Vydejte se na skvělou relaxační dovolenou do maďarského města Harkány. Ubytováni budete v Xavin Hotelu **** jen 150 m od lázní, kde vás čeká chutná polopenze. Děti do 5 let mají pobyt zdarma.

O ubytování

Xavin Hotel Harkány **** se nachází v lázeňském městečku Harkány na nejjižnějším cípu Maďarska. Kromě vyhlášeného lázeňského areálu (400 m) a příjemného středomořského podnebí je zdejší oblast oblíbená také pro vynikající víno pocházející z místních vinohradů. Doslova pár kroků od hotelu se rozprostírá nádherný lázeňský park s fontánou a pohodlnými lavičkami. Dále zde najdete několik úchvatných kostelů, příjemnou promenádu Zsigmondy (700 m) a muzeum současného umění Futó László Pál. Na výlet se můžete vydat do nedalekého města Pécs (30 km), které nabízí řadu architektonických památek z tureckých dob a muzeí. Jedinečný památkový komplex nekropole ze 4. století je součástí Světového kulturního dědictví UNESCO. Ve vedlejším městečku Siklós (4 km) najdete několik pamětihodností z dob středověku a turecké nadvlády včetně hradu z 12. století.

Kde budete spát?

Těšte se na ubytování v komfortním dvoulůžkovém pokoji s balkonem. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, LCD televizí, WiFi připojením a vlastní koupelnou se sprchou a fénem. Dále zde najdete i telefon, minibar a trezor.

Na čem si pochutnáte?

Součástí hotelu je Oliva restaurant, kde si pochutnáte na bohatých bufetových snídaních i večeřích. Velký důraz je zde kladen na čerstvost a lokální původ surovin, ze kterých se připravují především pokrmy tradiční maďarské, ale i mezinárodní a středomořské kuchyně. Součástí restaurace je i příjemná zahrádka ve středomořském stylu. Svůj oblíbený nápoj a lehké občerstvení si můžete dopřát v baru Levanda.

Kde budete relaxovat?

V hotelovém wellness centru najdete krytý bazén, vířivku, solnou místnost i finskou a parní saunu. Dopřát si můžete také příjemnou profesionální masáž či kosmetické procedury.

Xavin Hotel Harkány ****

Kossuth Lajos u. 43. , Harkány
Maďarsko

+36309272985

travelking@harkany.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Půjčovna kol
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,8 km
Vzdálenost od lázní
0,4 km
Zastávka
1,2 km
Aquapark
0,4 km

Tipy na výlet

Termální lázně Harkány Tip na výlet

Termální lázně Harkány jsou proslavené hlavně díky své unikátní léčivé vodě, která už mnohým návštěvníkům pomohla při léčbě revmatických, pohybových, gynekologických či kožních problémů a onemocnění. Přijďte si i vy oddechnout do venkovních i vnitřních bazénů s vodou obsahující vzácný karbonylsulfid, který byl objeven právě v této lokalitě. V celoročně otevřených lázních vás čeká odpočinek v relaxačních bazénech, nechybí tu ani plavecký, zážitkový či dětský bazén se skluzavkami či tobogány. O zábavu se postarají také hřiště přímo v areálu lázní.

Město Harkány
Město Pécs
Zoo & Aquarium v Pécsi