Recenze a hodnocení: Simbad Hotel ***superior (Mosonmagyaróvár)

4,7/5
(Celkem 54 hodnocení)Skvělé
Mosonmagyaróvár, Maďarsko (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,7/5

Personál

4,5

Interiér hotelu

4,8

Lokalita hotelu

4,9

Strava

4,8

Služby hotelu

4,5
5/5  
(Miroslav N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 5. 2023
Vše super,pouze personál v restauraci by mohl být usměvavější.
4/5  
(Vladimíra B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 3. 2023
Hotel na skvělém místě, 100 m od lázní. Pěkný čistý pokoj s balkónem. Využili jsme i wellness. Pobyt jsme měli jen se snídaní, takže večeře jsme si platili, ale jídlo bylo výborné. Jídelní lístek i slovensky. Celkově jsme byli moc spokojeni. Termální lázně, taky super. Určitě doporučujeme a rádi se vrátíme.
4/5  
(Richard K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 3. 2023
Lokalita hotelu skvělá, služby uvedené v kuponu plně odpovídali uvedeným údajům, jídlo perfekt, wellness jsme nevyužili. Personál recepce v pohodě, personál restaurace až na poslední den taky.
5/5  
(Zdeněk G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 3. 2023
Prostředí hotelu velmi pěkné. 100m od lázní. Strava výborná.
5/5  
(Zdeněk Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 2. 2023
Hotel je hned vedle termálních lázní. Pokoj byl čistý, každý den proběhl úklid. Snídaně dostatečně pestrá, bufetová. Večeře z jídelního lístku chutné, množství více než dostačující. Ceny příznivé.
5/5  
(Josef H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 2. 2023
Hotel, stravování, wellness i poloha hotelu - vše v pořádku.
4/5  
(zdenka T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 2. 2023
Obdrželi jsme vše dle nabídky. Jídlo výborné, jen zbytečně velké porce. Jsme jedlíci, přesto jsme si odnášeli skoro polovinu porcí s sebou.
5/5  
(Ladislav L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 2. 2023
velká spokojenost
4/5  
(Alik B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 1. 2023
Hotel na skvělém místě, kousíček od lázní. Pěkný velký pokoj s balkonem. Příjemné čisté prostředí. Pobyt jsme měli jen se snídaní, takže večeře jsme si platili, ale jídlo úžasné. Jídelní lístek i slovensky. Celkově jsme byli moc spokojeni.
5/5  
(Pavla A. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 1. 2023
Trošku problém s dojezdem, protože na mapě je špatná adresa. Ale našli jsme to. Hotel čistý, personál milý a my si to užili.
4/5  
(Jiri K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 1. 2023
Hotel dobrý personál by mohl být u večeře trochu vsimavejsi jinak dobrý
4/5  
(Petr N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 12. 2022
Hotel velice čistý, výhodná poloha cca.300m od thermálních koupelí.Župany na pokoji nebyly, ale asi na požádání by je poskytnuly. Neřešil jsem , měl jsem vlastní. Jinak stravu doporučuji objednat pouze snídaně a večeře si zaplatit na místě. Při zaplacení polopenze je nabízeno pouze 8 pokrmů, ale v nabídce pro ostatní mají obsáhlé menu a velký výběr a cenově to vyjde téměř stejně. Parking uvnitř areálu je super a za závorou. Hotel doporučuji a sám se tam rád vrátím.
4/5  
(Jiří K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 12. 2022
super strava
5/5  
(Petr P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 11. 2022
Pobyt jsme si opravdu velmi užili. Musím vyzdvihnout opravdu krásné a luxusní prostředí hotelu a naprosto perfektní a profesionální personál. Měl jsem trochu obavy z jazykové bariéry, ale všichni se velmi snažili a nebyl větší problém se dohodnout (spíše tam frčí němčina, ale anglicky se domluvit také lze, příp. google-translator na mobilu). Servírky byly usměvavé a velmi milé. Jídelní lístky jsou v několika jazycích vč. slovenštiny, takže není problém se v nabídce zorientovat. K večeři a obědu hraje starší pán na klavír známé melodie, což vytváří velmi příjemnou atmosféru. V rámci polopenze jsou k večeři podávaná jednodušší jídla, což ale rozhodně neznamená horší. Kvalita jídla je obecně na velmi vysoké úrovni nejen chuťově, ale i způsobem servírování. O kvalitách restaurace svědčí i to, že během obědů a večeří bylo dost plno. Nabídka bufetové snídaně je každý den stejná a větší rozmanitost by neškodila, ale věřím, že si každý vybere.Pokoj byl čistý, postel naprosto skvělá, hotelový wellness parádní a opravdu neomezený - nebylo potřeba nikomu nic hlásit nebo si blokovat termíny. Prostě se jen podle chuti sebrat, zapnout si saunu nebo vířivku a jen si to užívat.Hotel se nachází blízko od centra v klidné uličce vedle termálních bazénů, které určitě stojí za návštěvu. Doporučuji zajít si na oběd do restaurace v podobě větrného mlýna naproti termálům (to se nedá popsat, musí se zažít). V širším okolí stojí za návštěvu město Győr nebo Bratislava - obojí v dojezdové vzdálenosti do 30 minut autem po dálnici. V létě by to byla skvělá destinace na cyklovýlety - stezek je v okolí dost a prakticky pořád rovinka Ceny nad rámec polopenze jsou velmi podobné jako v Česku, ale kvalitativně nesrovnatelně lepší. Pobyt v Simbad Hotelu a městečku Mosonmagyaróvár určitě doporučuji.
5/5  
(Irena H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 11. 2022
Vše v naprosté pohodě.
5/5  
(Radka H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 11. 2022
S kamarádkou jsme byly velmi spokojeni. Ubytování příjemné, jídlo velmi dobré a velké porce. Obsluha také příjemná. Lokalita velmi dobrá. Prostě, nemůžeme nic vytknout.
4/5  
(Miloš D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 10. 2022
Perzonál neovládá,až na vyjímky, cizí jazyky-špatná komunikace
5/5  
(Radka S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 10. 2022
Vše bylo naprosto v pořádku, určitě se vratime
5/5  
(Marcela H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 9. 2022
Pobyt a lokalita skvěl, výborná kuchyně, určitě pojedeme zase. Lázně hned vedle hotelu.
3/5  
(Petra M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 9. 2022
Na tomto hotelu jsme byli již potřetí, vždy se nám tam moc líbilo, ale tentokrát jsme dostali pokoj číslo 25 s proleženými matracemi a přesto, že jsme žádali o pokoj s manželskou postelí, tak jsme dostali 2 postele sražené k sobě, hrany postelí byly opravdu hrozné. Pokoj se nachází přímo nad kuchyní (bylo cítit a slyšet opravdu skoro všechno). Na pokoji vynechávala elektřina (občas všechno zhaslo a vyplo a pak to zase naskočilo). Zřejmě to byl trest za to, že jsme se rádi vraceli. Strava je zde výborná ( ale pořád stejná ).
5/5  
(Vladimíra Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 9. 2022
V hotelu jsme byli už potřetí. Je kousek od lázní, personál je vstřícný, snídaně v pohodě, večeře obrovské porce, které se nadají sníst. Pokoje jsou čisté a hezky zařízené - lednice, fén.. Jen nám letos přidělili pokoj č. 26 - na schodišti, bez balkonu, bez prostoru k sezení, nad kuchyní. Do 21.48 hod hučelo odvětrávání z kuchyně. Pokud bychom tam jeli příště, tak bych určitě předem žádala o pokoj s balkonem. Co se týká wellness a půjčení kol, o kterých se píše na voucheru, tak nečekejte, že vás o tom bude někdo informovat a nabídne vám to, musíte se doptat sami. Jinak Moson je hezké městečko s klidným historickým centrem, v sobotu dopoledne velké farmářské trhy.
5/5  
(Martina J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 8. 2022
Velká spokojenost. Prostředí příjemné. Milý personál a fantastické jídlo.
4/5  
(Miroslav S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 8. 2022
Byli jsme spokojeni a dle možností pobyt zopakujeme.
4/5  
(Monika Š. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 2. 8. 2022
Pobyt bol skvelý, personál milí, veľké porcie na večeru, čisté upratané priestory a výhoda bola že hotel je v blízkosti termálneho kúpaliska.
5/5  
(Stanislav B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 7. 2022
Všechno bylo super
5/5  
(Ladislav M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 6. 2022
Vše splnilo naše očekávání.
5/5  
(Vladimira F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 6. 2022
pobyt odpovídal popisuvelká spokojenost
5/5  
(Pavol M. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 14. 5. 2022
Nie je čo vytknúť vysoká spokojnosť
4/5  
(Rudolf P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 5. 2022
V hotelu vše v pořádku, recepční nás mohla upozornit, abychom ihned zaparkovali ve dvoře hotelu a ne před hotelem. Za tu dobu, než jsme vynesli zavazadla, nám někdo vložil za stěrač složenku za parkování. /Měli jsme mít parkovné zdarma/
5/5  
(Irena H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 5. 2022
žádné připomínky
5/5  
(Danka M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 4. 2022
Hotel je v blízkosti termálních lázni.
5/5  
(Renáta B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 4. 2022
Prostředí se nám líbilo. Velmi chutná strava (měli jsme polopenzi), snídaně taková hotelová klasika, ale večeře výběr ze 3 druhů polévek a cca 10 teplých jídel (spokojeni by byli i vegetariáni), po večeři dezert. Jediné, co nám lehce vadilo byl slabý signál wifi na pokojích. Personál velmi laskavý. Pokoje čisté a pěkné, potěšil balkón do zahrady, auto bezpečně zaparkováno (závora a kamerový systém). Do lázní kousek, velmi příznivé vstupné, lázně nádherné. Určitě přijedeme opět. Personál hovořící německy.
4/5  
(Štěpán V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 4. 2022
Prostředí hotelu pěkné, čisté. Co se týká kupónu vše ok. Strava dobrá, velké porce na mě až moc. Celé menu polévka, hlavní jídlo a dezert se nedalo sníst. Jediná věc co bych asi vytknul - každý kdo jede do Maďarska se těší na místní jídlo dané pro tuhle zemi a ono nic. Wellness i personál v pořádku.
5/5  
(Milan K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 4. 2022
Úplná spokojenost, vše dle očekávání.
5/5  
(Stanislav K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 4. 2022
Byli jsme velmi spokojeni, výborná kuchyně, menší wellness, kousek do lázní .
4/5  
(Josef H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 3. 2022
Prostředí bylo příjemné a čisté. Strava byla stále stejná v porovnání s předchozími pobyty tamtéž. Personál se snažil vyhovět.
4/5  
(Ingrid K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 3. 2022
Pokoj č. 26 hluk ze vzduchotechniky a kompresoru trvale u okna pokoje a v noci hluk z diskotéky. O wellnessu nás neinformovali, věděli jsme od vás, ale nevyužili jsme to. Protože máme zaplacen pobyt i v listopadu, domluvili jsme si rezervaci jiného pokoje, konkrétně č. 31, tak snad nebude problém. Personál mluví německy, stejně jako já, tak se vše ostatní dalo dohodnout.
5/5  
(Pavel H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 3. 2022
Jezdím pravidelně a vždy spokojen.
5/5  
(Miroslav V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 2. 2022
Malý, ale pěkný hotel v blízkosti termálních lázní. Celková spokojenost s ubytováním i stravou.
5/5  
(Jan P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 11. 2021
Útulné prostředí. Velký pokoj, příjemný personál, skvělý wellness. Jen pár metrů od lázní.
5/5  
(Jiří V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 11. 2021
Není co vytknout, Jedině snad slabý signál Wi-fi na pokoji, ale s tím se dá žít.
5/5  
(Roman T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 11. 2021
Dobrá lokalita.
5/5  
(Tomáš K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 11. 2021
Příjemně strávený víkend v příjemném prostředí, mohu jen doporučit. Určitě se vrátíme.
5/5  
(Soňa K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 11. 2021
Super pobyt. Tento hotel všem doporučuji. Až na jazykovou bariéru skvělé.
5/5  
(Radek F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 10. 2021
Hotel krásný, personál super, pár kroků od lázní kde vstupné je víc než přijatelné asi 260 Kč na den. V hotelu je taky neomezený wellness.
5/5  
(Pavel H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 10. 2021
Byl to můj druhý pobyt a byl jsem opět spokojený. Pohodový personál, pěkné čisté pokoje, polopenze bez problémů, jídlo bylo moc dobré. Hotel je vedle lázní.
5/5  
(martin R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 10. 2021
S pobytem jsme byli velmi spokojeni.
4/5  
(Josef R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 10. 2021
Pobyt odpovídal popisu, prostředí dobré. Strava kvalitní, ale byl velmi malý výběr. Snídaně na úrovni 3 hvězdiček. Na recepci při příjezdu velice neochotná slečna, požadovala mluvit jen německy (česky ani slovensky ne) na rozdíl obsluha při večeřích již perfektní a vstřícná. Wellness na hotelu jsme jako většina návštěvníků nepoužili, navštěvovali jsme nedaleký hotel Termál s termálními bazény.
5/5  
(Lenka B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 10. 2021
Vše super doporučuji
5/5  
(Josef H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 9. 2021
Krásné a čisté prostředí, chutné a vydatné jídlo, ochotný personál a nedaleké termály. Byli jsme velmi spokojeni, pobyt jsme si užili.

Ověřeno Travelkingem

“Na hotelu se mi líbilo, že byl pěkně útulný, čistý a že jsme se i přes menší jazykovou bariéru ve všem domluvili. Z jídla hotelu jsme byli nadšení - chutnalo skvěle a z těch velkých porcí jsme přejedení ještě teď. :) Doporučuji procházku po historickém centru města Mosonmagyaróvár zakončenou na kávě v místní kavárně a nakonec se v hotelu naložit do horké vířivky nebo sauny.” Přečtěte si celou recenzi

Barbora Mezlová - Finanční tým
Osobně ověřeno v: Dubnu 2022

Právě v prodeji pro Simbad Hotel ***superior

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet