Prožijte dovolenou v rakouských Alpách v Hotelu Berghof *** v oblíbené lokalitě Tauplitzalm. V ceně máte polopenzi, neomezený vstup do sauny i stolní tenis a šipky. Vítáné jsou rodiny s dětmi, ty mají pobyt do 7 let zcela zdarma. Hotel stojí u stanice lanovky a blízko jezera.

O ubytování

Hotel Berghof *** stojí v 1 650 m n. m. v oblíbené lokalitě Tauplitzalm v rakouských Alpách. Přímo u hotelu najdete stanici čtyřsedačkové lanovky Tauplitzseelift, co v zimě potřebujete více? V létě je však tato oblast hodná dovolené také. V blízkém okolí hotelu se nachází nespočet krásných jezer, udělejte si výlet například okolo tří jezer, Grundlsee, Toplitzsee, Kammersee - ať už pěšky, na kole nebo loďkou. Za návštěvu rozhodně stojí i Dachsteinská ledová jeskyně nebo z těch kulturních zážitků pak Stift Admont, největší klášterní knihovna na světě.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v pokojích typu Standard vybavených velkou manželskou postelí, TV, telefonem, vlastní koupelnou se sprchou a WC a částečně i balkónem.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci se zaměřují na rakouské speciality, pochutnáte si zde na polopenzi složené ze snídaní formou bufetu a tříchodových večeří. Posezení vás čeká buď uvnitř, nebo na venkovní terase s výhledem na dachsteinské pohoří.

Kde budete relaxovat?

K relaxaci je k dispozici sauna a infra kabina, aktivně se můžete věnovat šipkám či stolnímu tenisu.

Cestujete s dětmi?

Děti se zabaví v dětské herně.

Hotel Berghof Tauplitzalm ***

Tauplitzalm 19 , Tauplitzalm
Rakousko

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 13:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček pouze v letní sezóně za poplatek 20 €
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Restaurace
Dětský koutek
Kolárna
Lyžárna
Půjčovna kol

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,3 km
Vzdálenost od jezera
1,2 km
Zastávka
1,4 km
Sjezdovka
30 m

Tipy na výlet

Nízké Taury Tip na výlet

Nízké Taury (německy Niedere Tauern) si získaly srdce mnohých turistů díky více než 600 dvoutisícových vrcholů, travnatým vysokohorským loukám a nespočtem horských jezer. Všechny lemuje hustá síť turistických stezek vhodných jak pro rodiny s dětmi, tak i pro zkušené turisty. Úchvatné pohoří v centrální části Rakouska připomíná svým charakterem slovenské a nám bližší Západní Tatry. K nejoblíbenějším cílům rozhodně patří nejvyšší vrch oblasti Hochgolling s nadmořskou výškou 2 863 m n. m. ve vyšší schladmingské části. Zajímavé jsou rozhodně i túry po nižších vrcholech - Hochwildstelle (2747 m), Waldhorn (2702 m) či Grosser Bösenstein (2448 m). Při turistice vám budou dělat společnost nejen pasoucí se stáda krav na pastvinách, ale také třpytící se jezera a nezapomenutelné výhledy.

Více informací
Vyhlídka Skywalk Hallstatt
Jezero a město Hallstatt
Tauplitz