Recenze a hodnocení: Hotel U Tří volů *** a Porčův Mlýn (Jižní Morava)

4/5
(Celkem 5 hodnocení)Skvělé
Lysice, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4/5  
(Jan S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 11. 2023
Hotel je vkusně zrekonstruován. Přístup k bazénu vnitřní částí hotelu je ale možný jen tehdy, když neprobíhá žádná akce v salonku. Pokud je venku zima, je nepříjemné, když se musí do bazénu jít venkem. Na bazén je asi nejlepší jít jen v županu. Šatny u bazénu nejsou příliš velké. Spousta skříněk, ale málo prostoru na oblékání, převlékání. Navíc hned u vstupních dveří. A když si příchozí splete pohlaví u šaten, tak je to nemilé. Strava - na snídani dostatečný výběr. Jídla na jídelním lístku většinou smažená. Při objednání si počkáte delší dobu, než jídlo dostanete. Ve všední den je restaurace otevřená nejdříve ve 14 hodin. Většinou však až od 17 hodin. Personál hotelu je velice příjemný. Na pobytu jsme byli 4 dny, každý den nás obsluhoval někdo jiný. Okolí hotelu je hezké. Porčův mlýn s rybníčkem - krčma byla otevřená jen o víkendu. U obecního úřadu je Hradiště - jeho součástí je velké hřiště pro děti (klouzačka, houpačka, trampolínky, ......).
3/5  
(olga I. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 10. 2023
Prostředí hotelu bylo vkusné. Vše odpovídalo popisu. Bazén byl plně k dispozici. Parní komora na objednávku byla také v pořádku. Jídlo bylo dobré, porce velké a polévky výborné. V pokoji de luxe nebyl stůl a židle a prostor byl velmi malý. Chyběl žebřík - topení v koupelně, takže nebylo možné sušit plavky ani ručníky. Pokoj měl sice styl, ale byl nepraktický. Personál v restauraci byla katastrofa. Chovali se velmi neprofesionálně. Mnohdy si ani nevšimli, že už sedíme (30 minut) u stolu. Na vše se hodně dlouho čekalo. Je to škoda, zkazí se tím celkový dojem, který mohl být skvělý. V šatnách u bazénu bych doporučovala odvětrávání nebo aspoň vůni, protože ten pach potu byl nepříjemný.
3/5  
(Kateřina Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 10. 2023
Strava výborná, ubytování výborné, ale bazén moc studený. Nedalo se tam vlézt, až po upozornĕní trošičku teplejší. Takže zklamání.
5/5  
(Renata H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 1. 2023
Všechno bylo tak jak mělo být, naprostá spokojenost se vším.
5/5  
(Katarína M. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 28. 5. 2018
Všetko bolo výborné, akurát sme ostali prekvapení že nám na konci pobytu zarátali polievku :).

Ověřeno Travelkingem

“Hotel U Tří volů leží v nádherné kopcovité oblasti plné pasek, luk, polí a lesů. Nalákat vás hotel může nejen na velký bazén se saunou, ale také na moderní restauraci s terasou. Pokoje byly menší, ale čisté a personál milý a ochotný. Pokud bych měla vypíchnout to nejlepší, je to právě zdejší klidná lokalita –⁠ krásy Moravského krasu, blízkost města Boskovice či rozhledna Žernovník nebo zámek Lysice.” Přečtěte si celou recenzi

Michaela Nallerová - Obchodní tým
Osobně ověřeno v: Říjnu 2023

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet