Hajdúszoboszló je lázeňské město v Maďarsku, kde si můžete užít svou dovolenou v Aqua Blue Hotelu s neomezeným wellness s bazény a saunou a snídaní nebo polopenzí po celou dobu. K termálním lázním to budete mít jen pár minut.

Bezstarostný pobyt s wellness v elegantním hotelu

Pohodlí i místo k relaxaci najdete v Aqua Blue Hotelu v maďarském lázeňském městě Hajdúszoboszló.

Hotel disponuje 39 dvoulůžkovými pokoji s TV, klimatizací, posezením a vlastní koupelnou se sprchou a WC. Za příplatek je možné ubytování také v apartmánu, který má samostatnou ložnici a obývací pokoj s kuchyňským koutem, nebo apartmánu Deluxe se dvěma ložnicemi, obývacím pokojem a vybavenou kuchyní.

Hotelová restaurace se zaměřuje na maďarskou kuchyni, zdejší dobroty ochutnáte na snídaních formou bufetu a večeřích formou menu. Gastronomický zážitek budou doprovázet elegantní interiéry.

Hotelové wellness potěší každého od dětí po seniory. Najdete zde plavecký bazén, zážitkový bazén i lázeňský bazén s teplou vodou. Důkladné prohřátí pak nabízí finská sauna a k lenošení vyzývá letní terasa.

Jen 300 metrů od hotelu se nachází Lázeňský komplex Hungarospa, kam se vyplatí vyrazit za léčivou vodou.

Tipy na výlet

Lázně Hajdúszoboszló

Lázeňský komplex nabízí svým návštěvníkům nezapomenutelné zážitky během celého roku, a to nejen pro hosty, kteří se léčí nebo zotavují, ale i pro rodiny s dětmi.

Aquapark má rozlohu více než 30 ha, Najdete zde propojené komplexy lázní s bazény s termální vodou, aquapark a Aquapalace.

Alkalická hydrogenuhličitanová voda obsahuje velké množství soli, sody, jódu a více než dvacet dalších rozpuštěných minerálních látek, termální voda je vhodná pro léčení potíží pohybového a dýchacího ústrojí, při problémech se zažívacím ústrojím, léčbě gynekologických obtíží a kožních chorob.Léčit se můžete i zevnitř - popíjením místní minerálky Pávai Vajna.

Celodenní vstupné zakoupíte za výhodnou cenu cca 1 800 HUF/osoba (cca 180 Kč), otevírací doba lázní je každý den od 7:00 do 19:00 hodin.

Debrecen

Jedno z největších měst Maďarska přitahuje turisty zejména zajímavou historií a spoustou památek, bohatou kulturou a proslavenou gastronomií. Kromě prvotřídních uzenin si v Debrecenu pochutnáte také na vynikajících vínech z blízké tokajské oblasti. Navštívit můžete jeden z místních architektonicky zajímavých kostelů či rekreační zónu Velký les.

ZOO a botanická zahrada Debrecen

Na 17 hektarech se rozprostírající ZOO Debrecen nabízí k prohlédnutí přibližně 160 druhů zvířat, denně se můžete podívat i na několik krmení. Vedle ZOO se nachází také Park kultury a přírodní rezervace Nagyerdő, ve které naleznete kromě zábavných atrakcí také botanickou zahradu s mnoha chráněnými druhy rostlin.

Aqua Blue Hotel

Daru-zug 5/A, Hajdúszoboszló
Maďarsko

+36 30 399 3529

info@aquabluehotel.hu

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 4 000 HUF/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno