Luxusní 4* wellness hotel

Pokud hledáte opravdu luxusní relaxační pobyt, vydejte se do maďarského Hévízu. Ubytujte se v Health Spa Hotelu Aqua ****, který je prvním wellness a léčebným hotelem s all inclusive u jezera Hévíz.

Ubytováni budete v prostorných pokojích Standard, které se nachází v prvních pěti patrech. Nechybí tu vlastní sociální zařízení s vanou, fén, župan, trezor, kabelová LCD TV, telefon, minibar (za poplatek), WiFi a klimatizace.

Wellness - lenošení v bazénech s termální vodou

Užijte si neomezený vstup do wellness, kde se můžete vykoupat v několika krytých bazénech s termální vodou (33 °C a 37 °C), dále je tu částečně venkovní bazén o 200 m² a plně venkovní bazén s Kneippovým chodníkem (od května do září). Pro ty nejmenší má hotel dětský vnitřní bazén. K dispozici je také sauna, pára, léčebné i wellness procedury, fitness centrum a sportovní programy.


Pobyt si užijí také děti, pro které je připraveno dětské hřiště, herna a bazén. Samozřejmostí je zapůjčení židličky či postýlky. Dítě do 5,9 let ZDARMA.

Dodatečné info

 • Pobyt s online rezervací termínu:
  • U online rezervací si můžete termín závazně rezervovat již při zakoupení kupónu. Zvolte požadovanou variantu kupónu a přes tlačítko “Vybrat termín” označte požadovaný termín rezervace.
  • Po uhrazení objednávky obdržíte kupón s termínem rezervace (není třeba kontaktovat hotel). Při nástupu na pobyt je nutné se prokázat vytištěným kupónem.
 • Pobyt bez termínu:
  • Po zakoupení pobytu si rezervujte termín u ubytovacího zařízení (aqua.sales@danubiushotels.com, +36-83-889-401, možná komunikace v češtině). K závazné rezervaci je potřeba uvést číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný pouze s platnou rezervací a při nástupu je nutné prokázat se vytištěným kupónem.
  • S rezervací vám ochotně pomůže naše zákaznická podpora (+420 538 880 980, info@travelking.cz). Stačí nám jen zaslat číslo kupónu, jméno, počet osob a termín pobytu.
 • Kupón je pro 1 osobu. Uvedené ceny platí při obsazenosti pokoje 2 osobami.

 • Stravování začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu.

 • Hotel nabízí propojené pokoje pro rodiny, pokoje pro alergiky a bezbariérové pokoje pro tělesně postižené.

 • Kupón není možné využít v termínu 21.6. - 23.6., 17.8. - 20.8.

 • Příplatky za děti se platí až na místě.

 • Dítě do 5,9 let zdarma na přistýlce s all inclusive.

 • Dítě do 13,9 let 30 €/noc na přistýlce s all inclusive.

 • Na všech pokojích je možnost pouze jedné přistýlky. Při pobytu rodin s více dětmi budete proto ubytovaní ve více pokojích - cena se pak odvíjí dle ceníku hotelu pro jednolůžkové pokoje. O ceně se informujte na hotelu předem.

 • Příplatky se platí až na místě.

 • Místní poplatek 1,8 €/osoba/noc.

 • Parkování 3 €/noc (dle kapacity), u pobytu minimálně na 7 nocí zdarma.

 • Pokoj Superior za příplatek 28 €/pokoj/noc.

 • Příplatek za jednolůžkový pokoj 25 €/noc.

 • Kupony bez rezervace termínu je možné do 14 dní od zakoupení vrátit, pokud termín nebyl rezervován u hotelu.

 • Kupony s online rezervací termínu nelze stornovat. Je možné změnit termín rezervace, pokud se změnou souhlasí poskytovatel ubytování. Pokud si přejete změnit datum, kontaktujte nás na info@travelking.cz nebo během všedních dnů na +420 538 880 980.

 • Check in od 14:00 hodin, check out do 11:00 hodin

 • Domácí mazlíček za poplatek 25 €/noc

 • Hotel je bezbariérový

 • Kouření zakázáno

 • Platba kartou je možná

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Andrea P.)

Personál, wellness s termálními bazény, strava - vše bylo na jedničku. Určitě se vyplatí využít této all inclusive nabídky a odpočinout si v krásném prostředí. Doporučuji návštěvu nějvětšího termálního jezera v Hevízu a procházku pro vinicích s degustací tamního vína (jede tam i výletní vláček).

Skvělé (Tereza V.)

Hotel se nám vcelku líbil. Na pokojích bylo znát, že už mají něco za sebou, ale byly čisté. Dle popisu v nich každý den probíhal úklid a doplnění láhve s vodou. Jedním z negativ bylo, že bylo vše z okolních pokojů slyšet, takže když se šel někdo o půl 5 ráno sprchovat a ještě se fénovat, tak bylo bohužel po spaní. Hotelové wellness bylo pro naše potřeby naprosto dostačující. Co se týká stravy, tak také odpovídala popisu. Obsluha neustále doplňovala do bufetu došlé jídlo. Jediné čeho jsme si všimli, bylo upřednostňování hostů z Německa/Rakouska a Ruska. U večeře jim byl alkohol dolíván několikrát, my jsme byli rádi, když k nám číšník přišel jednou a zeptal se, co bychom se dali. Potom nás úspěšně míjel, i když u vedlejšího stolu dolíval. Většinu času jsme trávili po výletech. Určitě doporučujeme se podívat do města Tapolca, kde jsou krásné jeskyně. Dále jsme ve městě Keszthely navštívili muzeum Cadillaců. Za návštěvu stojí i zřícenina hradu Szigliget, ze které je krásný výhled na Balaton. A také můžeme doporučit vinařské město Badascony, konkrétně vinařství Lavosa, které se nachází ve svahu. Je v něm krásné posezení s opravdu nádherným výhledem na Balaton.

Skvělé (Zoltan B.)

Strava na 1, wellness super všade čistota - izby, reštaurácia, okolie hotela. Odporučil by som mesto Héjvíz, park, kupalisko termálnou vodou.

Tipy na výlet

Termální jezero Hévíz

Termální jezero Hévíz

Navštivte nejoblíbenější termální jezero v Maďarsku Hévíz o rozloze 4,4 ha s léčivými účinky, kolonádou, zahradami a dalšími lázeňskými atrakcemi. Jezero je označeno za národní přírodní památku.

Jezero je největším termálním jezerem v Evropě a tradice lázeňství se zde drží již od roku 1795. Teplota kolem 30 °C umožňuje celoroční provoz lázní. Voda tryská z hloubky 38 metrů a díky tomu se obměňuje každé tři dny a je velmi bohatá na minerály. Velkou zajímavostí na jezeře jsou také lekníny s krásným červeným květem.

Otevírací doba jezera je každý den od 9:00 do 17:00 hodin. Celodenní vstupné zakoupíte za výhodnou cenu 4 500 HUF (cca 450 Kč).

Farmářský trh v Hévízu

Farmářský trh v Hévízu

Farmářské trhy jsou stále oblíbenější všude na světě, vždy jde o příležitost ochutnat skutečné místní potraviny, u nichž si kvalitou a čerstvostí můžete být naprosto jistí. Navštivte tradiční maďarský trh v Hévízu (každé úterý dopoledne, čtvrtek odpoledne a sobotu dopoledne) a vychutnejte si kromě dobrého jídla také jeho skvělou atmosféru.

Hévíz Museum Collection

Hévíz Museum Collection

Muzeum v Hévízu (Helytörténeti Gyűjtemény Hévíz) bylo založeno v roce 2004. Návštěvníci slavných lázní tak mají možnost dozvědět se víc o jejich historii, i poznat významné osobnosti této oblasti. V muzeu najdete jak stálé expozice, tak ty dočasné - zpravidla se tady vystavují díla současných umělců a lokálních autorů.