Zajeďte si do jeskynních lázní v Miskolc Tapolce a ubytujte se v Hotelu Székely Kúria, kde vás potěší tradiční nábytek, domácká atmosféra a osobní přístup personálu. Snídaně budou ve stylové restauraci ještě chutnější a do lázní to budete mít jen 800 m.

O ubytování

Hotel Székely Kúria se nachází v klidné části města Miskolc pouhých pár minut chůze od slavných jeskynních lázní Miskolc Tapolca (1 km). Za historií se můžete vydat na hrad Diósgyőr (6 km) či do dřevěného kostela (8 km). Jako na dlani uvidíte město z vrcholku Avas v srdci města. Dalšími turistickými lákadly jsou zoologická zahrada (20 km) a malebná zahrada Népkert (5 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji o rozloze 22 m². Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, televizí, WiFi připojením, ledničkou a vlastní koupelnou.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci s terasou se podávají jídla tradiční maďarské i mezinárodní kuchyně s pestrými sezónními obměnami. Ráno si zde vychutnáte snídani ve formě bufetu. V létě je k dispozici zahrada, kde se odehrávají večery s živou hudbou.

Něco navíc

Hotel Székely Kúria si zamilujete. Vznikl z bývalého šlechtického panství s myšlenkou vytvořit místo s atmosférou domova. Místo, které působí uklidňujícím dojmem, a přesto je moderní. Tradiční atmosféru můžete vidět v každém detailu od stolů po výšivku na polštáři.

Székely Kúria

Miskolctapolcai út 43 , Miskolc
Maďarsko

+36 305 307 026

info@szekelykuria.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Restaurace
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
6,4 km
Vzdálenost od lázní
1 km
Zastávka
0,2 km

Tipy na výlet

Jeskynní lázně Miskolctapolca Tip na výlet

Důvodem číslo jedna pro návštěvu maďarského Miskolce jsou unikátní jeskynní lázně Miskolc Tapolca. Koupání v jeskynních zákrutách je opravdu netradiční zážitek sám o sobě, o to více, když se u toho necháváte léčit místní unikátní termální vodou o teplotě 29–35 °C. Areál o rozloze 3,6 hektarů je otevřený celoročně a nachází se v něm několik plaveckých, zážitkových bazénů.

V lázních najdete:

  • 2 termální bazény v podzemí s teplotou vody 33–35 °C
  • Římský bazén v jeskyni
  • Bazén pod hvězdnou oblohou (32 °C) (tzv. "Star Hall)
  • Dětský bazén
  • 3 venkovní dětské bazény
  • Otevřený zážitkový jezerní bazén
  • Otevřený mušlový plavecký bazén

Místní termální voda pomáhá zejména při dýchacích obtížích a kloubních onemocněních. Celodenní vstup pro dospělou osobu stojí 2 600–3 600 HUF podle sezóny.

Více informací
Město Miskolc
ZOO Miskolc
Bobová dráha Miskolctapolca