• Check in od 14:00 do 20:00 hodin, check out do 10:30 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 9 €/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Příjemné ubytování s výhledem na jezero Hévíz

Rodinný penzion Andrea *** je doslova obklopen zelení. Leží totiž v klidném areálu rozlehlého parku a je z něj výhled na Hévíz i vinice v Egregyi.

Ubytováni budete v útulně zařízených dvoulůžkových pokojích s balkónem, které mají vlastní sociální zařízení, fén, minibar a SAT/TV.

Součástí penzionu je stylová restaurace se zahradou, kde si můžete vybrat z mezinárodní i maďarské kuchyně a kvalitních vín.


Wellness a relaxace v penzionu

Penzion Andrea *** má své vlastní wellness centrum, do kterého máte neomezený vstup. Zaplavte si v bazénu (k dispozici i dětský bazén), ponořte se do vířivky nebo využijte finskou či infra saunu, solnou jeskyni a fitness.

Za příplatek si můžete dopřát i některou z masáží nebo wellness terapií.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Eva M.)

Ubytování v penzionu Andrea odpovídalo popisu. Pokoje i apartmány pěkné, čisté, prostorné a dostatečně zařízené. Personál milý (od recepce, úklidu až po obsluhu restaurace). Měli jsme polopenzi - snídaně bohaté, mohli jste si vzít na co jste měli chuť, večeře se skládala z polévky, hlavního jídla a dezertu. Bazén a saunu jsme využili pouze jednou v den příjezdu a další dny jsme navštívili jiná místa vhodná ke koupání. Za nás spokojenost ;-).

Vynikající (Jaroslav M.)

Prostředí hotelu výborné, bohužel ne všichni z personálu ovládají jiný jazyk než mateřský.

Skvělé (Helena M.)

Vše odpovídalo nabídce, personál byl velmi příjemný, po cestě doporučujeme návštěvu hradu Sumeg.