Vydejte se až na samý jih Maďarska a užijte si dovolenou v lázeňském městečku Harkány. Ametiszt Hotel *** leží jen 500 m od lázní a vy do nich budete mít 1 až 4 vstupenky (dle varianty). Čekají vás také chutné snídaně a welcome drink.

O ubytování

Ametiszt Hotel *** se nachází v centru klidného města Harkány pouze 500 m od místních lázní. Na výlet se vydejte do nedalekého města Siklós (5 km), kde je oblíbený středověký hrad. Milovníci vína by neměli vynechat návštěvu obce Villány (20 km), která je centrem vinařské oblasti a vynikající místní víno tam ochutnáte na každém kroku. Na mnoho historických památek láká město Pécs (25 km). Najdete zde mimo jiné starokřesťanské pohřebiště s malovanými hrobkami, které je památkou UNESCO.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji. Většina pokojů disponuje terasou nebo balkonem a všechny jsou vybaveny klimatizací, televizí, ledničkou, WiFi připojením, trezorem a vlastní koupelnou s fénem.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci Ametiszt se zahradní terasou se můžete těšit na vynikající pokrmy tradiční maďarské kuchyně. Ráno se zde podávají snídaně ve formě bufetu. Poté je možné si objednávat jídla à la carte.

Ametiszt Hotel Harkány ***

Szent István utca 26-28. , Harkány
Maďarsko

+36 72 279 339

info@ametiszthotel.hu

Check In
14:00 - 22:00
Check Out
07:00 - 11:00
Domácí mazlíček
Mazlíček zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Půjčovna kol
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,7 km
Vzdálenost od lázní
0,3 km
Zastávka
0,3 km

Tipy na výlet

Termální lázně Harkány Tip na výlet

Termální lázně Harkány jsou proslavené hlavně díky své unikátní léčivé vodě, která už mnohým návštěvníkům pomohla při léčbě revmatických, pohybových, gynekologických či kožních problémů a onemocnění. Přijďte si i vy oddechnout do venkovních i vnitřních bazénů s vodou obsahující vzácný karbonylsulfid, který byl objeven právě v této lokalitě. V celoročně otevřených lázních vás čeká odpočinek v relaxačních bazénech, nechybí tu ani plavecký, zážitkový či dětský bazén se skluzavkami či tobogány. O zábavu se postarají také hřiště přímo v areálu lázní.

Město Harkány
Zoo & Aquarium v Pécsi
Město Pécs