Označení "Čtyřhvězdičkový hotel superior" už samo o sobě značí, že se bude jednat o přepychové ubytování, ale Hotel Prestige Budapest k tomu všemu ještě přidává naprosto lukrativní lokalitu v centru města a Michelinskou restauraci jako svou součást. Ubytujte se v tomto fantastickém hotelu a relaxujte, co hrdlo ráčí, procházejte se k památkám, ke kterým to máte pár minut a užívejte si snídaně z kuchyně michelinských kuchařů.

O ubytování

V krásné, historické budově v centru města najdete luxusní Hotel Prestige Budapest ****superior. K Dunaji je to jen 200 metrů, k Řetězovému mostu 300, k Bazilice sv. Štěpána 600 metrů a k Budínskému hradu přibližně 850 metrů. K tomu všemu přidejte skvělou dopravní dostupnost a máte naprosto skvělý výchozí bod pro vaše výlety a zároveň přepychové ubytování s maximální péčí.

Kde budete spát?

Ve všech hotelových pokojích můžete využít individuálně nastavitelnou klimatizaci, kabelovou TV s plochou obrazovkou, telefon, minibar, trezor, příslušenství pro přípravu kávy a čaje, minerálku, belgickou čokoládu a stylovou koupelnu se sprchou nebo vanou, županem, přezůvkami, fénem. K dispozici je také polštářové menu. Z některých pokojů se nabízí výhled do ulice, z jiných do dvora.

Na čem si pochutnáte?

Moderní restaurace Costes Downtown přímo v hotelu se pyšní Michelinskou hvězdou, proto můžete právem očekávat jedinečný chuťový zážitek. Snídaně se podává formou rozšířeného kontinentálního bufetu.

Kde budete relaxovat?

Relax a fitness zóny v hotelu vám nabídnou skromné, leč naprosto dostačující zařízení pro relax i protáhnutí. Finská sauna i vířivka jsou k dispozici celý den v rámci otevíracích hodin po dobu pobytu. Ve fitness zóně najdete zase běžecké pásy, ellipticaly, cyklotrenažéry a činky.

Cestujete s dětmi?

Po domluvě je možnost hlídání dětí.

Něco navíc

V hotelu působí také půjčovna aut.

Prestige Hotel Budapest ****superior

Prestige Hotel Budapest ****superior

Vigyázó Ferenc U. 5. , Budapest
Maďarsko

+36 1 920 1000

prestigereservation@zeinahotels.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 25 €/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za 28 €/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Restaurace
Fitness
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Vzdálenost od lázní
0,9 km
Zastávka
0,3 km

Tipy na výlet

Budapešť

BudapešťTip na výlet

Maďarská metropole je jedním z nejkrásnějších měst Evropy i světa, ve kterém je navíc v jako jediném velkoměstě na světě více než stovka termálních pramenů a studní. Rozhodně stojí za dlouhou návštěvu, a to nejen kvůli památkám, jako jsou Královský palác (nazývaný také Budínský hrad), budova parlamentu, Markétin ostrov (Margit-sziget) či Rybářská bašta, ale také kvůli bohatému kulturnímu životu, místním trhům, vyhlášeným restauracím a dalším turistickým lákadlům. Zmiňovaný Budínský hrad se nachází podél břehu Dunaje, který Budapeští protéká, a je společně s Andrássyho třídou zapsán na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Co byste v Budapešti rozhodně neměli vynechat?

  • Výšlap k Matyášovu chrámu s věží Rybářské bašty a s nádherným výhledem na město
  • Prohlídku majestátní budovy parlamentu a jeho okolí
  • Procházku na Markétin ostrov uprostřed Dunaje, který je jedním velkým, udržovaným parkem
  • Prozkoumání jedné z nejvýznamnějších ulic Budapešti, Váci utca, která je ukázkou měnících se architektonických stylů 19. a 20. století
  • Návštěvu některých z budapešťských lázní, například termálních lázní Széchenyi, kde se léčí revmatismus, poruchy pohybového, dýchacího a zažívacího ústrojí, artritida a neuritida a další
Více informací
Lázně v Budapešti
Lázně v Budapešti
Rybářská bašta
Rybářská bašta
Tropicarium
Tropicarium