Vydejte se na dovolenou do nádherných Alp, užijte si krásy národního parku Ötscherland i koupání v okolních jezerech. Ubytování v českém Penzionu Sunny u jezera Lunzer See s kontinentálními snídaněmi bude skvělým výchozím bodem. Děti do 5 let mají pobyt zdarma.

O ubytování

Kochejte se krásami Alp a objevte krásy národního parku Ötscherland, který se nachází pouhé 2,5 hodiny od Brna a 5 hodin od Prahy. Ubytování je pro vás zajištěno v horském Penzionu Sunny v městečku Lunz am See u jezera Lunzersee s českým personálem. Pro vodáky máme skvělou zprávu, jen kousek od penzionu se pod horou Goller nachází jedna z nejoblíbenějších rakouských řek, řeka Salza s krásnou soutěskou v dolní části v délce 78 km. Centrum města má pak pro jeho návštěvníky připravené různé monumenty kulturního dědictví, nedaleké Ötscherské krápníkové jeskyně zase nezaměnitelnou atmosféru. V zimě pak využijte nadstandardně upravených sjezdovek a přepychových skiareálů v blízkém okolí, například Ötscher Lackenhof (11 km) nebo Hochkar (15 km).

Kde budete spát?

Pokoje penzionu jsou vybaveny satelitní televizí, DVD přehrávačem a vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha), které najdete naproti pokoji. K dispozici je také plně vybavená kuchyňka s mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a lednicí.

Na čem si pochutnáte?

V penzionu si pochutnáte na servírované snídani, díky které se posilníte na celodenní objevování úchvatného okolí.

Pension Sunny

Seestrasse 10 , Lunz am See
Rakousko

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 10 €/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Lyžárna

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,2 km
Vzdálenost od jezera
1,8 km
Zastávka
81 m
Sjezdovka
3,4 km

Tipy na výlet

Přírodní koupaliště Lunz am See Tip na výlet

Pokud se chcete během horkých dní osvěžit, přírodní koupaliště Lunz am See je výbornou volbou. Těšit se můžete na skokanské můstky, plovoucí pódium nebo občerstvení v bufetu. Vstupné má spíše symbolickou funkci, dospělí zaplatí 3 € a děti pouze 1 €. Otevírací doba je od 9:00 do 19:00 v případě příznivého počasí. Vedle koupaliště Lunz am See najdete také malý ráj pro děti Seebachbad, který je zdarma. Vaše ratolesti si zde mohou zadovádět na vodní skluzavce nebo si hrát na pískovišti.

Více informací
Přírodní park Ötscher-Tormäuer
Termální lázně Ybsstaler Solebad
Horský hřeben Hochkar