Přejete si klidný pobyt nedaleko historického městaí? Zavítejte do Land Plan Hotelu *** jen 8 km od Györu, čekají vás snídaně či polopenze, welcome drink, hotelová sauna a malý dárek na pokoji.

O ubytování

Klidné ubytování pro rodiny u lázeňského Györu. Land Plan Hotel *** nabízí ubytování s příjemnou rodinnou atmosférou ve vesničce Töltéstava pouhých 8 km od města Györ. Užijete si tak na své dovolené jak klid venkova, tak návštěvy lázní a lázeňských parků – například do lázeňského komplexu Rába-Quelle se dostanete autem do 20 minut a k Benediktínskému opatství Pannonhalma jakbysmet.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom ze 41 dvoulůžkových pokojů, kdy každý z nich je vybavený moderně. Najdete zde klimatizaci, WiFi připojení, LCD TV, samostatnou koupelnou se sprchou i fénem a některé také lednicí.

Na čem si pochutnáte?

Součástí hotelu je rozlehlá restaurace, kde si pochutnáte na snídaních i lehkých večeřích. Z jídelního lístku si kdykoliv můžete také vybrat maďarské a rybí speciality, připravena jsou ale i dětská jídla.

Město Györ Tip na výlet

Město tří řek, maďarské průmyslové město Györ, leží na soutoku řek Mošonský Dunaj, Rába a Rábca zhruba v polovině cesty mezi Vídní a Budapeští. Jeho návštěvu doporučujeme v každém ročním období, protože má co nabídnout z každé sféry - může se pochlubit skvělými termálními lázněmi, bohatou historií, krásnou přírodou, restauracemi s maďarskými specialitami a rozmanitými kulturními akcemi.

Co nesmíte v Györu vynechat?

  • Vydejte se na procházku do nejhezčího barokního náměstí ve městě, Bécsi kapu tér (U Vídeňské brány).
  • Zase nejhezčí barokní dům ve městě je jednoznačně Opatský dům z 18. století.
  • Na náměstí Széchenyi tér stojí dvě dominantní věže jezuitského kostela sv. Ignáce z Loyoly, který byste také neměli obejít bez povšimnutí.
  • I v Györu si můžete odpočinout v lázních - vyvěrají tu totiž jako v mnoha dalších maďarských městech termální a léčivé prameny; proto jsou zde lázně.
  • Na procházku do zeleně uprostřed města zamiřte do parku Batthyány tér.
Více informací

Kde budete relaxovat?

Odpočiňte si v hotelové sauně nebo při jedné z masáží.

Cestujete s dětmi?

V restauraci se nachází dětský koutek, kam se vždy velmi rády rozutečou vaše ratolesti.

Land Plan Hotel ***

Külterület 078/29 , Töltéstava
Maďarsko

+36 96 900 490

hotel@landplanhotel.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 3 000 HUF/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
9,3 km
Vzdálenost od lázní
11 km
Zastávka
0,8 km
Aquapark
11 km