Prožijte pěknou dovolenou na okraji Krakova v Garden Park Hotelu ***, odkud to budete mít pár kroků do unikátního solného dolu Wieliczka. V hotelu se těšte na elegantní a klidné prostředí a snídaně formou bufetu. Pobyt je vhodný pro dva i pro rodiny.

Nadprůměrné ubytování v krásné lokalitě

Garden Park Hotel *** leží asi 20 minut od Krakova v centru vesničky Wieliczka, která je známá pro jedinečný solný důl. Díky poloze hned naproti nádraží je hotel snadno dostupný, zároveň se ale nemusíte bát hluku, jedná se o klidné místo.

Ubytováni budete v elegantních pokojích s TV, varnou konvicí, posezením a vlastní koupelnou s fénem. K dispozici je také minerální voda.

Jak napovídá název hotelu, budete se moct procházet v zahradě se spoustou stromů a krásných květin, která slouží převážně k pořádání svateb, ale příležitostně se zde také griluje.


Město Krakov sice neomrzí, ale proč se nerozhlédnout i po jeho okolí? Solný důl Wieliczka je rozhodně místem, kde byste měli začít. V městečku najdete ale i zábavní park pro děti či lanový Xtreme Park.

Tipy na výlet

Solný důl Wieliczka

Jedním z nejzajímavějších míst nejen okolo Krakova, ale v celém Polsku, je solný důl Wieliczka. Památka UNESCO, přístupná pro turisty, představuje jedinečný kus přírody až 327 metrů pod povrchem země. Sochy, kaple, sály a komory celé ze soli, to vše můžete v dole vidět. Nejpůsobivější částí areálu je pak kaple svaté Kingy, velký podzemní sál zasvěcený patronce hroníků.

Krakov

K Praze, Paříži a dalším evropským turistickým metropolím můžeme směle přiřadit i Krakov. Ačkoliv se nejedná o hlavní město Polska, jde určitě o město v Polsku kulturně nejvýznamnější. Poloha na řece Visle, množství zajímavých památek, ale i romantická atmosféra se stylovými kavárnami a restauracemi dělá z Krakova zajímavý cíl několikadenního výletu.

Wawel

Ozdobou historického Krakova je návrší Wawel na levém břehu řeky Visly. Najdete na něm renesanční Královský hrad s barokními prvky a katedrálu sv. Stanislava a Václava, která je nejen kulturní památkou, ale také významným polským posvátným místem. Spolu s krakovským centrem je zapsána na Seznamu světového dědictví UNESCO.

Garden Park Hotel ***

Dembowskiego 60A, Wieliczka
Polsko

+48 690 624 265

info@gardenparkhotel.pl

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček povolen
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno