O ubytování

Wellness Penzion Andrea *** se nachází ve vesničce Cserszegtomaj, která leží jen 1,5 km od maďarských termálních lázní u jezera Hévíz a 5 km od Balatonu, největšího evropského jezera. Penzion je obklopen zelení v klidném areálu rozlehlého parku a je z něj výhled nejen na Hévíz, ale i vinice v Egregyi.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v útulně zařízených dvoulůžkových pokojích s balkónem, které jsou vybaveny televizí, minibarem, fénem a WiFi připojením. Klimatizace je za příplatek.

Na čem si pochutnáte?

Součástí penzionu je stylová restaurace s terasou a zahradou. V nabídce je mezinárodní i maďarská kuchyně a samozřejmě kvalitní víno. Ráno se v hotelové restauraci podávají snídaně ve formě bufetu.

Kde budete relaxovat?

Rodinný penzion má své vlastní wellness centrum s venkovním i vnitřním bazénem, vířivkou, finskou a infra saunou, solnou jeskyní a menším fitness. V nabídce objevíte i rozmanité typy masáží nebo wellness terapií.

Cestujete s dětmi?

Pro děti je k dispozici dětský bazének a venkovní hřiště.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Monika Z.) ( - Česko)

Byli jsme spokojení. Personál na recepci i v restauraci byl moc příjemný, zodpověděl všechny dotazy. Na pokoji a v okolí penzionu bylo čisto a ticho. Snídaně byli formou švédských stolů a při večeři byl velký výběr, takže si vybral opravdu každý (i já a to mám intoleranci lepku). Do lázni je to z penzionu asi 1,9 km. Rozhodně doporučuji navštívit Hévízké trhy.

Vynikající (Jana K.) ( - Česko)

Ubytování, strava a služby odpovídaly nabídce ve voucheru. Přístup personálu OK. Jídlo výborné. Koupání možné jak v termálech v Hevízu - voda měla teplotu cca 26°C, (dalo se ležet venku, svítilo slunce), tak v bazénu penzionu vnitřním i venkovním krytém - ten měl cca 22°C, ale uvnitř kupole bylo teplo, tak jsme se vykoupali i venku - osvěžující. Termální voda v Hevízu není vhodná pro lidi s vysokým tlakem - je to napsáno v cizích jazycích v budově lázní. Dovolená se nám celkově líbila. Sleva na další koupání v lázních byla poskytnuta, ale ne 10% - vstupné na 3 hodiny stojí 3200 forintů x 2 osoby = 6400 a sleva byla 400 forintů, 10% však je 640 forintů, všimli jsme si toho až na výpise z karty. Oblast doporučujeme nejen pro koupání v Hevízu, ale i pro blízkost Balatonu, nebo krásného zámku Keszthely a mnoha výstav, co tam jsou. V zimních měsících je návštěva nevyzpytatelná, protože voda může klesnout až na 22°C, protože v říjnu měla 26°C, vevnitř ležet se nám nelíbilo pro termální výpary z vody (nebo jak to nazvat) a lehátka byla hodně obsazená, tak je lepší ležet venku na čistém vzduchu.

Skvělé (Pavlína F.) ( - Česko)

Prostředí hotelu moc pěkné akorát se nedalo jít nikam po večeři na procházku, protože silnice je hodně frekventovaná a není tam žádný chodník. Pobyt odpovídal popisu. Vše jsme obdrželi co bylo na kuponu. Na snídani byl velmi malý výběr a každý den skoro vše stejné u večeře byl už výběr vetší a porce byli pro nás dostačující. Mají na prodej výborné víno jak bílé, tak červené. Personál byl vždy ochotný a snaživý. Krásný výlet je na poloostrov Tihany je to asi hodinu od ubytování. Je to taková Maďarská Provance, zcela mě to zaujalo.