Příjemné ubytování s výhledem na jezero Hévíz

Rodinný Wellness Penzion Andrea *** je doslova obklopen zelení. Leží totiž v klidném areálu rozlehlého parku a je z něj výhled na Hévíz i vinice v Egregyi.

Ubytováni budete v útulně zařízených dvoulůžkových pokojích s balkónem, které mají vlastní sociální zařízení, fén, minibar a SAT/TV.

Součástí penzionu je stylová restaurace se zahradou, kde si můžete vybrat z mezinárodní i maďarské kuchyně a kvalitních vín.


Wellness a relaxace v penzionu

Penzion Andrea *** má své vlastní wellness centrum, do kterého máte neomezený vstup. Zaplavte si v bazénu (k dispozici i dětský bazén), ponořte se do vířivky nebo využijte finskou či infra saunu, solnou jeskyni a fitness.

Za příplatek si můžete dopřát i některou z masáží nebo wellness terapií.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Monika Z.)

Byli jsme spokojení. Personál na recepci i v restauraci byl moc příjemný, zodpověděl všechny dotazy. Na pokoji a v okolí penzionu bylo čisto a ticho. Snídaně byli formou švédských stolů a při večeři byl velký výběr, takže si vybral opravdu každý (i já a to mám intoleranci lepku). Do lázni je to z penzionu asi 1,9 km. Rozhodně doporučuji navštívit Hévízké trhy.

Vynikající (Jana K.)

Ubytování, strava a služby odpovídaly nabídce ve voucheru. Přístup personálu OK. Jídlo výborné. Koupání možné jak v termálech v Hevízu - voda měla teplotu cca 26°C, (dalo se ležet venku, svítilo slunce), tak v bazénu penzionu vnitřním i venkovním krytém - ten měl cca 22°C, ale uvnitř kupole bylo teplo, tak jsme se vykoupali i venku - osvěžující. Termální voda v Hevízu není vhodná pro lidi s vysokým tlakem - je to napsáno v cizích jazycích v budově lázní. Dovolená se nám celkově líbila. Sleva na další koupání v lázních byla poskytnuta, ale ne 10% - vstupné na 3 hodiny stojí 3200 forintů x 2 osoby = 6400 a sleva byla 400 forintů, 10% však je 640 forintů, všimli jsme si toho až na výpise z karty. Oblast doporučujeme nejen pro koupání v Hevízu, ale i pro blízkost Balatonu, nebo krásného zámku Keszthely a mnoha výstav, co tam jsou. V zimních měsících je návštěva nevyzpytatelná, protože voda může klesnout až na 22°C, protože v říjnu měla 26°C, vevnitř ležet se nám nelíbilo pro termální výpary z vody (nebo jak to nazvat) a lehátka byla hodně obsazená, tak je lepší ležet venku na čistém vzduchu.

Skvělé (Pavlína F.)

Prostředí hotelu moc pěkné akorát se nedalo jít nikam po večeři na procházku, protože silnice je hodně frekventovaná a není tam žádný chodník. Pobyt odpovídal popisu. Vše jsme obdrželi co bylo na kuponu. Na snídani byl velmi malý výběr a každý den skoro vše stejné u večeře byl už výběr vetší a porce byli pro nás dostačující. Mají na prodej výborné víno jak bílé, tak červené. Personál byl vždy ochotný a snaživý. Krásný výlet je na poloostrov Tihany je to asi hodinu od ubytování. Je to taková Maďarská Provance, zcela mě to zaujalo.