Relaxujte v jedné z nejkrásnějších částí Slovenska - v kraji Liptov, odkud je to blízko do Nízkých i Vysokých Tater a zároveň do Tatralandie a Bešeňové. Ubytování v unikátní liptovské chalupě s domácí polopenzí.
Relaxujte v jedné z nejkrásnějších částí Slovenska - v kraji Liptov, odkud je to blízko do Nízkých i Vysokých Tater a zároveň do Tatralandie a Bešeňové. Ubytování v unikátní liptovské chalupě s domácí polopenzí.

Stylové ubytování v kraji Liptov


Penzion Stodola najdete v nádherném prostředí Liptova v blízkosti Nízkých i Vysokých Tater. Penzion Vás nadchne ubytováním v pokojích ve venkovském stylu, což perfektně ladí i s původní stodolou, která stojí u penzionu. Pokoje voní dřevem, mají vlastní koupelnu a TV. Tradiční styl dotváří moderní detaily jako je odhlučnění pokojů a postele z masívu se zdravotními matracemi pro Váš pohodlný spánek.

Součástí penzionu je stylový plzeňský bar s širokým výběrem nápojů.  Součastí balíčku je také domácí polopenze připravená z kvalitních, místních surovin.  V penzionu najdete i krásné wellness centrum, kde můžete relaxovat s 50% slevou.Nekončící možnosti vyžití nedaleko Tatralandie a termálů v Bešeňové

Penzion leží v kraji Liptov, což je perfektní lokalita  - máte to odsud blízko jak do Nízkých, tak Vysokých Tater. Pokud chcete pobyt strávit aktivně, nachází se v okolí až 600 km turistických tras, mohutné štíty, zelené lesy i vodopády. V Nízkých Tatrách navštivte například Chopok nebo Ďumbier, ve Vysokých pak Lomnický štít, Slavkovský štít, Gerlachovský štít, Lomnické sedlo, Hrebienok... V blízkosti penzionu:

  • přímo v Liptovském Jánu jen 8 minut pěšky od  penzionu je termální pramen pod širým nebem
  • v Jánské dolině Stanišovská jeskyně 
  • v okolí pěší turistika a vysokohorské túry, cykloturistika, jízda na koni, myslivost a rybářství, paragliding, rafting, slaňování skal...

Hlavním lákadlem pobytu v Liptovském Jánu je rozhodně snadná dostupnost největšího aquaparku na Slovensku Tatralandia a termálního aquaparku Thermal Park Bešeňová. Oba aquaparky Vám nabízí nespočet možností vodní zábavy, tobogánů a atrakcí. Přímo v Liptovském Jánu je také koupaliště.

Penzion Stodola

Penzion Stodola

ul. Starojánska 137 , Liptovský Ján
Slovenská republika

Provozuje společnost:
Kristianka, s.r.o. IČ: 36794937


+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
Check Out
Domácí mazlíček
Bezbariérovost
Parkování