Užijte si pravou zimní dovolenou v pohádkově zasněžených rakouských Alpách. V apartmánu Sophie až pro 4 osoby v horském středisku Bad Mitterndorf budete mít maximální soukromí a program pevně ve svých rukách. Už se těšíte na luxusní místní termální lázně, profesionálně upravované skiareály a 145 km běžeckých stop?

Výhled na rakouské Alpy z ubytování i termálů

Apartmán Sophie o rozloze 50 m² se nachází v rakouském městečku Bad Mitterndorfu na jižním úpatí pohoří Totes Gebirge. Najdete v něm plně vybavenou kuchyň s jídelním stolem, obývací kout s televizí se satelitem, jednu manželskou postel a dvě oddělená lůžka, koupelnu s toaletou a také balkon s krásným výhledem na hory. K dispozici vám bude také lyžárna.

V horském středisku Bad Mitterndorf si po celodenních sportovních výkonech dopřejte regeneraci v luxusních termálních lázních Grimming Therme. Okolo 2 vnitřních bazénů propojených se 2 venkovníma jsou terasy s plážovými lehátky a bufetem. K termální vodě, vířivce a dalším atrakcím jako jsou vodopád nebo ostrý proud to budete mít z apartmánu jen 1,7 km.

Za pořádnou zimní dovolenou do Totes Gebirge

V Totes Gebirge neboli Mrtvých horách rozhodně mrtvo není. Největší vápencová náhorní pláň ve Východních Alpách je chráněnou krajinnou oblastí, která je populárním zimním rezortem.

Dvě rozlehlá a propojená lyžařská střediska budete mít doslova za rohem. Z apartmánu Sophie se můžete vypravit do 6,5 km vzdáleného Ski Tauplitz/Bad Mitterndorf, ke spodní stanici sedačkové lanovky v sousedním Tauplitz se z Bad Mitterndorfu dostanete po 8,5 km. Po cestě uvidíte po pravé straně Kulm, jeden z několika málo skokanských můstků na světě uzpůsobený pro skoky na lyžích delší než 240 metrů. Běžkaři budou nadšení z profesionálně udržované a husté sítě běžeckých stop (až 145 km).

Tipy na výlet

Bad Mitterndorf

Bad Mitterndorf je městečko v údolí Hinterbergertal, leží ve stínu horských masivů a nabízí spoustu možností zábavy. Kromě nových termálních lázní naleznete v městečku s krásným výhledem také spoustu restaurací a kaváren s typickou alpskou atmosférou. Okolo Bad Mitterndorfu leží nespočet turistických stezek a cyklistických tras, přírodu ozvláštňují četná průzračná jezera, která rozhodně stojí za vidění v jakémkoli ročním období.

Termální lázně Grimming

Vydejte se na výlet do termálních lázní s úžasným výhledem na vrcholky Alp. Tři vnitřní a čtyři venkovní bazény s termální vodou, relaxační prostory na pěti podlažích, samostatné dětský areál s obří skluzavkou, dětský bazén, herna, saunový park s barem, to vše vás čeká v oblíbených lázních Grimming. Celodenní vstupenka do všech částí areálu vyjde dospělého na 26,5 €.

Lyžování v Tauplitz

Areál Tauplitzalm najdete převážně na slunné terase nad úrovní lesů a tak si můžete být jisti, že budete mít dostatek prostoru na vaše carvingové oblouky i na ježdění freeride, tedy mimo sjezdovku ve volném prostoru a v hlubokém sněhu. V propojeném areálu, který se nachází nad horskými jezery, vás čeká více než 40 km sjezdovek, skibus zdarma i perfektně upravené tratě. Běžkaři na náhorní plošině zase ocení místní běžkařskou stezku Freiberg.

Apartment Sophie Bad Mitterndorf

Bad Mitterndorf 318/22, Bad Mitterndorf
Rakousko

+43 664 385 9773

ap.sophie@gmx.at

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel je částečně bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázaný
Platba kartou
Platba kartou není možná
Kouření
Kouření zakázáno