• Check in od 14:00 do 20:00 hodin, check out do 10:30 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 9 €/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Příjemné ubytování s výhledem na jezero Hévíz

Rodinný penzion Andrea *** je doslova obklopen zelení. Leží totiž v klidném areálu rozlehlého parku a je z něj výhled na Hévíz i vinice v Egregyi.

Ubytováni budete v útulně zařízených dvoulůžkových pokojích s balkónem, které mají vlastní sociální zařízení, fén, minibar a SAT/TV.

Součástí penzionu je stylová restaurace se zahradou, kde si můžete vybrat z mezinárodní i maďarské kuchyně a kvalitních vín.


Wellness a relaxace v penzionu

Penzion Andrea *** má své vlastní wellness centrum, do kterého máte neomezený vstup. Zaplavte si v bazénu (k dispozici i dětský bazén), ponořte se do vířivky nebo využijte finskou či infra saunu, solnou jeskyni a fitness.

Za příplatek si můžete dopřát i některou z masáží nebo wellness terapií.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jaroslav S.)

Vše odpovídalo popisu. Večeře se oproti loňsku výrazně zlepšily, jak kvalitou, tak velikostí porce.

Vynikající (Hana K.)

Dnes jsme se vrátili z penzionu Andrea. Byli jsme moc spokojeni. Ubytování velmi pěkné, bazén u penzionu super, strava výborná, snídaně bufetové, celkem pořád stejné, ale vždy se dá vybrat. Večeře výběr asi z 28 jídel, porce velké, polévka a dezert. Pobyt jsme si krásně užili, počasí bylo krásné, koupání v termálním jezeru moc příjemné, výlety do okolí (Keszthely-zámek, Tapolca -jeskynní jezero, Balaton) se nám také líbily. Co se týká kupónu ,výlet kočárem s koňmi nebo ochutnávka vín ani 10% slevy na další vstup do termálního jezera nám nikdo nenabídl. Nelíbilo se nám ,že ještě platíme parkoviště,které patří k penzionu.S tím jsme se nikde nesetkali.

Skvělé (Jan V.)

Hezké prostředí, pěkné a čisté ubytování, v restauraci dobře vařili, vstřícná obsluha. Jediné, co je nepříjemné, byla otevírací doba wellness pouze do 19 hodin. To je úplně k ničemu, když jsme celý cen pryč a večer chceme zrelaxovat.