje plně vybavenou kuchyní a prostornou obývací místností s posezením. K dispozici budete mít také trezor.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci nabízí tradiční speciality slovenské i mezinárodní kuchyně. Každé ráno pobytu se posilníte při snídaně ve formě bufetu. Lehké občerstvení či oblíbený nápoj si v rámci hotelu můžete dopřát v Legenda pubu, lobby baru, kavárně Pasáž či ve fitness baru.

Kde budete relaxovat?

Hotel nabízí i pestré způsoby relaxace. Odpočiňte si při masáži nebo navštivte solárium. K dispozici je také beauty salon s manikúrou a kosmetickými i kadeřnickými službami.

Něco navíc

Pokud vám bude během dovolené chybět sport a aktivní pohyb, navštivte hotelové fitness centrum.

Parkhotel Centrum ***

Parkhotel Centrum ***

Zimná 34 , Spíšská Nová Ves
Slovenská republika

Provozuje společnost:
INTES Poprad s.r.o. IČ: 36449814


+421 534 150 811

recepcia@parkhotelcentrum.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 15 €/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnost procedur
Kolárna
Lyžárna
Fitness
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,2 km
Vzdálenost od lázní
20 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
25 km
Sjezdovka
14 km
Běžkování
1,6 km