Vinařství Lintner

Vinařství Lintner

Tvořihráz 164, Tvořihráz
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 9:30
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček po domluvě do 5 kg
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,4 km
Zastávka
0,4 km

O ubytování

Vinařství Lintner se postará o váš vinařský zážitek. Tento sklípek s dlouholetou rodinnou tradicí si zakládá na tradiční výrobě vína, kdy každý hrozen projde rukou sklepmistra, a tak víno neztrácí svou identitu jako v komerčních velkokapacitních vinařstvích. Vinařství najdete v obci Tvořihráz na jižní Moravě jen 5 km od vodní nádrže Výrovice, 11 km od Znojma a 20 km od Národního parku Podyjí.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 5 pokojů. K dispozici je dvoulůžkový, třílůžkový i čtyřlůžkový pokoj. Všechny mají pohodlné postele, WiFi připojení a vlastní koupelnu se sprchou a toaletou.

Na čem si pochutnáte?

Těšte se na snídaně formou bufetu, večerní občerstvení a degustaci, kterou vás provede sám majitel. Přímo od zkušeného vinaře se tak dozvíte spoustu zajímavostí o procesu zpracování vinné révy i o způsobech, jak využít pití vína ke zlepšení zdraví. Degustace zahrnuje deset vzorků i ochutnávku z archivní láhve. Odbornou část poté vystřídá uvolněný večer ve sklípku s neomezenou konzumací vína. Ryzlink, pálava či tramín, to už je na vás.

Něco navíc

K dispozici je také společenská místnost s krbem a barem, kde můžete relaxovat během dne i večer.