Zdolejte jarní únavu v hotelu Tulipán*** v srdci Tater. Nabitý pobyt až pro 4 osoby s polopenzí vy vyhlášené restauraci a s neomezeným vstupem do wellness. Hotel patří mezi TOP 30 nejlepších hotelů na Slovensku.

Wellness pobyt v centru Vysokých Tater pro celou rodinu

Hotel Tulipán se může pyšnit vysokým standardem služeb – pokoje jsou čisté, pečlivě uklizené, prostorné a slunečné. Je vhodný pro dovolenou s dětmi, nechybí totiž ani dětský koutek nebo dětská postýlka. 

Díky menšímu počtu pokojů zde nezažijete typický hotelový ruch. Naopak se těšte na rodinnou atmosféru, milý a ochotný personál, bohaté a chutné stravování. Nechybí ani wellness s vířivkou, několika saunami, lehátky a možností masáží.

Hotel se nachází v Tatranské Lomnici, odkud máte úžasný výhled na Tatry. Horskou atmosféru dotváří malý trh i přilehlé domky a  v typické tatranské architektuře. Vedle hotelu najdete park a zelenou louku porostlou květy vhodnou k procházkám. Nechybí ani hřiště pro děti.

Tatry vhodné pro aktivní dovolenou

Ve volném čase můžete vyrazit za turistikou, možností je zde víc než dost. Mezi oblíbené aktivity hostů patří výstup na Hrebienok pěšky, nebo lanovkou. Pro náročnější je zde túra na Lomnický štít. Rodiny s dětmi rády navštěvují Belianskou jeskyni a za vzpomenutí stojí taktéž termální koupaliště Vrbov s léčivou vodou, které je vzdálené asi 15 minut autem. Ceny jsou zde velmi přijatelné.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Drahomíra S.)

Pobyt v hotelu mohu jen doporučit. Prostředí čisté, personál velmi ochotný, pomohl, poradil. Jídlo skvělé, co se týče pestrosti i množství. Velmi se nám tam líbilo a doufáme, že se naskytne příležitost se tam vrátit.

Vynikající (zuzana S.)

Bufetové večeře a snídaně naprosto vynikající. Ubytko (vybavení) průmerně lepší. Ochota a wellnes supr.

Vynikající (Alena L.)

Hotel pěkný, dobře vybavený v hezké lokalitě. Pro ty, co chtějí úplný klid, musím podotknout, že byla slyšet doprava z blízké silnice. Jinak bylo prostředí dobré, strava chutná. Personál velice vstřícný, ochotný. Wellness jsme nevyzkoušeli, byli jsme až do večera venku.

Vynikající (Ivana M.)

Vše co bylo uvedeno v popisu, bylo splněno. Hotel krásný, na pěkném místě. Jídlo vynikající, wellness úžasný. Personál milý, usměvavý.

Vynikající (Ladislav J.)

Ano, dostali jsme vše co jsme měli v kupónu. Prostředí bylo báječné. Personál byl zdvořilý, příjemný s profesionálním vystupováním, velmi ochotný. Wellness bylo čisté a plně funkční.

Vynikající (Eliška Hanáková H.)

Vše odpovídalo popisu na Travelking, pokoje prostorné a čisté, personál příjemný, milý. Jídlo velmi chutné a stále doplňované, možná by mohlo být teplejší. Výhled z okna přímo na Lomnický štít :-) Byli jsme velmi spokojeni!

Skvělé (Naděžda W.)

S pobytem jsme byli spokojeni, personál ochotný, jídlo dobré jen někdy trochu studené, ubytování splnilo to co se nabízelo. Jen u wellness nám chyběl bazén na plavání. Ale to nebylo inzerováno a u wellness chybí větší soukromí. Celkově jsme dostali vše co bylo nabízeno. Jen počasí nám přálo jen poslední den. Ale to se nedá poručit. Těšíme se na další pobyty se Travelkingem Vaši věrní zákazníci Naďa a Pavel Weignerovi

Vynikající (Martin König K.)

Děcka, až na Zlatého bažanta, za kterého ale snad hotel nemůže, to bylo všechno boží. Moc dobře tam vaří, takže jsme se každý den dvakrát přežrali. Nešlo to jinak, všechno bylo moc dobré. V osm zavírají restauraci, ale to jsme vyřešili popíjením na pokoji a hraním Člověče nezlob se. Ostatní účastníci zájezdu kladně hodnotí i wellness aspekt, který já hodnotit nemůžu, protože mě tyhle panské móresy neberou. Příští rok jedeme zase. Umístění pod bobovou dráhou a kousek od lanovky na Lomničák jsou další plusové body.

Vynikající (Peter K.)

Tatranská Lomnica je výborná na prechádzky v každom počasí. V hoteli bol príjemný personál, potešil nás detský kútik v jedálni, výborný wellness.

Skvělé (OLAF D.)

Hotel pěkný a v centru, pokoje prostorné, čisté. Jídlo - hlavně večeře vynikající, chutné, velká rozmanitost, vyhovující rozptyl večeře od 17-20h! Velmi ochotný, milý, usměvavý personál v jídelně i na recepci. Byli jsme moc spokojeni!