• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček zakázán

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Rodinný penzion jen 500 m od jezera Lunzer See

Kochejte se krásami Alp a objevte krásy národního parku Ötscherland, který se nachází pouhé 2,5 hodiny od Brna a 5 hodin od Prahy. Ubytování je pro vás zajištěno v horském penzionu Sunny u jezera Lunzersee s českým personálem.

Pokoje penzionu jsou vybaveny TV/SAT, DVD přehrávačem a vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha), které najdete naproti pokoji. K dispozici je také plně vybavená kuchyňka s mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a lednicí.

V penzionu si pochutnáte na servírované snídani, díky které se posilníte na celodenní objevování úchvatného okolí.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Marie H.)

Vaše služby využíváme často a vždy vše klapne a jsme spokojeni. Personál v pohodě, ochota, slušnost, čisto.

Skvělé (Jarmila P.)

Čekala jsem, že jezero bude "hned u hotelu", ale bylo to pěšky dost daleko. Jinak vše v pořádku a velmi chutná strava.

Standard (Ivana Vaňková V.)

fotografie nejsou aktuální, na zařízení jsou známky značného opotřebení (koberec zašlapaný, dvířka u nábytku rozklížená, nábytek každý kus jiný typ, vše velmi chatrné až provizorní). Koupelna tmavá, vlhká, koš po minulých návštěvnicích nevynešený. Lavice v jídelně silně prosezená a vydřená, ne-li ušmudlaná. Postele nepohodlné a neuvěřitelně vržou při sebemenším pohybu - skoro jsme se nevyspali. Porce polopenze velmi malé, až dětské. Ranní snídaně se odehrává zabušením na dveře pokoje v 8h s oznámením "máte na stole snídani tak ať vám to nevystydne" - o čase se předem nikdo nedomlouvá. K snídani byly 3 nožičky pálivých párků a pečivo, což mi nepřijde pro dítě vhodné. Ale paní domácí ochotná a milá.