Ubytování v Nízkých Tatrách, v srdci hor, v Jasnej pod Chopkom v horské chatě Koliesko pro dva s polopenzí. Nejvýše položená chata v Demänovskej Doline – Jasnej Vám nabízí ubytování s pohodovou rodinnou atmosférou.

Nově zrekonstruovaná horská chata Koliesko přímo u sjezdovky

Chatu Koliesko najdete v nadmořské výšce 1235 m.n.m. v Jasné pod Chopkom. Chata byla založena už v roce 1948 a po dobu svého fungování se díky své vyhlášené restauraci stala pojmem mezi návštěvníky Nízkých Tater. Jistě oceníte také polohu ubyotvání, které se nachází v blízkosti sjezdovky. 

Poté co chata v minulosti vyhořela, bylo zdejší ubytování přestavěné na rodinný penzion, který se dále drží tradice původní chaty. Ubytování je ovšem celé zrekonstruované, pěkně zařízené pokoje s dřevěným nábytkem, vlastním sociální zařízením a TV Vám poskytnou perfektní prostor pro odpočinek po náročné túře. 

Restaurace s tradicí domácí kuchyně

Pokud se po náročném výletu těšíte na poctivou večeři, kuchyně v rámci zdejší restaurace Vás určitě nezklame. Majitelé si zakládají na tradici restaurace s domácí kuchyní, kterou dokresluje rodinná atmosféra horské chaty. Zaručeně si pochutnáte na bohatých pokrmech připravených z kvalitních surovin, ochutnejte třeba slovenské halušky či další speciality místního regionu.

Túry, jeskyně, Tatralandia a nespočet dalších zajímavosti v blízkosti

Atraktivní poloha chaty představuje perfektní výchozí bod pro túry v Nízkých Tatrách. Centrem Nízkých Tater je Demänovská dolina - nejhezčí a nejznámější dolina, která je středem zdejšího turistického a sportovního ruchu. 

Demänovská dolina odedávna láká turisty svými jedinečnými přírodními scenériemi. Kaňonovitý začátek doliny se směrem k hlavnímu hřebeni Nízkých Tater rozevírá a v jejím závěru dosahuje šířky až 10 km a obepíná severní štít Chopku. Chopok jsou společně s Ďumbierem nejvyšší a nejznámější vrcholy Nízkých Tater.

Dále doporučujeme navštívit:

  • Demanovskou ledovou jeskyni
  • Tatralandiu (největší aquapark na Slovensku, v Česku a Polsku)
  • termály Ginopark Bešeňová
  • Archeoskanzen Liptovská Mara
  • Přehradu Liptovská Mara
  • lanový park Tarzánie
  • různé adrenalinové atrakce jako je paragliding, rafting, paintball, motokáry...

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Ilse T.)

Personál úžasný, vstřícný, ochotný, nic nebyl problém. Jídlo velmi chutné, dostatečně velké porce. Snídaně bohatá, i opozdilci měli stále výběr z celé nabídky, vše čerstvé a velmi dobré kvality. A pivo plzeňské! Pokoj i příslušenství čisté, vybavení účelné. Mimořádně hezká poloha chaty Koliesko, výborná dostupnost a úplně mimo nepříjemný stavební ruch a hluk, který jinak vládne v Jasné.

Vynikající (Silvia ?.)

Horská chata KOLIESKO je umístěna blízko lanovek na Chopok a splňuje moje představy o pohodlném ubytování v horách. Dá se z ní vyrážet na mnoho výletů- vycházek do okolních dolin. Personál byl velmi ochotný a vstřícný. Obdrželi jsme vše, co bylo nabízeno. Možná se tam příští rok zase vrátíme.

Skvělé (Petr W.)

ubytování odpovídá ceně pobytu (v pořádku), večeře výborné, jen na snídaně bych asi rozšířil výběr (ale zase...při té ceně nemůžu chtít zázraky. Personál absolutně v pohodě a na výlet....určitě Chopok pěšky a Štefánikova chata

Skvělé (Jiří M.)

Prostředí horské chaty bylo velmi hezké. Chata samotná byla čistá, jídlo bylo dobré, obsluha příjemná.

Skvělé (Martin S.)

Pokoj čistý a prostorný, strava katastrofální - snídaně pouze salám, sýr, máslo, marmeláda a chleba, zeleniny ani kousíček a to i na večeři. Personál snaživý. Strava byla kritizována v recenzích hotelu, takže to jen potvrzuji.

Vynikající (Václav U.)

Byli jsme naprosto spokojeni. Všechno co bylo na kuponu, bylo splněno, včetně welcome drinku v podobě borovičky :) Ubytování, i strava v pořádku.

Skvělé (Martin E.)

Ubytování a obsluha 100%. Výlety ovlivněny nedostatečným značením turistických tras. Bez GPS ani ránu.

Skvělé (Bohumil M.)

Ubytování bylo v pořádku. Pobyt, strava i poskytnuté služby také dobré. Personál byl ochotný.

Vynikající (Petra K.)

Chatička v krásném prostředí,ideální místo pro odpočinek a výlety:) Moc dobré večeře.Jen ke snídani mi chyběla nějaká zelenina:)

Vynikající (Andrea P.)

Prostredie bolo fantastické, dostali sme všetko, čo bolo na kupóne uvedené, strava chutná, určite by som odporučila na výlet.