Recenze a hodnocení: Vinařství Lintner (Jižní Morava)

4,9/5
(Celkem 46 hodnocení)Skvělé
Tvořihráz, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,9/5

Personál

5

Interiér hotelu

4,8

Lokalita hotelu

4,8

Strava

4,7

Služby hotelu

4,8
5/5  
(Dana L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 1. 2023
..
5/5  
(Jaroslov D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 1. 2023
Super majitelé, mohu jenom doporučit.
5/5  
(Petra Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 12. 2022
Příjemné prostředí, majitelé. Dostali jsme vše co jsme si zaplatili :-)
5/5  
(Daniel H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 10. 2022
Pobyt se nám velmi líbil, byli jsme ubytovaní v hezkém a útulném pokoji. Ochutnali jsme výborné víno, kterému předcházela skvělá prezentace a degustace s občerstvením. Nejen, že pobyt odpovídal popisu, ale bylo nám navíc vyhověno i nad rámec dohodnutých služeb. Majitelé Lintnerovi jsou opravdu milí a fajn lidi. Určitě doporučuji výlet do Znojma, který zabere minimálně jeden celý den. Bohužel nyní se opravuje radniční věž, která je z důvodu rekonstrukce úplně uzavřena.
5/5  
(Angelika C. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 5. 10. 2022
Veľká spokojnosť
3/5  
(Lucie K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 8. 2022
V ceně pobytu byla 10% sleva na zakoupená vína. Po přepočítání jsme zjistili, že nám byla vína prodána v plné ceně. V tomto ohledu trochu zklamání. Myslím si, že by to neměli dávat do nabídky, když ve skutečnosti slevu nenabízejí. Jinak personál příjemný, lokalita penzionu na hezkém místě, degustace velmi zajímavá, užili jsme si ji.
5/5  
(Daniela K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 8. 2022
Byli jsme moc spokojeni, manželé Lintnerovi jsou moc příjemní lidé, kteří se věnují všem hostům a vytvářejí fajn atmosféru. Samotná degustace vín a znalosti o víně pana Lintnera byla super. Snídaně byly dostatečné. Výlety jsme podnikali na kole, krásná cesta ze Znojma na vinici Šobes a samotná návštěva města Znojma stála za to. Určitě se sem vrátíme.
5/5  
(Martina H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 8. 2022
Pokoje pěkné, útulné. Vše co jsme měli v kuponu bylo zajištěno. Snídaně i pohoštění bylo dobré. Určitě bych doporučila toto místo navštívit, nejenže se seznámíte s novými lidmi, ale také ochutnáte výborné víno.
5/5  
(Karolína K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 8. 2022
Moc milí majitelé vinařství. Degustace a povídání o víně se nám líbilo. Byli jsme moc spokojeni.
5/5  
(Jana M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 8. 2022
Krásné klidné místo, skvělý přístup majitelů, k hostům se chovají jako by byli rodina, můžeme jen chválit, žádné přání není problém, degustaci jsme měli dokonce dvakrát. Za nás naprostá spokojenost.
5/5  
(Barbora P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 8. 2022
Pobyt byl perfektní, lokalita i vinařství krásné, majitelé byli neskutečně milí. Degustace byla skvělá, nejen chuťově, ale i obsahem zajímavých informací. Večerní posezení po degustaci i s majiteli umocňovalo o to osobnější zážitek z celého pobytu. Moc jsme si to užily, doporučujeme všem a doufáme, že se brzy vrátíme :)
5/5  
(Petra B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 7. 2022
Skvěle strávených pár dní v malém útulném romantickém vinařství. Majitelé naprosto perfektní a ochotní .. Degustaci výborných vín spolu s odborným a poutavým výkladem ve sklípku jsme si užili moc. Jediné co nám trošku scházelo byla lednička na pokoji, neboť bylo strašné vedro. Ale dokonce nám bylo i vyhověno s přáním grilovat, takže jsme si jeden večer užívali i grilování s výborným vínem. Moc doporučuji.
5/5  
(Kateřina M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 7. 2022
Pobyt jsme si moc užili. Majitelé jsou milí lidé. Řízená degustace byla velmi zajímavá ochutnali jsme výborná vína q dozvěděli se spoustu zajímavých informací o pěstování vinné révy a výrobě vína. Rádi se vrátíme.
5/5  
(Matouš P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 5. 2022
Hotel odpovídal popisu , se stravou jsme také byli velmi spokojeni majitelé byli velmi ochotní a vstřícní velmi doporučujeme krásný pobyt.
5/5  
(Hana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 5. 2022
Skvělí a příjemní hostitelé, velmi zajímavá degustace vín.
5/5  
(Michal V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 5. 2022
Krásný plně vybavený pokoj, velká společenská místnost, 3 nádherné sklepy a víno, které chutná. K tomu pro věc zapálení manželé Lintnerovi, se kterými si po jednom večeru budete povídat a vyprávět vtipy jako se starými známími. Do Znojma plného zajímavých míst co by kamenem dohodil. Chti jsme jet blíž Pálavě, ale jsme rádi, že jsme narazili na toto rodinné vinařství. Určitě se vrátíme. I objednávka přes Travelking proběhla v pořádku. Doporučujeme návštěvu!
5/5  
(Ivana S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 4. 2022
Vše bylo perfektní,byli jsme moc spokojeni.
5/5  
(Petra M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 3. 2022
S pobytem jsme byli velice spokojeni. Majitelé vinného sklípku byli velice milí a ochotní. Prostředí se nám také líbilo a víno bylo výborné. Určitě se zase vrátíme a všem mohu jen doporučit :-)
5/5  
(Petr Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 9. 2021
Obdrželi jsme vše, skvělí majitelé, pro které není nic problém. Úžasná vína i degustace s odborným výkladem. Doporučuji mimo jiné návštěvu pivních a levandulových lázní ve Znojmě.
5/5  
(Lenka B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 9. 2021
Pobyt se nám moc líbil, majitelé vinařství vstřícní a milí lidé. Určitě se tam rádi vrátíme.
5/5  
(Darina M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 9. 2021
Okolí nádherné, zrovna probíhalo vinobraní. Všechen personál byl velmi milý, se službami jsme byli spokojeni.
5/5  
(Lucie P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 8. 2021
Pobyt ve vinařství byl opravdu úžasný, s kamarádkou jsme byly poprvé na takovéto degustaci a velice mile nás to překvapilo, přístup majitelů byl skvělý a řízená degustace s panem Lintnerem byla velice zajímavá a vtipná. Ochutnávka vín byla skvělá!
5/5  
(jakub P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 8. 2021
Jedním slovem SUPER! Manželé Lintnerovi byli milí, přátelští, se vším poradili i kam zajet na výlety. Ubytování čisté, pěkné, nové. Ochutnávka vín taky neměla chybu - vína výborná. Určitě jsme zde nebyli naposled.
5/5  
(Petr H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 8. 2021
Skvělý pobyt v krásném vinařství Lintner. S přítelkyní jsme oba byli nadmíru spokojení a moc jsme si to užili. Majitelé jsou oba velmi příjemní a pohostinní. Super páteční degustace, skvělé víno a občerstvení. Mohu jen doporučit a těším se, že přijedeme znovu :)
5/5  
(Jakub R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 8. 2021
Pobyt můžeme jen doporučit. I přes nepřítomnost majitele vinařství o nás bylo skvěle postaráno. Degustace byla zajímavá, vždy bylo vyhověno našim potřebám/požadavkům a nikdy nám nic nechybělo. Apartmán byl hezký a čistý. Snídaně v ceně byla plně dostačující. Určitě se do vinařství Lintner rádi vrátíme.
5/5  
(Roman Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 8. 2021
Pěkné místo, milý personál, skvělé víno.
5/5  
(Gabriela K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 7. 2021
Skvělé strávený pobyt ve Vínařství Lintner. Milí a ochotní majitelé ve všem vyšli vstříc. Moc děkujeme za krásný pobyt a výborné víno, určitě se sem opět vrátíme.
5/5  
(Tereza S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 6. 2021
Naprostá spokojenost. Víno výborné, personál ještě lepší. Mohu jen doporučit.
5/5  
(Adam N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 6. 2021
Všechno bylo úžasné!
5/5  
(Tomáš P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 1. 2021
Nemáme co vytknout, jedním slovem dokonalé. Nádherné prostředí, milí a vstřícní majitelé. Pobyt a degustaci jsme si užili i přes omezení vlády do 20hod. (pol.prosince).Hned jak se vše rozvolní vyrazíme znovu. Všem doporučujeme!
4/5  
(Ludmila V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 9. 2020
Pobyt byl příjemný, bylo splněno všechno z popisu. Majitelé příjemní. Velmi hezké okolí na výlety. Určitě doporučuji projít Znojmo. Hodně památek, moc pěkné město.
5/5  
(Zdeňka H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 31. 8. 2020
Velmi hezký penzion. Pokoj byl čistý, velice hezky zařízený. Degustace byla povedená a zajímavá. Jde vidět, že pana Lintnera práce okolo vína baví a rád předává své znalosti a další informace ostatním. Občerstvení po degustaci bylo pestré a výborné. Na výlet doporučuji Znojmo, které je vzdálené několik minut jízdy autem. S pobytem jsme byli nad míru spokojeni.
5/5  
(Hana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 7. 2020
Dala jsem to jako dárek synovi a snaše, oba byli velice spokojení. Jak se službami, tak s ubytováním.
4/5  
(Pavel Pechač P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 11. 2019
Všechno dobré, až na to, že večeře je poskytována až po degustaci vína tj. že není možné při degustaci nic jíst a toto je až po degustaci. K pití by se hodilo něco za kousnout.
5/5  
(Kateřina P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 11. 2019
Prostředí Vinařství bylo velmi příjemné stejně jako majitelé.
5/5  
(Jaroslava M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 9. 2019
Velice milý personál, rádi se za rok vrátíme.
5/5  
(Martina Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 9. 2019
Pobyt se nám moc líbil. Byli jsme velice spokojeni. Pobyt plně odpovídal popisu.
5/5  
(Lenka L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 9. 2019
Majitelia sú veľmi príjemní a ústretoví ľudia. Cely pobyt dopadol na 100%. Pani domáca nás nenechala hladných, poradila aj s tipmi na výlet do Znojma a pán domáci sa postaral o náš pitný režim. :)
5/5  
(Iveta R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 8. 2019
Cítili jsme se velmi pěkně, postaráno o nás bylo jako bychom patřili do rodiny. Vše, co bylo na kuponu uvedeno, jsme obdrželi. Manželé Lintnerovi jsou opravdoví profesionálové s příkladným vztahem ke klientům. Degustaci výborných vín ve sklípku jsme si užili s odborným výkladem. Ubytování, snídaně i občerstvení bylo zcela dostačující.
5/5  
(Anna P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 8. 2019
Vinařství Lintner je v klidné vesničce, krásné prostředí a celá rodina neuvěřitelně příjemná, ochotná a zábavná. Moc jsme si víkend užili a určitě se rádi vrátíme :).
5/5  
(Jana V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 7. 2019
Penzion jsme ve vesnici chvilku hledali. Nemá stálou recepci a ubytoval nás tatínek majitele až po telefonické domluvě. Pokoje jsou nově zařízené, pěkné a čisté. Degustace byla nad očekávání, víno bylo skvělé a pan majitel je opravdový odborník, který umí o víně i poutavě vyprávět. Při degustaci je k dispozici pouze voda a chléb, samotné občerstvení následuje až potom s neomezenou konzumací vína - dle vlastního výběru z ochutnávaných vzorků. Lintnerovi byli velmi milý a pozorní, ve všem vyšli vstříc. Snad jen servírované snídaně by mohly být malinko bohatší. Celkově ale tento pobyt rozhodně doporučujeme.
5/5  
(Václav Květoň K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 7. 2019
Naprosto spokojen, pobyt odpovídal popisu. Majitelé naprosto vstřícní lidé a celkově super!
5/5  
(Miroslav P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 5. 2019
Hotel, ubytování je velmi pěkné a vkusné, poskytnuté služby byly na vysoké úrovni, jak snídaně, tak řízená degustace. Personál byl velmi pozorný, přívětivý.
4/5  
(Milena R. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 25. 4. 2019
Okrem ranajok bolo vsetko super.
5/5  
(Jan R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 8. 2018
Určitě DOPORUČUJEME. Vše PERFEKTNÍ. Víno, výklad, degustace ZCELA PROFESIONÁLNÍ !!!
5/5  
(Gabriela K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 7. 2018
Nejlepší zážitek, nic lepšího jsme nemohli vybrat. Majitelé jsou úžasní lidé, starali se o nás jako o vlastní!!:-) Necítili jsme se jako hosté, ale jako přátelé!!!!

Právě v prodeji pro Vinařství Lintner

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet