Šoproň je pro své bohaté historické centrum nazývaný také jako "barokní perla Maďarska". Poznejte ho v plné kráse s ubytováním v Penzionu Polus *** jen 20 minut chůze od centra. Čekají vás bohaté kontinentální snídaně a vstup do termálních lázní pro dva. Na Šoproň budete dlouho vzpomínat také díky slevě na motokáry v Sopron Gokart track a slevám do restaurací.

O ubytování

Penzion Polus *** se nachází v srdci krásného historickéjo města Šoproň. V centru najdete řadu památek včetně zachovalých středověkých hradeb či malebného náměstí Fő tér (1,5 km) s barokními domy a morovým sloupem. Jako na dlani město uvidíte z Požární věže, která je symbolem celého města. Blízké Neziderské jezero (10 km) je součástí Seznamu UNESCO. Krásy okolní přírody můžete objevovat na řadě cyklostezek. Za dokonalým odpočinkem se vydejte do termálních lázní Balf, které nabízejí nádherné panoramatické výhledy na okolní Lőverské vrchy či dokonce až na rakouské Alpy. Vyhlášené místní víno Kékfrankos (Modrá frankovka) ochutnáte skoro na každém kroku.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji. Všechny pokoje disponují televizí, lednicí, WiFi připojením, trezorem a vlastní koupelnou. Pokoje v horním patře jsou vybaveny klimatizací.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci se podávají bohaté kontinentální snídaně.

Pólus Panzió ***

Rákosi út 1. , Sopron
Maďarsko

+36 99 31 15 91

poluspanzio@t-online.hu

Check In
14:00 - 18:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Dětské hřiště
Fitness
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,4 km
Vzdálenost od lázní
4 km
Zastávka
100 m
Aquapark
4 km

Tipy na výlet

Koupaliště Lővér a Plovárna Ference Csik v Šoproni Tip na výlet

Co dělat, pokud jste v Šoproni a zachce se vám plavání nebo relaxu ve vodě? Máme pro vás řešení - koupaliště Lővér a plovárnu Ference Csik. Koupaliště láká nejen v letních měsících ke koupeli v termální vodě přímo z pramene Deákkút a k zábavě na tobogánech. Mnozí návštěvníci se sem rádi vracejí i kvůli krásné scenérii, která se jim z bazénu z přírodního kamene naskytne - areál je totiž obklopen borovým hájem. V jeho těsné blízkosti můžete navštívit i Plovárnu Ference Csika, která nese jméno po maďarském olympijském vítězi. Pod jeho kupolovitou střechou s dřevěnou konstrukcí objevíte 3 různé bazény, které ohřívá solární kolektor.

Bazény na Plovárně Ference Csik

  • Sportovní bazén o délce 33 m s teplotou vody 27,0 - 27,5 °C
  • Cvičný bazén s teplotou vody 30,0 - 35,0 °C
  • Ochlazovací bazén sauny s teplotou vody 16,0 - 18,0 °C

Bazény v lázních Lővér

  • Velký letní bazén
  • Dětský bazén

Otevírací doba koupaliště Lővér je každý den 9:00-20:30, Plovárny Ference Csika je ve všední dny kromě pátku 5:30 - 21:00, v pátek 5:30 - 19:00 přes víkend a svátky: 8:00 - 20:00. Cena celodenního vstupného začíná na 85 Kč.

Více informací
Město Šoproň
Brána věrnosti
Šoproňské lesy