Poznejte nejnavštěvovanější a nejhezčí polské město Krakow. Ubytování v novém hotelu ComfortExpress Krzywaczka*** v krásném přírodním areálu, polopenze, zapůjčení kol a další aktivity. Platnost až do března 2015.
Poznejte nejnavštěvovanější a nejhezčí polské město Krakow. Ubytování v novém hotelu ComfortExpress Krzywaczka*** v krásném přírodním areálu, polopenze, zapůjčení kol a další aktivity. Platnost až do března 2015.

Návštěva Krakowa s ubytováním v novém hotelu

Hotel ComfortExpress Krzywaczka*** najdete jen 15 minut jízdy od centra Krakowa na klidném místě v parku plném zeleně. Nový hotel disponuje stylově zařízenými a prostornými pokoji s LCD TV a klimatizací. K odpočinku poslouží slunná terasa s výhledem do okolí. Součástí hotelu je také restaurace specializující se na mezinárodní i typickou polskou kuchyni.

Náš TIP: Přímo u hotelu se nachází zastávka autobusu, díky kterému se kdykoliv dostanete snadno do centra Krakowa. V případě, že pojedete do centra autem, zdarma můžete hodinu parkovat v Krakowské Galerii, každá další hodina je za poplatek 2 PLN (asi 13 Kč).

Královský Krakov a další tipy na výlet

Krakov patří k jedněm z nejkrásnějších polských měst. Díky mnoha zachovalým památkám se mu dokonce přezdívá polská Praha a je také nejčastěji navštěvovaným polským městem. Centrum města je plné památek, ale zároveň není příliš rozsáhle a tudíž Vám zbude čas na návštěvu jedné z mnoha kaváren či restaurací (s velice příznivými cenami), procházku kolem Visly nebo návštěvu hradu Wavel - dominanty města a bývalého sídlo polských králů i korunovačních klenotů.

V okolí se vypravte do Wadowic (25 km), rodiště Jana Pavla II., poutního místa Kalwaria (10 km) či na prohlídku do koncentračního tábora Osvětim. Ujít si rozhodně nenechte jeskyni Wieliczka, které patří na seznam památek UNESCO.

Vyhlášené vánoční trhy

Krakovské vánoční trhy konající se na Hlavním náměstí patří k jedněm z nejpopulárnějších v Evropě. Ve stáncích si můžete prohlédnout a nakoupit tradiční polské řemeslné výrobky (broušené sklo, pletené košíky...), k tomu vše vyhrávají koledy a na ulicích stojí szopky - barevné betlémy s loutkami zobrazujícími mimo jiné také známé polské osobnosti. Když Vás přepadne hlad, ochutnejte grilovanou klobásu či žebírka a zapijte to čajem s třešňovou vodkou. Trhy trvají od konce listopadu do Vánoc.

Hotel Comfort Express ***

Hotel Comfort Express ***

Krzywaczka 991 , Krzywaczka
Polsko

Provozuje společnost:
Hotel Comfort Express*** IČ: 356267180


+ 48 124 445 454

krzywaczkahotel@gmail.com

Check In
Check Out
Domácí mazlíček
Bezbariérovost
Parkování