Objevte to NEJ z Chorvatska a získejte inspiraci pro příští dovolenou na Jadranu!

Oblíbené 0

Zatím nemáte žádné oblíbené nabídky.

  • K nabídkám se můžete kdykoliv vrátit
  • Oblíbené nabídky na jednom místě
  • Upozornění na změny v nabídkách

Recenze a hodnocení: Simbad Hotel ***superior (Mosonmagyaróvár)

4,7/5
(Celkem 71 hodnocení)Skvělé
Mosonmagyaróvár, Maďarsko (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,7/5

Personál

4,5

Interiér hotelu

4,7

Lokalita hotelu

4,9

Strava

4,8

Služby hotelu

4,5
4/5  
(Vladimír H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 5. 2024
Prostředí hotelu je velmi příjemné. Byly objednány dva poukazy; jeden byl v naprostém pořádku, druhý poukaz nemohli na recepci najít. Po dohledání pobytu jsme obdrželi náhradní pokoj, nikoliv podle kuponu. Pokoj byl sice menší a bez balkonu a po dodatečném doplnění ručníků a županů bylo všechno vpořádku. Co je nutné velmi pochválit je strava v tomto hotelu, která byla velmi chutná a bylo jí dostatek. Personál hotelu - viz smajlíky výše, výborní byli ale číšníci. Hotel jsme vybírali s ohledem na blízkost termálních lázní, což byl i cíl naší cesty. Hotel je sice menší, ale velmi pěkný, vč. dostatečného počtu parkovacích míst pro hotelové zákazníky. Dostupnost do centra města je cca 10min. pěší chůze.
5/5  
(Marcela S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 5. 2024
Byli jsme již několikrát a pokaždé se vším naprostá spokojenost.
5/5  
(Eva T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 5. 2024
hotel super i sluzby?
5/5  
(Danuse B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 4. 2024
Hotel příjemný, personál nehovoří česky, ale snaží se vyjít vstříc, hotel vedle lázní, wellnes jsme nevyužili. Snídaně formou švédských stolů, dobrá kuchyně. Není třeba hledat jinou restauraci, ceny nižší než v okolí.
5/5  
(Dagmar P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 4. 2024
byli jsme velmi spokojeni
5/5  
(Alik B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 2. 2024
Pěkný hotel blízko lázní. Personál příjemný. Strava úžasná. Spokojenost
4/5  
(Alena J. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 16. 2. 2024
Hotel ma super polohu kúsok od termálneho kúpaliska čo je veľká výhoda
5/5  
(Eva H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 1. 2024
Krásný a útulný hotel umístěný kousek od termálních lázní. Velmi příjemný a ochotný personál. Pokoje čisté s balkónem. Snídaně byly formou bufetu. V restauraci skvěle vařili. Pouze jsme neměli na pokoji slíbené župany a nebyla funkční lednička.
5/5  
(Dagmar P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 1. 2024
Vše bylo ok
5/5  
(Petr S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 11. 2023
Vše bylo perfektní, skvělá kuchyně, čisté a útulné prostředí. Určitě se někdy rádi vrátíme.
5/5  
(Irena V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 10. 2023
Personál milý. Jídelní lístek i ve slovenštině , kuchyně na velmi vysoké úrovni a porce , které má problém sníst i velký jedlík! Navštívily jsme místní lázně a v sobotu trh regionálních produktů. Vše odpovídalo popisu.
5/5  
(Irena V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 10. 2023
Obdržely jsme všechno jak bylo inzerováno až na welnes což nebylo ani velké mínus, protože jsme navštěvovaly místní htermály. Při příjezdu hned v 9 hodin dopoledne nás uvítala s úsměvem paní recepční, vyřídila s námi formality a v němčině nám oznámila, že 12 hodině bude pokoj připraven. V 18 hodin po návratu z koupaliště nám na recepci vydala jiná usměvavá recepční kartu od pokoje.Jídelní lístek je ve čtyřech jazycích a jídlo super a porce obrovské!
5/5  
(Miroslav P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 9. 2023
Opakovaný pobyt, spokojenost
1/5  
(Ludmila G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 8. 2023
Dostali jsme pokoj přímo pod střechou orientovaný na JZ. Toho dne bylo velmi teplé počasí a to se také projevilo na velmi vysoké teplotě v pokoji, který byl tak rozpálený, že byl naprosto neobývatelný. Klimatizace zde sice byla, ovšem zcela bez výkonu. Po recepční jsme žádali výměnu pokoje nebo jinou náhradu ubytování, ale nebylo nám vyhověno. Recepční přinesla jen přenosný ventilátor, který teplotu v pokoji vůbec nemohl změnit. Vzhledem k situaci ohrožující naše zdraví jsme museli hotel ještě téhož dne opustit. Po návratu domů jsme hotelu napsali zprávu o ubytování a doposud nám nebylo odpovězeno, hotel nekomunikuje. Velké zklamání s nezájmem hotelu o spokojenost klientů.
5/5  
(Miroslav S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 8. 2023
Prostředí O.K., služby rovněž, snídaně formou bufetu, personál ochotný, obsluha při večeři rychlá, cena večeře v rozmezí 10 a 15 €. Alt. cesta: Mikulov (Znojmo) - Wien - A4 Schwechat - Mosonmagyarovár na jednu DZ. Parkování v areálu hotelu zdarma.Jednodenní vstupenka do lázní pro dva 10.500 HUF (+50% proti loňsku).
5/5  
(Jiří V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 11. 7. 2023
Vše super
5/5  
(Jiri K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 6. 2023
Se službami spokojeni wellness jsme nevyužili
5/5  
(Miroslav N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 5. 2023
Vše super,pouze personál v restauraci by mohl být usměvavější.
4/5  
(Vladimíra B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 3. 2023
Hotel na skvělém místě, 100 m od lázní. Pěkný čistý pokoj s balkónem. Využili jsme i wellness. Pobyt jsme měli jen se snídaní, takže večeře jsme si platili, ale jídlo bylo výborné. Jídelní lístek i slovensky. Celkově jsme byli moc spokojeni. Termální lázně, taky super. Určitě doporučujeme a rádi se vrátíme.
4/5  
(Richard K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 3. 2023
Lokalita hotelu skvělá, služby uvedené v kuponu plně odpovídali uvedeným údajům, jídlo perfekt, wellness jsme nevyužili. Personál recepce v pohodě, personál restaurace až na poslední den taky.
5/5  
(Zdeněk G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 3. 2023
Prostředí hotelu velmi pěkné. 100m od lázní. Strava výborná.
5/5  
(Zdeněk Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 2. 2023
Hotel je hned vedle termálních lázní. Pokoj byl čistý, každý den proběhl úklid. Snídaně dostatečně pestrá, bufetová. Večeře z jídelního lístku chutné, množství více než dostačující. Ceny příznivé.
5/5  
(Josef H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 2. 2023
Hotel, stravování, wellness i poloha hotelu - vše v pořádku.
4/5  
(zdenka T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 2. 2023
Obdrželi jsme vše dle nabídky. Jídlo výborné, jen zbytečně velké porce. Jsme jedlíci, přesto jsme si odnášeli skoro polovinu porcí s sebou.
5/5  
(Ladislav L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 2. 2023
velká spokojenost
4/5  
(Alik B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 1. 2023
Hotel na skvělém místě, kousíček od lázní. Pěkný velký pokoj s balkonem. Příjemné čisté prostředí. Pobyt jsme měli jen se snídaní, takže večeře jsme si platili, ale jídlo úžasné. Jídelní lístek i slovensky. Celkově jsme byli moc spokojeni.
5/5  
(Pavla A. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 1. 2023
Trošku problém s dojezdem, protože na mapě je špatná adresa. Ale našli jsme to. Hotel čistý, personál milý a my si to užili.
4/5  
(Jiri K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 1. 2023
Hotel dobrý personál by mohl být u večeře trochu vsimavejsi jinak dobrý
4/5  
(Petr N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 12. 2022
Hotel velice čistý, výhodná poloha cca.300m od thermálních koupelí. Župany na pokoji nebyly, ale asi na požádání by je poskytnuly. Neřešil jsem , měl jsem vlastní. Jinak stravu doporučuji objednat pouze snídaně a večeře si zaplatit na místě. Při zaplacení polopenze je nabízeno pouze 8 pokrmů, ale v nabídce pro ostatní mají obsáhlé menu a velký výběr a cenově to vyjde téměř stejně. Parking uvnitř areálu je super a za závorou. Hotel doporučuji a sám se tam rád vrátím.
4/5  
(Jiří K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 12. 2022
super strava
5/5  
(Petr P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 11. 2022
Pobyt jsme si opravdu velmi užili. Musím vyzdvihnout opravdu krásné a luxusní prostředí hotelu a naprosto perfektní a profesionální personál. Měl jsem trochu obavy z jazykové bariéry, ale všichni se velmi snažili a nebyl větší problém se dohodnout (spíše tam frčí němčina, ale anglicky se domluvit také lze, příp. google-translator na mobilu). Servírky byly usměvavé a velmi milé. Jídelní lístky jsou v několika jazycích vč. slovenštiny, takže není problém se v nabídce zorientovat. K večeři a obědu hraje starší pán na klavír známé melodie, což vytváří velmi příjemnou atmosféru. V rámci polopenze jsou k večeři podávaná jednodušší jídla, což ale rozhodně neznamená horší. Kvalita jídla je obecně na velmi vysoké úrovni nejen chuťově, ale i způsobem servírování. O kvalitách restaurace svědčí i to, že během obědů a večeří bylo dost plno. Nabídka bufetové snídaně je každý den stejná a větší rozmanitost by neškodila, ale věřím, že si každý vybere. Pokoj byl čistý, postel naprosto skvělá, hotelový wellness parádní a opravdu neomezený - nebylo potřeba nikomu nic hlásit nebo si blokovat termíny. Prostě se jen podle chuti sebrat, zapnout si saunu nebo vířivku a jen si to užívat. Hotel se nachází blízko od centra v klidné uličce vedle termálních bazénů, které určitě stojí za návštěvu. Doporučuji zajít si na oběd do restaurace v podobě větrného mlýna naproti termálům (to se nedá popsat, musí se zažít). V širším okolí stojí za návštěvu město Győr nebo Bratislava - obojí v dojezdové vzdálenosti do 30 minut autem po dálnici. V létě by to byla skvělá destinace na cyklovýlety - stezek je v okolí dost a prakticky pořád rovinka Ceny nad rámec polopenze jsou velmi podobné jako v Česku, ale kvalitativně nesrovnatelně lepší. Pobyt v Simbad Hotelu a městečku Mosonmagyaróvár určitě doporučuji.
5/5  
(Irena H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 11. 2022
Vše v naprosté pohodě.
5/5  
(Radka H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 11. 2022
S kamarádkou jsme byly velmi spokojeni. Ubytování příjemné, jídlo velmi dobré a velké porce. Obsluha také příjemná. Lokalita velmi dobrá. Prostě, nemůžeme nic vytknout.
4/5  
(Miloš D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 10. 2022
Perzonál neovládá,až na vyjímky, cizí jazyky-špatná komunikace
5/5  
(Radka S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 10. 2022
Vše bylo naprosto v pořádku, určitě se vratime
5/5  
(Marcela H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 9. 2022
Pobyt a lokalita skvěl, výborná kuchyně, určitě pojedeme zase. Lázně hned vedle hotelu.
3/5  
(Petra M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 9. 2022
Na tomto hotelu jsme byli již potřetí, vždy se nám tam moc líbilo, ale tentokrát jsme dostali pokoj číslo 25 s proleženými matracemi a přesto, že jsme žádali o pokoj s manželskou postelí, tak jsme dostali 2 postele sražené k sobě, hrany postelí byly opravdu hrozné. Pokoj se nachází přímo nad kuchyní (bylo cítit a slyšet opravdu skoro všechno). Na pokoji vynechávala elektřina (občas všechno zhaslo a vyplo a pak to zase naskočilo). Zřejmě to byl trest za to, že jsme se rádi vraceli. Strava je zde výborná ( ale pořád stejná ).
5/5  
(Vladimíra Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 9. 2022
V hotelu jsme byli už potřetí. Je kousek od lázní, personál je vstřícný, snídaně v pohodě, večeře obrovské porce, které se nadají sníst. Pokoje jsou čisté a hezky zařízené - lednice, fén.. Jen nám letos přidělili pokoj č. 26 - na schodišti, bez balkonu, bez prostoru k sezení, nad kuchyní. Do 21.48 hod hučelo odvětrávání z kuchyně. Pokud bychom tam jeli příště, tak bych určitě předem žádala o pokoj s balkonem. Co se týká wellness a půjčení kol, o kterých se píše na voucheru, tak nečekejte, že vás o tom bude někdo informovat a nabídne vám to, musíte se doptat sami. Jinak Moson je hezké městečko s klidným historickým centrem, v sobotu dopoledne velké farmářské trhy.
5/5  
(Martina J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 8. 2022
Velká spokojenost. Prostředí příjemné. Milý personál a fantastické jídlo.
4/5  
(Miroslav S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 8. 2022
Byli jsme spokojeni a dle možností pobyt zopakujeme.
4/5  
(Monika Š. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 2. 8. 2022
Pobyt bol skvelý, personál milí, veľké porcie na večeru, čisté upratané priestory a výhoda bola že hotel je v blízkosti termálneho kúpaliska.
5/5  
(Stanislav B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 4. 7. 2022
Všechno bylo super
5/5  
(Ladislav M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 6. 2022
Vše splnilo naše očekávání.
5/5  
(Vladimira F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 6. 2022
pobyt odpovídal popisu velká spokojenost
5/5  
(Pavol M. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 14. 5. 2022
Nie je čo vytknúť vysoká spokojnosť
4/5  
(Rudolf P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 5. 2022
V hotelu vše v pořádku, recepční nás mohla upozornit, abychom ihned zaparkovali ve dvoře hotelu a ne před hotelem. Za tu dobu, než jsme vynesli zavazadla, nám někdo vložil za stěrač složenku za parkování. /Měli jsme mít parkovné zdarma/
5/5  
(Irena H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 5. 2022
žádné připomínky
5/5  
(Danka M. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 4. 2022
Hotel je v blízkosti termálních lázni.
5/5  
(Renáta B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 4. 2022
Prostředí se nám líbilo. Velmi chutná strava (měli jsme polopenzi), snídaně taková hotelová klasika, ale večeře výběr ze 3 druhů polévek a cca 10 teplých jídel (spokojeni by byli i vegetariáni), po večeři dezert. Jediné, co nám lehce vadilo byl slabý signál wifi na pokojích. Personál velmi laskavý. Pokoje čisté a pěkné, potěšil balkón do zahrady, auto bezpečně zaparkováno (závora a kamerový systém). Do lázní kousek, velmi příznivé vstupné, lázně nádherné. Určitě přijedeme opět. Personál hovořící německy.
4/5  
(Štěpán V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 6. 4. 2022
Prostředí hotelu pěkné, čisté. Co se týká kupónu vše ok. Strava dobrá, velké porce na mě až moc. Celé menu polévka, hlavní jídlo a dezert se nedalo sníst. Jediná věc co bych asi vytknul - každý kdo jede do Maďarska se těší na místní jídlo dané pro tuhle zemi a ono nic. Wellness i personál v pořádku.

Ověřeno Travelkingem

“Na hotelu se mi líbilo, že byl pěkně útulný, čistý a že jsme se i přes menší jazykovou bariéru ve všem domluvili. Z jídla hotelu jsme byli nadšení - chutnalo skvěle a z těch velkých porcí jsme přejedení ještě teď. :) Doporučuji procházku po historickém centru města Mosonmagyaróvár zakončenou na kávě v místní kavárně a nakonec se v hotelu naložit do horké vířivky nebo sauny.” Přečtěte si celou recenzi

Barbora Mezlová - Finanční tým
Osobně ověřeno v: Dubnu 2022

Právě v prodeji pro Simbad Hotel ***superior