Ametiszt Hotel Harkány ***

Ametiszt Hotel Harkány ***

Szent István utca 26-28., Harkány
Maďarsko

Provozuje společnost:
Béda Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. IČ: 0209064988


+36 72 279 339

info@travelking.cz

Check In
14:00 - 22:00
Check Out
07:00 - 11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Půjčovna kol
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,7 km
Vzdálenost od lázní
0,3 km
Zastávka
0,3 km

O ubytování

Ametiszt Hotel *** se nachází na jihu Maďarska, v centru klidného lázeňského města Harkány pouze 500 m od místních lázní a cca 7 km od chorvatských hranic. Užijete si zde procházky po promenádě a městským parkem s krásnou fontánou Zsolnay (850 m). Další zajímavou fontánu, Millennium, najdete před budovou radnice (260 m). Navštívit můžete i galerii a muzem Pál Futó (100 m), kde se pokocháte díly soudobých umělců.

Na výlet se vydejte do nedalekého města Siklós (5 km), kde je oblíbený středověký hrad ze 13. století. Milovníci vína by neměli vynechat návštěvu obce Villány (20 km), která je centrem vinařské oblasti a vynikající místní víno tam ochutnáte na každém kroku. Navíc zde stojí i Muzeum vína, kde se seznámíte s tradičními vinařskými postupy.

Na mnoho historických památek láká město Pécs (25 km). Najdete v něm mimo jiné starokřesťanské pohřebiště s malovanými hrobkami, které je památkou UNESCO. Dominantou města je katedrála z 11. století, vydat se můžete i do podzemí, kde si projdete tajemný labyrint chodeb, nebo do továrny na porcelán a keramiku Zsolnay.

Kde budete spát?

Dvoulůžkový pokoj má velikost 22-26 m². Většina pokojů disponuje terasou nebo balkonem a klimatizací. Všechny disponují televizí, ledničkou, WiFi připojením, trezorem a vlastní koupelnou se sprchovým koutem a fénem. Mohou být vybavené manželskou postelí nebo 2 oddělenými jednolůžky.

Třílůžkový pokoj měří 30 m² a najdete v něm tři jednolůžkové postele, z nichž dvě mohou být spojené ve dvoulůžko. Vybavený je stejné jako u dvoulůžkové varianty, počítejte tedy s televizí, WiFi připojením, vlastní koupelnou a chladničkou, u většiny pokojů je také balkón nebo terasa a klimatizace.

Na čem si pochutnáte?

Z důvodů probíhající rekonstrukce není hotelová restaurace v běžném provozu, a servírují se tak pouze snídaně formou bufetu. V okolí ale najdete celou řadu oblíbených restaurací, kde můžete ochutnat nejen maďarské speciality.

Kde budete relaxovat?

O dokonalý relaxační zážitek se postará návštěva lázní Harkány, kde na vás čeká venkovní koupaliště o celkové ploše 4 250 m² (2 termální bazény, 2 plavecké bazény, vířivka, skluzavka), termální lázně o ploše 2 098 m² (3 termální bazény, 3 vířivky, relaxační bazén, 2 dětské bazény), finská sauna, parní komora a ochlazovací bazének. Jistě si vyberete i z široké nabídky masáží a procedur, například parafínový zábal, baňkování, medovou masáž aj.