• Hotel je bezbariérový

  • Kouření povoleno

  • Platba kartou je možná

Úžasný pobyt zažijete v Rakouském Werfenu v nedávno renovovaném hotelu Werfenerhof, který stojí přímo pod kouzelným hradem Hohenwerfen. Těšte se na ubytování v prostorných a komfortně zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením, trezorem, fénem, TV/SAT a WiFi připojením.

V hotelové restauraci s velkou sluneční terasou (k dispozici v letních měsících) s nádherným výhledem na okolní hory se podávají výtečná jídla rakouské kuchyně.

Po náročném dni plném poznávání si odpočiňte ve wellness centru s finskou saunou, infračervenou kabinou a relaxační místností.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Ivana ?.)

Prostředí hotelu bylo útulné, čisté,každý den se na pokojích uklízelo, personál byl nesmírně milý a ochotný, dokonce slečna servírka mluvila slovensky, takže jsme se v pohodě domluvili. Strava byla rozmanitá, večeře se skládala ze 4 chodů a bylo na výběr ze 2 hlavních jídel, všechno nám velice chutnalo. Navštívili jsme ledovou jeskyni,Lichtenstejnskou soutěsku, ohromující vodopády v Krimmlu, lyžařské středisko v Obertauernu, ZOO v Salzburgu a další úžasná místa. Dalo by se pokračovat, protože Rakousko je opravdu nádherná země.

Vynikající (Renata ?.)

Velice vstricny personal, hezky cisty hotel, vyborna strava V okoli mnoho moznosti - hrad, ledovcova jeskyne, uzasne cyklostezky ....

Vynikající (Zbyněk M.)

Velice spokojeni. Vše odpovídalo popisu. Personál hotelu příjemný a ochotný. Doporučuji.