To nejlepší z italské pohody a rakouské pohostinnosti objevíte v Jižním Tyrolsku, v rodinném Hotelu Goldene Rose *** Superior. Rodina Schmidovi pro vás má připraveno ubytování v útulných dvoulůžkových pokojích, bohaté snídaně a regionální večeře. Čeká vás také relax v novém wellness, kupón na masáže, slevové karty s množstvím výhod či doprava do blízkého skiareálu. Zjistíte, že Pusterské údolí skrývá mnoho lákadel.

Tradiční tyrolský hotel s moderním nádechem

Ve výjimečném Hotelu Goldene Rose *** Superior se snoubí tradice oblasti Jižního Tyrolska se svěžími nápady. Můžete se těšit na usínání ve stylově zařízených dvoulůžkových pokojích vybavených satelitní TV, trezorem, telefonem, ledničkou a WiFi připojením. Chybět vám nebude ani samostatná koupelna se sprchou, fénem a toaletními potřebami.

Den začnete bohatou snídaní v hotelové restauraci - čekají vás domácí marmelády, jogurty i masné výrobky od místních farmářů, křupavé pečivo, domácí koláče a pestrý výběr čerstvého ovoce a zeleniny. Večer se zas nechte hýčkat dobrotami od místního šéfkuchaře - připraví pro vás speciality regionální kuchyně i středomořské pokrmy. Ochutnejte například zvěřinový guláš, "Knödel" - místní knedlík vyrobený z chleba, "Schlutzkrapfen" - vařené pečivo plněné špenátem a ricottou nebo jinou delikatesu. Ve zdejší kuchyni jsou samozřejmostí i jídla vegetariánská, bezlepková a bez laktózy.

Při pobytu v Hotelu Goldene Rose *** Superior nezapomeňte navštívit nové a wellness s názvem Oáza růže. Pod oblými stropy najdete báječnou pohodu ve vířivce, soláriu nebo turecké parní lázni. Výborně si odpočinete i v infračervené, finské či bylinné sauně. Na závěr se osvěžte pod ledovou sprchou nebo aroma sprchou.

Nejlepší skiareály jen pár minut od vás

V zimě se Pusterské údolí v Jižním Tyrolsku mění na dokonalé místo zimních sportů. Ať už se vydáte lyžovat do Kronplatz (21 km) nebo dáte přednost sjezdovkám v Sexten Dolomites (26 km), z Hotelu Goldene Rose *** Superior budete na svahu za pár minut. Do Kronplatz vás odveze i pravidelná doprava přímo od hotelu, kde si také můžete zakoupit skipasy a předejít tak čekání v řadě. V jízdě po perfektně upravených sjezdovkách vám už nic nebrání.

Tipy na výlet

Jezero Braies

Prozkoumejte světoznámé jezero z cestopisných časopisů. "Perlu dolomitských jezer" objevíte v Jižním Tyrolsku, na konci Pragského údolí. Okouzlí vás nejen svou svěží smaragdově-zelenou vodou, ale i horou Sasso del Signore s nadmořskou výškou 2447 m n.m., která se v jeho vodách odráží a celé scenérii dodává jedinečnou horskou atmosféru. Projděte se podél jeho břehu, navštivte slavnou loděnici i kapli a pochopíte proč je jezero Braies zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO.

Lyžování na hoře Kronplatz

Lyžování s těmi nejúchvatnějšími výhledy zažijete na svazích hory Kronplatz. Dopravte se k jejímu vrcholu jednou z 19 kabinových lanovek, 6 sedačkových lanovek nebo z 6 vleků - naskytne se vám neopakovatelný výhled na třítisícový hřeben Zillertalských Alp i na vrcholky Dolomit s nejvyšší horou Marmolada. Spusťte se po více než 100 km sjezdovek, z nichž si můžete vybrat i pětikilometrovou černou trať Sylvester či červenou Valadoru. Střediska Kronplatzu vás svými nadstandardními službami nadchnou.

MMM Corones - Messnerovo horské muzeum

Jedno z nejunikátnějších muzeí světa nese název po svém zakladateli, horolezci Reinholdu Messnerovi. Jedinečné horolezecké muzeum je dnes obdivované po celém světě nejen díky největší sbírce horolezeckých skob či výstroji lezce z 19. století, ale hlavně pro svou futuristickou architekturu. Budovu muzea navrhla světoznámá Zaha Hadid tak, že torzo budovy je odlité z betonu a osazené do vrchu hory Kronplatz ve výšce 2275 m n.m. Turistům nabízí velkolepý panoramatický výhled na Zillertalské Alpy přes Ortler až po Dolomity.

Hotel Goldene Rose *** Superior

Pustertalerstraße 5, Welsberg (BZ)
Itálie

+39 0474 944 113

info@hotel-goldenerose.com

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel je částečně bezbariérový
Domácí mazlíček
Mazlíček zakázán
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno