Zajeďte si do jeskynních lázní v Miskolc Tapolce a ubytujte se v Hotelu Székely Kúria, kde vás potěší tradiční nábytek, domácká atmosféra a osobní přístup personálu. Polopenze bude ve stylové restauraci ještě chutnější a do lázní vyrazíte se slevou. Po příjezdu vás čeká také welcome drink.

Poklidný pobyt v hotelu s láskou k tradicím

Hotel Székely Kúria si zamilujete. Vznikl z bývalého šlechtického panství s myšlenkou vytvořit místo s atmosférou domova, které působí uklidňujícím dojmem, a přesto je moderní. Tradiční atmosféru můžete vidět v každém detailu od stolů po výšivku na polštáři. O váš klidný pobyt se navíc bude starat milý personál.

Ubytováni budete ve standardním pokoji vybaveném klimatizací, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou se sprchou, WC a fénem. V restauraci se můžete těšit na tradiční maďarská jídla a také transylvánskou kuchyni.

Ubytování se nachází 5 minut od jeskynních lázní Miskolc Tapolca, které byste během svého pobytu rozhodně neměli vynechat.

Tipy na výlet

Jeskynní lázně Miskolctapolca

Areál o rozloze 3,6 hektarů je otevřený celoročně nachází se v něm 2 termální bazény s teplotou vody 33 - 35 °C, římský bazén v jeskyni, tzv. "Star hall" - bazén pod hvězdnou oblohou (32 °C) a dětský. Místní termální voda pomáhá při dýchacích obtížích a kloubních onemocněních. Celodenní vstup pro dospělou osobu stojí 2 050 HUF - 3 600 HUF (dle sezóny).

Miskolc

Pokud jste na dovolené v Miskolci, kromě vyhlášených jeskynních lázní můžete navštívit také místní hrad, ZOO, okolní jeskyně, zajít si do jednoho ze zdejších muzeí, vyzkoušet bobovou dráhu či adventure park. Ačkoli je Miskolc čtvrté největší maďarské město, v okolí najdete krásnou přírodu, která stojí za prozkoumání.

ZOO Miskolc

V Miskolci naleznete nejstarší maďarskou ZOO, které její skvělou atmosféru dodává prostředí Národního parku Bükk. V ZOO naleznete evropská i exotická zvířata, její návštěvu si užije celá rodina. Otevřeno je od 9:00 hodin do 19:00 hodin (přes zimu pouze do 17:00 hodin), rodinné vstupné vyjde na 2 800 HUF (cca 250 Kč).

Székely Kúria

Miskolctapolcai út 43, Miskolc
Maďarsko

+36 30 530 7026

info@szekelykuria.hu

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázán
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno