• Check in od 14:00 do 20:00 hodin, check out do 10:30 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 9 €/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Příjemné ubytování s výhledem na jezero Hévíz

Rodinný penzion Andrea *** je doslova obklopen zelení. Leží totiž v klidném areálu rozlehlého parku a je z něj výhled na Hévíz i vinice v Egregyi.

Ubytováni budete v útulně zařízených dvoulůžkových pokojích s balkónem, které mají vlastní sociální zařízení, fén, minibar a SAT/TV.

Součástí penzionu je stylová restaurace se zahradou, kde si můžete vybrat z mezinárodní i maďarské kuchyně a kvalitních vín.


Wellness a relaxace v penzionu

Penzion Andrea *** má své vlastní wellness centrum, do kterého máte neomezený vstup. Zaplavte si v bazénu (k dispozici i dětský bazén), ponořte se do vířivky nebo využijte finskou či infra saunu, solnou jeskyni a fitness.

Za příplatek si můžete dopřát i některou z masáží nebo wellness terapií.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Pavlína F.)

Prostředí hotelu moc pěkné akorát se nedalo jít nikam po večeři na procházku, protože silnice je hodně frekventovaná a není tam žádný chodník. Pobyt odpovídal popisu. Vše jsme obdrželi co bylo na kuponu. Na snídani byl velmi malý výběr a každý den skoro vše stejné u večeře byl už výběr vetší a porce byli pro nás dostačující. Mají na prodej výborné víno jak bílé, tak červené. Personál byl vždy ochotný a snaživý. Krásný výlet je na poloostrov Tihany je to asi hodinu od ubytování. Je to taková Maďarská Provance, zcela mě to zaujalo.

Skvělé (Marta K.)

Hotel byl čistý, útulný, odpovídal popisu. Obdrželi jsme vše co bylo na kuponu uvedeno. Se stravou jsme byli spokojeni, na večeři byl velký výběr jídel na objednávku, každý si určitě měl z čeho vybírat. Wellness odpovídal popisu, všude bylo čisto. Personál byl milý a ochotný, ale vždy na směně by mohl být někdo kdo ovládá češtinu nebo slovenštinu aby nám mohl případně poradit, protože si myslím, že nás tam jezdí odsud dostatek.

Vynikající (Jaroslav S.)

Vše odpovídalo popisu. Večeře se oproti loňsku výrazně zlepšily, jak kvalitou, tak velikostí porce.