Chvíle plné pohody a oddechu v přírodě i ve wellness zažijete v hotelu Dům Wczasowo Rekreacyjno Zgoda, kde vás kromě neomezeného relaxu v sauně a vířivce čeká i kulečník. Výlety do přírody si ještě více užijete díky zapůjčeným Nordic Walking holím.

Elegantní hotel s výhledem na Sněžku

Pobyt v horském hotelu Dům Wczasowo Rekreacyjno Zgoda si užijí turisté i ti, co touží po ničím nerušeném odpočinku. Nachází se totiž v krásné přírodě polských Krkonoš protkané turistickými stezkami a jen 1 km od lanovky na Sněžku. Všechna lákadla okolí budete mít na dosah z jeho pohodlných pokojů vybavených TV, rychlovarnou konvicí či WiFi připojením. Samozřejmostí je vlastní koupelna se sprchou.

Ještě předtím, než vyrazíte do přírody, se posilněte snídaní v místní restauraci. Během časné večeře se můžete těšit na speciality polské kuchyně, které místní kuchaři připravují tradičně podle receptur našich babiček. Za teplých slunečních dnů si podávané pokrmy vychutnáte na letní terase před restaurací.

Po turistice si dopřejte odpočinek ve wellness

Den plný turistiky v horách příjemně završíte odpočinkem v hotelové relaxační a odpočinkové zóně. Unavené svaly vám příjemně promasíruje voda ve vířivce, následně se zahřejte ve finské sauně. Za večerní zábavou nemusíte chodit daleko - přímo v hotelu si můžete zahrát kulečník.

Dom Wczasowo Rekreacyjny Zgoda

Pusta 2, Karpacz
Polsko

+48 693 128 361

rezerwacje@zgoda.karpacz.pl

Check in
od 15:00
Check out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 50 zł/pobyt
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Restaurace
Lyžárna
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
1,5 km
Aquapark
0,7 km
Sjezdovka
1 km