Pobyt si užijí také děti, pro které je připraveno dětské hřiště, herna a bazén. Samozřejmostí je zapůjčení židličky či postýlky. Dítě do 5,9 let ZDARMA.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Václav H.)

Jedním slovem SUPER. Takto nějak si představuji služby hotelů a přístup k hostům - luxusní ubytování, luxusní stravování, luxusní wellness, milý, ochotný a jazykově vybavený personál. Jedinou připomínku mám k alkoholickým nápojům podávaným v rámci all inclusive: pivo mi připadalo nealkoholické a kvalita vína dost podřadná. V každém případě ale všem vřele doporučuji, přijeďte do hotelu Danubius, určitě nebudete zklamáni!

Vynikající (Jindřich F.)

Personál, stravu, wellness, čistotu, služby hodnotíme velmi kladně. Vše bylo perfektní, rádi se do tohoto hotelu vrátíme.

Vynikající (Ingrid R.)

Prostredie hotela bolo veľmi čisté, pekné, všetko sme mali po ruke. Strava vynikajúca a neobmedzený pitný režim bol fantastický. Kedykoľvek sme si mohli dať kávu, čaj, džús, na izbe dopĺňali denne minerálnu vodu. Personál hotela bol pozorný a úslužný. Kúpeľná časť hotela veľmi príjemná, bol tam pokoj a kľud. Okolie je tiež pekne upravené. Nevýhoda je len v tom, že izby nemajú balkóny. Inak pobyt odporúčam.

Vynikající (Pavla B.)

Strava velmi dobrá stejně jako ve všech hotelech Danubius, personál ochotný a pokoje superior velmi hezky zrekonstruované.

Vynikající (Ladislava M.)

Na tomto pobytu už jsme byli podruhé a moc se nám tam líbilo, vše funguje jak bylo slíbeno, hotelové wellness výborné, jídlo vynikající, můžeme vřele doporučit i na více dní.

Vynikající (Viktor R.)

V hotelu jsme byli již podruhé a jak minulý rok tak i letos naprostá spokojenost. Bazény, služby, personál, vše bezchybné.

Vynikající (Ivana N.)

Pobyt odpovídal popisu. Strava výborná (občas na náš vkus slanější). Doporučili bychom návštěvu hradu Sumeg.

Vynikající (Lenka ?.)

Prostředí hotelu moc pěkné. Odpovídá kategorii čtyř hvězdiček. Strava vynikající (co do množství, výběru i chutě), wellness standardní, personál hotelu milý. Doporučila bych výlet k Balatonu.

Vynikající (Michal M.)

Zatím nejlepší wellness, který jsme absolvovali. Dostali jsme víc, než jsme čekali. Opravdu velká spokojenost.

Vynikající (Jarmila V.)

S pobytem i prostředím hotelu jsme byli velmi spokojeni, vše odpovídalo popisu. Strava byla vynikající. Byli jsme spokojeni se službami i personálem hotelu. Wellness je na vysoké úrovni, vřele doporučujeme ostatním.