• Check in od 14:00 hodin, check out do 11:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 25 €/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Luxusní 4* wellness hotel

Pokud hledáte opravdu luxusní relaxační pobyt, vydejte se do maďarského Hévízu. Ubytujte se v Health Spa Hotelu Aqua ****, který je prvním wellness a léčebným hotelem s all inclusive u jezera Hévíz.

Ubytováni budete v prostorných pokojích Standard, které se nachází v prvních pěti patrech. Nechybí tu vlastní sociální zařízení s vanou, fén, župan, trezor, kabelová LCD TV, telefon, minibar (za poplatek), WiFi a klimatizace.

Wellness - lenošení v bazénech s termální vodou

Užijte si neomezený vstup do wellness, kde se můžete vykoupat v několika krytých bazénech s termální vodou (33 °C a 37 °C), dále je tu částečně venkovní bazén o 200 m² a plně venkovní bazén s Kneippovým chodníkem (od května do září). Pro ty nejmenší má hotel dětský vnitřní bazén. K dispozici je také sauna, pára, léčebné i wellness procedury, fitness centrum a sportovní programy.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Marie H.)

S pobytem jsme byli spokojeni. Jídlo dobré, personál ochotný. Škoda, že jsme měli špatné počasí, chtěli jsme se jít vykoupat do termálního jezera, ale to se nedalo. Tak musíme jezero navštívit příště.

Skvělé (Bohumil B.)

Líbilo, strava dobrá. Strava vyhovující, personál ochotný.

Vynikající (Zdeněk V.)

Vše odpovídalo našim očekáváním!