• Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel je částečně bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Pobyt v centru Vysokých Tater pro celou rodinu

Hotel Tulipán *** se nachází v Tatranské Lomnici, odkud máte úžasný výhled na Tatry. Horskou atmosféru dotváří přilehlé domky v typické tatranské architektuře, u hotelu najdete klidný park.

Hotel se může pyšnit vysokým standardem služeb – každý pokoj je moderně zařízený, má vlastní sociální zařízení, TV/SAT a příslušenství na přípravu kávy a čaje. Díky menšímu počtu pokojů se těšte na rodinnou atmosféru, profesionální a ochotný personál a chutné stravování.

Dovolená pro pravé gurmány

Hotel je nositelem Gurmán certifikátu 2011 za poskytování kvalitních služeb. Tento certifikát získají jen ty nejlepší restaurace na Slovensku. Těšte se tedy na kvalitní mezinárodní gastronomii s prvky tradiční slovenské kuchyně.

Ideální pro odpočinkovou rodinnou dovolenou

K hotelu patří také krásný vitální svět (17:00 - 21:00 hodin) s hydromasážní vířivkou, několika saunami (finská, parní, infra), aromaterapií, lehátky a možností masáží.


Hotel je vhodný pro dovolenou s dětmi. Bezplatně jsou k dispozici dětské postýlky, židličky a v restauraci je možné objednat dětské porce. Po domluvě je možnost hlídání dětí.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Peter H.)

Pekný hotel, veľký apartmán, výborná strava, wellness v poriadku. Personál profesionálny. Počasie ako z katalógu :) Lomnicke sedlo super lyžovačka.

Skvělé (David P.)

Ubytování hezké, jídlo perfektní, poloha hotelu super. Jen horší wellness. Vířivka byla mimo provoz a lehátka v sauně prasklé. Museli jsme sedět v odpočívárně na židli.

Vynikající (Kristýna M.)

Personál hotelu byl skvělý. Snažili se vyplnit každé přání, starali se a denně se ptali, jak by mohli pobyt zpříjemnit. Úžasná je i poloha hotelu: hned vedle Muzea, naproti přes cestu je dětská herna Dobrá hračka a TEŽ a autobusové nádraží je na dohled. Naprostá spokojenost.