Odpočiňte si v maďarských lázních Eger, poznejte zajímavé památky a ochutnejte místní víno. V ceně balíčku je ubytování v Park Hotelu Minaret *** v centru lázeňského města a stravování ve formě chutné polopenze.

Ověřeno Travelkingem

“V Egeru jsem strávila krásný pobyt i přes deštivé počasí. Díky poloze Park Hotelu Minaret *** byly všechny atrakce vzdálené jen pár minut chůze. Navíc jsem z komfortního pokoje měla nádherný výhled! Chutné snídaně mi dodaly energii na zbytek dne, po výletech jsem se zase těšila na večeře. Nejvíce mě okouzlili místní Turecké lázně, kuchyně a víno. Eger i Hotel Minaret jsou perfektní volbou, pokud se chcete ponořit do lokálních chutí a historie.” Přečtěte si celou recenzi

Fanni Soós - Marketingový tým
Osobně ověřeno v: Prosinci 2022

O ubytování

Park Hotel Minaret *** se nachází přímo v centru maďarského města Eger. Hned vedle budovy hotelu se tyčí známá památka z turecké éry – čtyřicetimetrový minaret. Z terasy minaretu uvidíte historické centrum Egeru jako na dlani. Krátkou procházkou dojdete také na hrad Jager (700 m), v jehož sklepení je zajímavá expozice o hradním vězení. Za vidění dále stojí gotický biskupský palác (800 m) či slavná ulička Lajos Kossuth (600 m) s nádhernými barokními paláci. Pokud zatoužíte po klidu a dokonalém relaxu, vydejte se do vyhlášených termálních lázní (1 km).

Kde budete spát?

Dvoulůžkový podkrovní pokoj (8-10 m²) najdete ve druhém nebo třetím patře hotelu, odkud si můžete užívat krásný výhled na minaret nebo egerský hrad. K vybavení pokoje patří klimatizace, televize, WiFi připojení a vlastní koupelna s fénem.

Třílůžkový podkrovní pokoj (14 m²) najdete také v horním patře hotelu a nepostrádá klimatizace, TV, WiFi ani vlastní koupelnu s fénem.

Dvoulůžkový pokoj Classic nabídne více prostoru (14-16 m²) a najdete jej v prvním patře. Z pokojů Classic pokojů budete mít výhled na minaret a vnitřní nádvoří hotelu, jsou klimatizované a mají vlastní koupelnu s fénem, klimatizaci a WiFi připojení.

Třílůžkový pokoj Classic (14-16 m²) nabízí stejné vybavení jako dvoulůžková varianta, pouze ubytuje 3 osoby. Můžete tedy počítat s klimatizací, koupelnou s fénem, televizí a WiFi připojením.

Čtyřlůžkový rodinný pokoj je v hotelu největší (30 m²) a hodí se především pro rodiny. Ani v tomto pokoji nesmí chybět koupelna s fénem, WiFi připojení, televize či klimatizace.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci s příjemnou zahrádkou ochutnáte maďarské i mezinárodní speciality. Každé ráno si zde vychutnáte snídani ve formě bufetu. Dále je možné objednávat pokrmy z jídelního lístku. Večer se zde podávají večeře ve formě bufetu. Hotel má svůj vlastní vinný sklípek, kde se pořádají ochutnávky vín s živou hudbou. Okolí Egeru je vyhlášenou vinařskou oblastí. Ochutnejte například nejslavnější místní červené víno Býčí krev. Milovníci vína by neměli vynechat návštěvu vinařského Údolí krásných žen (3 km), kde se nachází spousta vinných sklípků.

Park Hotel Minaret ***

Park Hotel Minaret ***

Knézich Károly utca 2 , Eger
Maďarsko

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 3 000 Ft/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování v okolí za poplatek

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Půjčovna kol

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,4 km
Vzdálenost od lázní
1 km
Zastávka
0,5 km
Aquapark
1 km

Tipy na výlet

Lázně Eger

Lázně EgerTip na výlet

Termální lázně Eger, založené už v roce 1932, patří mezi nejhezčí městská koupaliště v Maďarsku. Nacházejí se přímo v centru Egeru, na hranici historického jádra města. V krásném, udržovaném areálu lázní plném stromů a zeleně o rozloze 5 hektarů se rozprostírá 13 různých bazénů. Zde mohou hosté využívat benefitů jedinečné radonové léčivé vody a sírové termální vody po celý rok.

K dispozici je 13 bazénů:

 • Oblázkový léčebný bazén s radonovou léčivou vodou (kavicsos), který je napájen vlastním zdrojem. Část dna bazénu je oblázková, odtud ten název, takže příjemně chladná radonová léčivá voda zde může tryskat nepřetržitě.
 • Sezónní termální bazén se sirnou vodou o teplotě 37 °C, částečně zakrytý s několika zážitkovými prvky jako masážní fontány a sprchy
 • Dětský léčebný bazén, který je napájen pramenem turecké lázně, je ideální pro odpočinek a zotavení.
 • Léčebný bazén pro dospělé
 • Stálý, mělký termální bazén se sirnou vodou o teplotě 37 °C
 • Polokrytý zážitkový bazén
 • Dětský zážitkový bazén se skluzavkami a hradem
 • Plavecký bazén s 50metrovými plaveckými dráhami
 • Pool Slides
 • Bazén pro batolata (brouzdaliště)
 • Lázeňský dům I. (kénes termálvíz)
 • Lázeňský dům II. (kénes termálvíz)
 • Odpočinkový bazén s radonovou léčivou vodou

Termální voda v lázních Eger je vhodná k léčbě kloubních onemocnění a revmatu, nemocí páteře, kloubů, svalů a šlach, určitých druhů gynekologických potíží a mnoha dalších onemocnění.

Více informací
Město Eger
Město Eger
Minaret Eger
Minaret Eger
Lázně Egerszálok
Lázně Egerszálok