Zažijte dovolenou plnou odpočinku a zábavy v Penzionu Patrícia, který leží kousek od lázní Bükfürdo. V ceně máte dle varianty celodenní vstup do lázní a chutnou polopenzi. Přes léto si užijte také vstup do venkovního bazénu a možnost grilování. Na děti čeká hřiště.

O ubytování

Rodinný Penzion Patrícia se nachází v srdci města Bük mezi podhůřím Alp a Malou uherskou nížinou. Druhé největší Maďarské lázně Bükfürdő a vyhlášené golfové hřiště leží pouze 3 km od penzionu. V Büku najdete dále také zábavní park Napsugár (2,5 km) a lezecký areál Křišťálová věž (1 km). V oblasti je bohatě rozvinutá síť cyklistických stezek. Kopce kolem Kőszegu (20 km) nabízí ojedinělou příležitost k zajímavým výletům.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v pohodlném dvoulůžkovém pokoji. Většina pokojů má balkon nebo terasu a všechny disponují televizí, WiFi připojením a vlastní koupelnou. V některých pokojích a na každém patře je kuchyňský kout. Součástí zahrady je zázemí pro grilování.

Na čem si pochutnáte?

V restauraci penzionu se podávají snídaně formou bufetu a servírované večeře. Těšit se můžete na maďarské speciality i mezinárodní kuchyni. Doporučujeme vyzkoušet výtečná místní vína.

Kde budete relaxovat?

V letním období si můžete odpočinou u venkovního bazénu.

Cestujete s dětmi?

Na malé hosty čeká velké venkovní hřiště a trampolína. K dispozici je také stolní tenis.

Patrícia Panzió

Patrícia Panzió

Kristály u.35 , Bük
Maďarsko

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Venkovní bazén
Možnost procedur
Dětský koutek
Dětské hřiště
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,5 km
Vzdálenost od lázní
2,5 km
Zastávka
0,7 km
Aquapark
2,5 km

Tipy na výlet

Lázně Bükfürdo

Lázně BükfürdoTip na výlet

Maďarské lázně Bükfürdo se nachází poblíž města Bük u hranic s Rakouskem a patří k celosvětově známým lázním. Přestože jsou to jedny z nejmladších maďarských lázní, jsou zároveň i druhé největší v Maďarsku. Areál lázní se rozprostírá na 14 hektarech a rozloha bazénů přesahuje 5 200 m². V bazénech vás bude léčit termální voda o teplotě 23 - 38 °C. Najdete zde nespočet plaveckých a zážitkových bazénů, nechybí ani saunový svět či prostory pro relaxaci. Celodenní vstupné pro dospělého začíná na 5 000 HUF, ale rozhodně této investice do vlastního zdraví a obnovy sil nebudete litovat.

Co všechno můžete využít v lázních Bükfürdo?

  • Bazénový lázeňský komplex s více než 32 bazény s termální vodou, vzduchovými tryskami, chrliči vody, protiproudem, tobogánem, dětským bazénem s brouzdalištěm a atrakcemi.
  • Saunový svět s tepidáriem, parními lázněmi, infra a finskou, aromatickou i venkovní saunou s ochlazovacím bazénkem, s vířivkou, s Kneippovou koupelí a dalšími speciálními saunami. Personál navíc připravuje i jedinečné saunové seance
  • Medical wellness se speciálními koupelemi, relaxačními masážemi, teplými zábaly a ošetřeními těla regenerující pokožku
  • BISTRO 1, vlastní lázeňskou restauraci s denně aktualizovanými nabídkami, sezónně se měnící nabídkou a la carte a nabídkou denních zákusků
  • Ubytování v blízkých hotelích

V těchto lázních vám zdejší prameny pomohou zejména při léčbě nemocí trávicího traktu (žaludek, játra), gynekologických či metabolických onemocnění (cukrovka, dna, obezita), poruch pohybového ústrojí (klouby, páteř), močového ústrojí a dalších.

Více informací
Město Bük
Město Bük
Lázně Sárvár
Lázně Sárvár
Město Sárvár
Město Sárvár