Poznejte nejnavštěvovanější a nejhezčí polské město Krakow. Ubytování v novém hotelu ComfortExpress Krzywaczka*** v krásném přírodním areálu, polopenze, zapůjčení kol a další aktivity. Platnost až do března 2015.

Návštěva Krakowa s ubytováním v novém hotelu

Hotel ComfortExpress Krzywaczka*** najdete jen 15 minut jízdy od centra Krakowa na klidném místě v parku plném zeleně. Nový hotel disponuje stylově zařízenými a prostornými pokoji s LCD TV a klimatizací. K odpočinku poslouží slunná terasa s výhledem do okolí. Součástí hotelu je také restaurace specializující se na mezinárodní i typickou polskou kuchyni.

Náš TIP: Přímo u hotelu se nachází zastávka autobusu, díky kterému se kdykoliv dostanete snadno do centra Krakowa. V případě, že pojedete do centra autem, zdarma můžete hodinu parkovat v Krakowské Galerii, každá další hodina je za poplatek 2 PLN (asi 13 Kč).

Královský Krakov a další tipy na výlet

Krakov patří k jedněm z nejkrásnějších polských měst. Díky mnoha zachovalým památkám se mu dokonce přezdívá polská Praha a je také nejčastěji navštěvovaným polským městem. Centrum města je plné památek, ale zároveň není příliš rozsáhle a tudíž Vám zbude čas na návštěvu jedné z mnoha kaváren či restaurací (s velice příznivými cenami), procházku kolem Visly nebo návštěvu hradu Wavel - dominanty města a bývalého sídlo polských králů i korunovačních klenotů.

V okolí se vypravte do Wadowic (25 km), rodiště Jana Pavla II., poutního místa Kalwaria (10 km) či na prohlídku do koncentračního tábora Osvětim. Ujít si rozhodně nenechte jeskyni Wieliczka, které patří na seznam památek UNESCO.

Vyhlášené vánoční trhy

Krakovské vánoční trhy konající se na Hlavním náměstí patří k jedněm z nejpopulárnějších v Evropě. Ve stáncích si můžete prohlédnout a nakoupit tradiční polské řemeslné výrobky (broušené sklo, pletené košíky...), k tomu vše vyhrávají koledy a na ulicích stojí szopky - barevné betlémy s loutkami zobrazujícími mimo jiné také známé polské osobnosti. Když Vás přepadne hlad, ochutnejte grilovanou klobásu či žebírka a zapijte to čajem s třešňovou vodkou. Trhy trvají od konce listopadu do Vánoc.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Miroslav P.)

Náš pobyt proběhl bez problémů, se službami jsme byli spokojeni, pouze, co se týče večeře, která byla součástí poukazu, jsme si mysleli, že bude možnost jejího výběru, ale i tak byla dobrá. Ubytování bylo pohodlné a příjemné.

Vynikající (Erika T.)

Pobyt splnil naše očakávanie. Hotel bol pekný, čistá a útulná izba, výborný personál a usmievavý ľudia. Krásne mesto. Super.

Skvělé (Ilona H.)

Pobyt odpovídal prezentaci. Nikde není uvedeno, že se jedná o nekuřácký hotel a že je umístěn v těsné blízkosti velmi frekventované silnice. Jinak se jedná o pěkný moderní hotel s dobrou dostupností autobusem do Krakowa. Pouze prezentovaná večeře neodpovídala kategorii hotelu. Naopak snídaně byly velmi dobře připravené a bohatý pult. Navíc v hotelu neměli žádné informace ke Krakowu. Jinak hotel příjemný, čistý, s ubytováním jsme byli spokojeni

Vynikající (Miloš K.)

S pobytom sme boli veľmi spokojní, popis odpovedal prezentácii hotela. Príjemný a ústretový personál. Dobrá strava, čisté izby.

Vynikající (Olga V.)

Jednoznačně ano, pěkné ubytování, vstřícný personál, hladká doprava autobusem do centra Krakova. Můžeme doporučit.

Vynikající (Ivana K.)

Pobyt bez chybičky,odpovídá popisu. Komunikace rychlá a perfektní. Ochotně nám hned udělali rezervaci.

Skvělé (Klára B.)

S pobytem jsme byli poměrně spokojeni. Hotel celkem odpovídal popisu až na slunečnou terasu s krásným výhledem - sice je slučná, ale výhled je na hlavní silnici, ze které jde také hodně hluku a na terase není klid. Hotel je opravdu pěkný, ale na službách by se dalo určitě zapracovat. Snídaně byly dobré, ale večeře také spíše průměrné.

Skvělé (Miluše Malá M.)

Hotel plně odpovídal popisu, personál byl velmi ochotný a milý, hotel má dobrou dostupnoust do centra, je pěkný. Snídaně byli výborné a velký výběr, trošku jsem byla zklamaná z večeří - bylo pouze hlavní jídlo (musím však dodat, že chutné), postrádala jsem polívku a aspoň malý dezertík, nebo ovoce :-). Jinak maximální spokojenost.

Skvělé (Šárka V.)

Pobyt v hotelu Krzyvacka byl pěkný. Vše, co bylo v popisu hotelu, bylo splněno. Mám pouze jedinou výtku. Druhou noc našeho pobytu byla v hotelu svatební oslava a my, protože jsme bydleli v přízemí, jsme všechen rámus chytli z první ruky - tudíž jsme se nevyspali. Pokud budete o hotelu uvažovat, raději trvejte na pokoji ve vyšších patrech a co nejdále od přízemní restaurace.

Skvělé (Libor R.)

Pokoj odpovídal popisu, personál byl ochotný, jediná výtka by byla k večeři, porce byla hodně malá.