Skvělou dovolenou uprostřed přírody si užijete kousek od termálního Aquaparku Bešeňová. Do tradiční slovenské restaurace přímo v Penzionu Gazdovský dvor, kde budete ubytovaní, se můžete těšit na polopenzi připravovanou podle tradičních receptur. Se slevovými regionálními kartami důkladně poznáte celý liptovský region.

Aquapark Bešeňová Tip na výlet

Navštivte oblíbený aquapark s vyhlášenou geotermální vodou. Čekají vás tady venkovní i vnitřní bazény, 3 vnější tobogany a různé atrakce. Samozřejmostí je i wellness centrum se saunovými rituály a masážemi.

Penzion u oblíbených termálů v Bešeňové

Jestli si chcete pořádně odpočinout, jeďte do Penzionu Gazdovský dvor uprostřed malebné přírody slovenských hor a termálních pramenů. Na dosah budete mít Národní park Nízké Tatry i populární vodní park Gino Paradise Bešeňová.

Ubytováni budete v pokoji, který je vybaven stylovým dřevěným nábytkem, ručně háčkovanými záclonami, podomácku tkanými koberci a peřinami naplněnými skutečným peřím. Součástí pokojů je vlastní koupelna s toaletou i TV/SAT. Některé pokoje mají také prostornou terasu s posezením.

Polopenzi si vychutnáte v restauraci přímo v penzionu. Majitelé si zakládají na rodinném osobním přístupu a připraví pro vás poctivá slovenská jídla dle tradičních receptur. Ochutnat byste měli brynzové halušky i domácí sýry. Večer vás potěší posezení u krbu nebo v restauraci na baru. V létě je u penzionu k dispozici venkovní krytá terasa s grill barem.

Termální prameny a relax v aquaparku

Aquapark Bešeňová (3 minuty jízdy či 20 minut chůze od penzionu) je populárním aquaparkem, ve kterém si užijete spoustu zábavy v jakémkoliv ročním období. Ve vnější části najdete 2 plavecké bazény, 5 relaxačních bazénů, 3 tobogány a spoustu dalších různorodých vodních atrakcí. Ve vnitřní části se můžete kromě bazénu s vodními chrliči těšit také z vířivky. Pro děti je k dispozici divoká řeka, skluzavky, bazén s vlnami a horolezeckou stěnou a další atrakce.

Termální voda o teplotě 60,5 °C vyvěrá z hloubky až 1 987 metrů a působí blahodárně na pohybové i dýchací ústrojí lidského organismu a má také příznivé kosmetické účinky.

Penzión Gazdovský dvor

Bešeňová 159, Bešeňová
Slovenská republika

+421 944 441 908

info@gazdovskydvor.com

Check in
14:00 - 18:00
Check out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Dětský koutek
Kolárna
Lyžárna

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0 m
Vzdálenost od jezera
770 m
Zastávka
1500 m
Aquapark
2300 m
Sjezdovka
16000 m

Tipy na výlet

Liptovská Mara

Největší přehrada na Slovensku je oblíbeným cílem turistů - v létě nabízí osvěžení a spoustu vzrušující zábavy jako flyboardy, wakesurfing a další. Pokud jste však spíše na bezpečnější klasiku, máme pro vás dobrou zprávu - na lodičkách a šlapadlech se tady projedete samozřejmě taky. Nebo se nechte svézt vyhlídkovou plachetnicí. Liptovská Mara navíc bují i festivalovým životem - v letní sezóně se zde koná La Mara Beat - festival elektronické a taneční hudby. V zimě si v přehradě sice moc nezaplavete, ale můžete navštívit některé z přilehlých památek nebo se jen vydejte na procházku a vychutnejte si poklidné ledové království v celé jeho kráse.

Bešeňovské travertiny

Pokud rádi objevujete krásná díla přírody, nevynechejte návštěvu Bešeňovských travertinů. Jsou to vápencové lomy s krásným leskem a pestrým zbarvením. Železo z minerálních pramenů má přímý vliv na barevné tónování travertinu a zapříčiňuje i změny v zabarvení během ročních období.

Aquapark Tatralandia

Místo plné dobrodružství a zábavy zasazené do kouzelné krajiny Liptova. To je Tatralandia, která se může pochlubit titulem největšího areálu vodní zábavy s ubytováním ve střední Evropě. Malí i velcí se zde dokonale vyřádí ve 14 bazénech s mořskou, termální nebo čirou vodou či na 26 tobogánech, skluzavkách a nejrůznějších atrakcích. A kdyby náhodou pršelo, je tu Tropical Paradise, kde teplota vody ani vzduchu neklesá pod 30 °C.