Hodnocení od zákazníků

Vynikající (jiří hloušek H.)

Krásný zámek, vše k dispozici včetně historického nábytku. Krásný výhled a snídaně bohaté. Jen to počasí neuměli zařídit.

Skvělé (Rostislav H.)

Hotel byl hezký uprostřed velkého parku. Pokoj jsme dostali trochu menší. V pokoji tekla jen vlažná voda, po osprchování už studená, nicméně po urgenci to bylo druhý den v pořádku. V pokoji bylo poměrně chladno (vnější teplota v době pobytu cca 10 °C) a vůbec ještě nefungovalo topení. V koupelně byl ale k dispozici elektrický ohřev. Jídlo i pivo bylo vynikající, nicméně jako welcome drink jsme pivo Grimbergen nedostali. Personál hotelu byl v pořádku, pokoj byl při check-in uklizený. Wellness je poměrně skromný. Je tam pouze vířivka, pára (je potřeba požádat hodinu předem o zapnutí, nicméně je dobrá) a malý bazén. Prostředí wellness je velmi hezké, nicméně v bazénu nefungoval protiproud.

Vynikající (Ivan V.)

Vše bylo OK. Nemáme žádné výhrady. Doporučili bychom maséra a pěší výlet k jeskyni a vinárně.

Skvělé (Dagmar T.)

Vcelku jsme byli spokojeni, jen malinko výhrady k wellnessu. Ale komplexně to bylo vyváženo příjemnými službami ze strany personálu.

Skvělé (Karina S.)

Vše bylo ok - ale.. zažila jsem lepší. Jídlo průměrné, wellness menší - ale jinak vše OK

Vynikající (Ludmila S.)

Velice pěkné prostředí, krásný hotel, skvělá kuchyně a moc jsme si užili wellness. Maximální spokojenost.

Skvělé (Sylvie D.)

Prostředí bylo velice pěkné, pokoje čisté, účelně zařízené, personál velice ochotný. Wellness jsme nevyužili, zato prohlídka zámku byla velmi zajímavá, s vtipným, zábavným komentářem, bohužel v polštině, takže část naší skupinky rozuměla tak 70%. Stoly byly bohatě prostřené, ale uvítala bych lepší nabídku teplých jídel. Oběd, který si dali první den naši známí, byl ohodnocen známkou 4-, prostě se nepovedl. Plusem byly výborné marmelády a mísy borůvek u snídaně i večeře. V okolí je spousta míst, která se dají navštívit, Klodzko, Gury Stolove, Zloty Stok. Na zpáteční cestě jsme vyrazili do Walbrzychu - zámek Ksiaz určitě stojí na celodenní výlet, je ale rozumné si koupit vstupenky předem online.

Skvělé (lenka F.)

Krásné prostředí, velice ochotná obsluha, výborné jídlo. Počasí nám vyšlo na jedničku. Co jiného si přát.

Vynikající (Dana O.)

Prostředí hotelu se nám velmi líbilo, pobyt odpovídal popisu. Neobdrželi jsme welcome drink, nevšimli jsme si ho v ceně balíčku, tudíž jsme se o něho nepřihlásili. Jídlo chutné, personál velmi vstřícný a milý.

Vynikající (Milan G.)

Prostředí, atmosféra, přístup personálu, strava.... vše bylo na vysoké úrovni a možno opravdu doporučit.