Zdolejte jarní únavu v hotelu Tulipán*** v srdci Tater. Nabitý pobyt až pro 4 osoby s polopenzí vy vyhlášené restauraci a s neomezeným vstupem do wellness. Hotel patří mezi TOP 30 nejlepších hotelů na Slovensku.

Wellness pobyt v centru Vysokých Tater pro celou rodinu

Hotel Tulipán se může pyšnit vysokým standardem služeb – pokoje jsou čisté, pečlivě uklizené, prostorné a slunečné. Je vhodný pro dovolenou s dětmi, nechybí totiž ani dětský koutek nebo dětská postýlka. 

Díky menšímu počtu pokojů zde nezažijete typický hotelový ruch. Naopak se těšte na rodinnou atmosféru, milý a ochotný personál, bohaté a chutné stravování. Nechybí ani wellness s vířivkou, několika saunami, lehátky a možností masáží.

Hotel se nachází v Tatranské Lomnici, odkud máte úžasný výhled na Tatry. Horskou atmosféru dotváří malý trh i přilehlé domky a  v typické tatranské architektuře. Vedle hotelu najdete park a zelenou louku porostlou květy vhodnou k procházkám. Nechybí ani hřiště pro děti.

Tatry vhodné pro aktivní dovolenou

Ve volném čase můžete vyrazit za turistikou, možností je zde víc než dost. Mezi oblíbené aktivity hostů patří výstup na Hrebienok pěšky, nebo lanovkou. Pro náročnější je zde túra na Lomnický štít. Rodiny s dětmi rády navštěvují Belianskou jeskyni a za vzpomenutí stojí taktéž termální koupaliště Vrbov s léčivou vodou, které je vzdálené asi 15 minut autem. Ceny jsou zde velmi přijatelné.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (zuzana S.)

Bufetové večeře a snídaně naprosto vynikající. Ubytko (vybavení) průmerně lepší. Ochota a wellnes supr.

Vynikající (Alena M.)

Pobyt zodpovedal popisu, všetky služby (ubytovanie, strava, wellnes) boli na výbornej úrovni.

Vynikající (Eva L.)

Prostředí pěkné, služby dostačující, snad jen úklid by mohl být častější /např. výměna ručníků/, strava vynikající, obsluha dobrá. Pobyt doporučuji, umístění v centru Tater.

Vynikající (Josef M.)

Hotel odpovídal popisu. Obdrželi jsme vše co bylo uvedeno v kupónu. Personál hotelu byl pozorný a ochotný. Jídlo dobré a všeho dostatek.

Vynikající (Martin König K.)

Děcka, až na Zlatého bažanta, za kterého ale snad hotel nemůže, to bylo všechno boží. Moc dobře tam vaří, takže jsme se každý den dvakrát přežrali. Nešlo to jinak, všechno bylo moc dobré. V osm zavírají restauraci, ale to jsme vyřešili popíjením na pokoji a hraním Člověče nezlob se. Ostatní účastníci zájezdu kladně hodnotí i wellness aspekt, který já hodnotit nemůžu, protože mě tyhle panské móresy neberou. Příští rok jedeme zase. Umístění pod bobovou dráhou a kousek od lanovky na Lomničák jsou další plusové body.

Skvělé (Michaela S.)

Skutečnost vybavení hotelového pokoje bohužel vůbec neodpovídala prezentaci na stránkách hotelu, pokoj se nám nelíbil a vykazoval spoustu nedostatků. Jelikož jsme v něm však netrávili mnoho času, a vzhledem k vyšší úrovni stravovacích služeb, milému personálu a naprosto skvělé wellness zóně, jsme byli s pobytem spokojeni. Myslím však, že fotografie, kterými se hotel prezentuje jsou zavádějící a mohou příštím návštěvníkům způsobit nemilé pžekvapení.

Vynikající (Tomáš B.)

Prostředí, okolí i samotný hotel, prostě skvělé. Obdrželi jsme vše z kupónu, wellness příjemné. Strava rozmanitá, všeho dostatek. Personál bez námitek. Co se týče doporučení - pokud chcete jet na lomnický štít lanovkou, pro lístek si běžte s velikým předstihem, ale až do poslední stanice jde dojít hravě po svých.

Vynikající (Emília B.)

Vsetko bolo super. Zodpovedalo popisu, spokojnosť so službami. Personál bol veľmi milí. Vrelo doporučujem pobyt v hoteli Tulipán. Všade bolo cisto, útulne, streva výborná.

Vynikající (Ivana M.)

Hotel je přímo v centru, odkud je všude blízko - na vlak, lanovku , procházky. Je zde útulno, čisto, výborně vaří a jsou zde milé recepční.

Vynikající (Anna ?.)

Pobyt v centru Tater s polopenzí byl velmi skvělý, jídla bylo dosytosti, vstřícnost personálu skvělá, velmi všem doporučuji. Příští rok máme opět v plánu na toto místo zajet.