Dovolená nemusí být jen o polehávání na lehátku. Perfektně se můžete odreagovat i při sportu! S ubytováním v Penzionu Squash to půjde samo - přímo v penzionu se nacházejí squashové kurty. Skvelú zábavu si zas doprajete so zľavou na vstup do aquaparkov Tatralandia a Bešeňová. Ještě více vám výhod zajistí Liptov Region Card.

Aquapark Tatralandia Tip na výlet

Místo plné dobrodružství a zábavy zasazené do kouzelné krajiny Liptova. To je Tatralandia, která se může pochlubit titulem největšího areálu vodní zábavy s ubytováním ve střední Evropě. Malí i velcí se zde dokonale vyřádí ve 14 bazénech s mořskou, termální nebo čirou vodou či na 26 tobogánech, skluzavkách a nejrůznějších atrakcích. A kdyby náhodou pršelo, je tu Tropical Paradise, kde teplota vody ani vzduchu neklesá pod 30 °C.

Ubytování s množstvím sportovního vyžití

Pokud patříte mezi vyznavače aktivní dovolené a nejlépe si odpočinete při sportu, Penzion Squash v Liptovském Mikuláši je pro vás tím pravým místem. Z ubytování budete mít blízko nejen na squashové kurty přímo v hotelu, ale také k nedalekému bowlingovému centru, kryté plovárně s fitness či zimnímu stadionu.

Chvilky odpočinku si dopřejete v nedávno zrenovovaném dvoulůžkovém pokoji s dřevěným zařízením, ve které najdete i kabelovou televizi, WiFi připojení či vlastní koupelnu. Rodiny s dětmi a větší party přátel se pohodlně ubytují v apartmánu s manželskou ložnicí a obývákem, ve které vám gauč poslouží jako přistýlka. V apartmánu navíc najdete i vybavenou kuchyňskou linku či koupelnu.

Ráno se posilníte snídaní ve formě studeného bufetu a vyrazíte za aktivním odpočinkem. Přímo v Penzionu si můžete zahrát squash nebo se vydejte do blízkých sportovišť, aquaparků či skiareálů.

Prozkoumejte majestátní hory kolem Liptovské Mary

Pokud vám okolní sportoviště nebudou stačit, vydejte se do přírody na Liptově. Region je protkaný spoustou turistických stezek a cyklostezek, kterými se dostanete například do skanzenu Vlkolínec (30 km) nebo na vrcholy Ďumbier a Chopok. Za návštěvu rozhodně stojí i Demanovská dolina (16 km) s výjimečnými jeskyněmi.

Po náročné túře se zchlaďte v největší vodní nádrži na Slovensku - v Liptovské Maře (6 km), kde se můžete zabavit i na šlapadlech či surfech. Kopec zábavy zažijete také v Aquaparku Tatralandia (4 km) s 14 bazény, mořskou, termální i čirou vodou, s tobogány a množstvím atrakci. Zarelaxovat také můžete v Keltském saunovém světě a Wellness Centru. Vodní svět Bešeňová (18 km) vám zajistí perfektní relax v termální vodě s teplotou až 39 °C či v rozsáhlém saunovém světě s rituály.

Penzion Squash

J.V. Starohorského 4038/1, Liptovský Mikuláš
Slovenská republika

+421 44 56 200 53

squashliptov@gmail.com

Check in
od 13:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázaný
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,9 km
Vzdálenost od jezera
3,2 km
Zastávka
0,8 km
Aquapark
4,3 km
Sjezdovka
7 km

Tipy na výlet

Liptovská Mara

Největší přehrada na Slovensku je oblíbeným cílem turistů - v létě nabízí osvěžení a spoustu vzrušující zábavy jako flyboardy, wakesurfing a další. Pokud jste však spíše na bezpečnější klasiku, máme pro vás dobrou zprávu - na lodičkách a šlapadlech se tady projedete samozřejmě taky. Nebo se nechte svézt vyhlídkovou plachetnicí. Liptovská Mara navíc bují i festivalovým životem - v letní sezóně se zde koná La Mara Beat - festival elektronické a taneční hudby. V zimě si v přehradě sice moc nezaplavete, ale můžete navštívit některé z přilehlých památek nebo se jen vydejte na procházku a vychutnejte si poklidné ledové království v celé jeho kráse.

ZOO Kontakt

Dokonalá ZOO, ze které si odnese spoustu nádherných zážitků, stejně jako tisíce nadšených návštěvníků před vámi. Najdete tu krásné udržované prostory, o zvířatech máte možnost dozvědět se opravdu mnoho a pod dohledem místního personálu se můžete dostat ke zvířatům velice blízko. A to tak blízko, že odsud vaše děti nebudou chtít odejít. Pohladit si tu můžete zvířata, na která se jinde jen díváte - třeba lva, klokany, medvědy nebo lišku.

Hurricane Factory Tatralandia

Vždycky jste si chtěli vyzkoušet let volným pádem, ale na skok z letadla se úplně necítíte? Tak to nesmíte minout Hurricane Factory v Tatralandii, kde si můžete vyzkoušet netradiční adrenalinový zážitek - let v aerodynamickém tunelu.