Dovolená v Alpách stojí za to v každém ročním období. Vyrazte do Hotelu Alpenrose ***, který stojí ve městě Tauplitzalm přímo u jezera. Užijte si polopenzi s gurmánskými čtyřchodovými večeřemi, neomezený vstup do saun i výlet vláčkem. Děti do 6,9 let jsou zdarma.

Tauplitz Tip na výlet

Region Tauplitz sahá až do nadmořské výšky před 2 000 m n. m. a rozhodně má co nabídnout v podobě krásné horské přírody a dokonalého klidu. Oblíbené cyklotrasy vedou od zámku Trautenfels v Ennstal přes rašeliniště Laasen a národní chráněnou oblast Ödense. Dostat se po nich můžete až k Hallstattskému jezeru. Po turistických trasách můžete zase poznávat místní ledovcová jezera, louky a nádherné výhledy například z vrcholů Tranweng, Almkogel a dalších.

Alpský hotel, který si zamilujete

Hotel Alpenrose *** stojí v krásné přírodě na náhorní plošině v turistické oblasti Tauplitzalm. Pro návštěvníky to znamená skvělou dostupnost do lyžařského areálu Tauplitz - Bad Miterndorf a vzdálenost jen 50 metrů od stanice čtyřsedačkové lanovky.

Ubytování je zajištěné v pohodlných pokojích s dřevěným nábytkem, satelitní televizí, rádiem a vlastní koupelnou s vanou nebo sprchou, WC a fénem.

V hotelu si pochutnáte na stravě z čerstvých surovin, které navíc většinou pochází od místních ekologických zemědělců. Ráno si vyberete z bohatých bufetových stolů a večer vás čekají čtyři chody gurmánského menu sestaveného šéfkuchařem.

Kam vyrazit v okolí Tauplitzalm

V hotelu se můžete ubytovat i se čtyřnohým miláčkem. Na jednom pokoji jsou povolení až dva psi, k dispozici je vám miska na krmení a do jedné ze dvou hotelových restaurací smí pejsci s vámi. Vezměte je také za turistikou, jistě se rádi vykoupou v jezeře.

Tauplitzalm nabízí široké možnosti turistiky, a to i pro netrénované jedince. V blízkosti najdete šest křišťálově čistých jezer vhodných i ke koupání nebo můžete vystoupat na vrcholky hor a užít si nádherné panorama. Za pěkného počasí uvidíte přes Hallstatt a tzv. Solnou komoru až do údolí Enns.

Hotel Alpenrose ***

Tauplitzalm 59, Tauplitzalm
Rakousko

+43 3688 2120

info@berghof-tauplitz.at

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování za poplatek 4,50/den

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Restaurace
Kolárna
Lyžárna

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,4 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
1,1 km
Zastávka
2 km
Sjezdovka
100 m