Zrelaxujte a povzbuďte tělo i mysl na dovolené v Apartmánech Ostróda, které leží v oblasti plné jezer (na dosah budete mít i známá Mazurská jezera)! Zažijete skvělou zábavu v aquaparku, vyplavíte endorfiny různorodými pohybovými aktivitami a budete hýčkat své tělo ozdravnými procedurami a masážemi. Můžete navíc využít i osobní konzultace s dietologem. Nemusíte se ale bát, žádná přísná dieta na vás nečeká. Naopak si užijete chutnou polopenzi neomezený přísun čerstvé filtrované vody.

O ubytování

Apartmány Ostróda najdete ve stejnojmenném městě na severovýchodě Polska, v Varmijsko-mazurském vojvodství. Tato oblast nedaleko Mazurských jezer je známá především pro krásné přírodní scenérie, ale i bohaté kulturní dědictví.

Středem pozornosti jsou v okolí Ostródy místní jezera. Na břehu největšího z nich, jezera Drwęca, najdete krásné bulváry plné kaváren, barů a restaurací, jezerní pláže zvoucí ke koupání a vodním sportům nebo cyklostezky vinoucí se krásnými přírodními scenériemi. Můžete se vydat na plavbu lodí po jezeře, nebo proplout světoznámým kanálem až k městu Elbląg. To je z polských měst jedním z nejstarších a zároveň má nejnižší nadmořskou výšku.

Podivuhodný je už samotný Elblągský kanál, kterým se k městu dostanete. Funguje již více než 150 let a jeho sofistikované technologie umožňují lodím překonat výškový rozdíl 100 m. Bohatá historie města Elblag zase zajistila, že je místní Archeologicko-historické muzeum plné unikátních historických exponátů. Z památek si nenechte ujít zejména gotickou katedrálu sv. Mikuláše ze 13. století s 97m věží a vyhlídkovou terasou nebo Kostelní stezku, úzký průchod, který dříve spojoval tři kostely Starého města.

Kde budete spát?

Pokoj Standard (20 m²) je klimatizovaný a disponuje balkónem. K vybavení pokoje patří televize s širokým výběrem kanálů, trezor, chladnička, sada na přípravu kávy a čaje a pracovní stůl s židlí. Nechybí vlastní koupelna a WiFi připojení.

Pokoj Premium má stejné vybavení jako varianta Standard (klimatizace, vlastní koupelna, televize, WiFi, sada na přípravu kávy a čaje, minibar, trezor, pracovní stůl, balkón), navíc ale zahrnuje také hotelovou kosmetiku a toaletní potřeby, župany, papuče a čerstvou vodu.

Na čem si pochutnáte?

Ve snídaňové restauraci vám každé ráno nachystají bohatou snídani formou bufetu. Pochutnáte si na sýrech, uzeninách, paštikách, vejcích, zelenině, pečivu, cereáliích, mléčných produktech a dalších dobrotách. Večeře může být buď formou lehkého bufetu se saláty a polévkami, nebo servírovaná o třech chodech. Součástí apartmánového komplexu je také kavárna Krótka piłka, kde si každý den můžete pochutnat na kávě, ovocných koktejlech, dezertech, slaných pochutinách a dalším.

Kde budete relaxovat?

Apartmány Ostróda jsou přímo propojené s aquaparkem Aqua Ostróda, kde si podle chuti odpočinete i zasportujete. K dispozici budete mít plavecký bazén (25x12,5 m), 2 rekreační bazény s hydromasáží (31 °C), dětský bazén (6x6,7 m) se skluzavkami a dalšími atrakcemi, divokou řeku s ostrovem, 2 vířivky, 3 sauny (finská, parní, infračervená), relaxační sprchu, odpočinkovou místnost, solnou jeskyni a aquafitness.

Apartmány Ostróda

Apartmány Ostróda

Wyszyńskiego 11A , Ostróda
Polsko

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 16:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
za 50 Zł/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Fitness
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1 km
Vzdálenost od jezera
0,8 km
Zastávka
0,3 km
Aquapark
0,1 km

Tipy na výlet

Město Ostróda

Město OstródaTip na výlet

Polské město Ostróda se rozprostírá v Varmijsko-mazurském vojvodství nedaleko jezera Drwęca, které patří mezi Mazurská jezera. Na své si tu přijdou jak nadšenci do historie, tak milovníci přírody. Město má bohatou minulost, kterou připomíná například Teutonský hrad Ostróda nebo místo, kde se odehrála bitva u Grunwaldu. Nahlédnout zde můžete také do evangelického kostela.

Nedaleké jezero Drweca přímo vybízí k odpočinku, v létě se tu můžete koupat, půjčit si šlapadlo nebo pozorovat západ slunce z jednoho z největších mol v Polsku. Nezapomenutelným zážitkem je také plavba lodí po Ostródzko-Elbląském kanále. Proplujete přírodní rezervací jezera Drwęca, kde se můžete kochat bohatou flórou a rozmanitou faunou. Překvapí vás, že během trasy překonává výletní loď i travnaté plochy po speciálních kolejích.

Více informací
Mazuri tavak
Mazuri tavak
Jezero Drwęca
Jezero Drwęca