Navštivte historickou Budapešť, krásná je v každém ročním období. Ubytujte se v zeleném parku v Hotelu Tiliana ****, čekají vás elegantní interiéry, skvělé snídaně, welcome drink, neomezený vstup do wellness a možnost využívat přes 10 sportovišť u hotelu. V hotelu se navíc snadno domluvíte, personál zde umí slovensky.

O ubytování

Hotel Tiliana **** se nachází v klidném prostředí plném zeleně a vyhlídek. Nedaleké centrum Budapešti je dobře dostupné autem i veřejnou dopravou. Nezapomeňte zde navštívit Budínský hrad, budovu Parlamentu či Rybářskou baštu (6,5 km). V obrovském parku Városliget (9 km) najdete hrad i zoologickou a botanickou zahradu. Za romantikou, vynikajícími restauracemi a kavárnami se vyjdete ke břehům řeky Dunaj (5 km). Čtvrť kolem Budínského hradu a břehy Dunaje patří mezi památky UNESCO.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji o velikosti 25 m² s výhledem do klidné ulice. V pokoji je k dispozici WiFi připojení a vlastní koupelna.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci Etalon se podávají bohaté snídaně ve formě bufetu. Během dne je možné si objednat pokrmy z jídelního lístku.

Kde budete relaxovat?

Zavítejte do wellness centra a užijte si odpočinek v bazénu, vířivce nebo sauně. K dispozici je také relaxační zóna s lehátky.

Cestujete s dětmi?

Pro malé hosty je k dispozici dětský koutek a venkovní hřiště.

Něco navíc

Pro sportovní vyžití nabízí hotel tenisový kurt, baseballové hřiště a další sportoviště rozprostřená v parku kolem budovy.

Hotel Tiliana ****

Hárshegyi út 1 , Budapešť
Maďarsko

+36 1 391 0027

sales@hoteltiliana.hu

Check In
od 16:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 15 €/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Fitness
Česky hovořící personál

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
7 km
Vzdálenost od lázní
6,7 km
Zastávka
0,4 km
Aquapark
2,5 km

Tipy na výlet

Budapešť Tip na výlet

Maďarská metropole je jedním z nejkrásnějších měst Evropy i světa, ve kterém je navíc v jako jediném velkoměstě na světě více než stovka termálních pramenů a studní. Rozhodně stojí za dlouhou návštěvu, a to nejen kvůli památkám, jako jsou Královský palác (nazývaný také Budínský hrad), budova parlamentu, Markétin ostrov (Margit-sziget) či Rybářská bašta, ale také kvůli bohatému kulturnímu životu, místním trhům, vyhlášeným restauracím a dalším turistickým lákadlům. Zmiňovaný Budínský hrad se nachází podél břehu Dunaje, který Budapeští protéká, a je společně s Andrássyho třídou zapsán na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Co byste v Budapešti rozhodně neměli vynechat?

  • Výšlap k Matyášovu chrámu s věží Rybářské bašty a s nádherným výhledem na město
  • Prohlídku majestátní budovy parlamentu a jeho okolí
  • Procházku na Markétin ostrov uprostřed Dunaje, který je jedním velkým, udržovaným parkem
  • Prozkoumání jedné z nejvýznamnějších ulic Budapešti, Váci utca, která je ukázkou měnících se architektonických stylů 19. a 20. století
  • Návštěvu některých z budapešťských lázní, například termálních lázní Széchenyi, kde se léčí revmatismus, poruchy pohybového, dýchacího a zažívacího ústrojí, artritida a neuritida a další
Více informací
Lázně v Budapešti
Rybářská bašta
Tropicarium