Simbad Hotel ***superior

Simbad Hotel ***superior

Kolbai Károly utca 4., Mosonmagyaróvár
Maďarsko

Provozuje společnost:
Corvina Kft. IČ: 0809008251


+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
14:00 - 19:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Půjčovna kol
Přednáškový sál
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
100 m
Vzdálenost od lázní
0,2 km
Zastávka
0,2 km

O ubytování

Simbad Hotel ***superior se nachází v srdci města Mosonmagyaróvár pouze pár kroků od středověkého hradu (500 m) a ještě blíže k termálním lázním. Malebné centrum vás uchvátí příjemnou atmosférou a množstvím barokních památek a ačkoliv nejde o velké město, rozhodně má co nabídnout.

Mosonmagyaróvár se proslavil zejména díky lázním a wellness centru Flexum Thermal & Spa (190 m), které má několik bazénů s léčivou vodou a nabízí ozdravné procedury. Nedaleko lázní nesmíte minout kavárnu Várkert (300 m). Podnik se nalézá v historické budově, disponuje příjemným designem a milou ochotnou obsluhou. Odtud se pak stačí projít do muzea Hansági (650 m). Výstava se skládá z kombinace výtvarného umění a archeologických exponátů. Nejstarší vystavené kousky jsou staré až 9000 let a týkají se historie lidstva. Muzeum funguje okolo 125 let a řadí se tak mezi nejstarší v Maďarsku.

Nedaleko města naleznete Malý Žitný ostrov (12,3 km), který je největším říčním ostrovem v Maďarsku. Jeho rozloha činí působivých 375 km² a oplývá půvabnou přírodou Dunajské luhy. Za nádhernou nedotčenou zelení se vydejte také k Neziderskému jezeru (39,8 km), které patří na Seznam památek UNESCO. Na výlet pak můžete vyrazit také do Győru (43,6 km), kde kromě mnoha historických budov najdete i vyhlášené lázně a aquapark Rába Quelle s panoramatickým výhledem na centrum města. Ty se po rozsáhlé rekonstrukci řadí k nejmodernějším vodním parkům v Evropě.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v přepychovém dvoulůžkovém pokoji. Většina pokojů má balkon a všechny jsou vybaveny klimatizací, LCD televizí, rádiem, WiFi připojením, minibarem a vlastní koupelnou s fénem.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci se můžete těšit na pestrou nabídku maďarských, mezinárodních i odlehčených jídel. Ve večerních hodinách se v prostoru restaurace a střešní terasy pořádají zábavné večery s rozmanitým programem a vynikajícími koktejly.

Kde budete relaxovat?

Po náročném dni si odpočinete ve wellness, kde najdete 2 vířivky a finskou saunu. Dopřejte si také některou z masáží.

Ověřeno Travelkingem

“Na hotelu se mi líbilo, že byl pěkně útulný, čistý a že jsme se i přes menší jazykovou bariéru ve všem domluvili. Z jídla hotelu jsme byli nadšení - chutnalo skvěle a z těch velkých porcí jsme přejedení ještě teď. :) Doporučuji procházku po historickém centru města Mosonmagyaróvár zakončenou na kávě v místní kavárně a nakonec se v hotelu naložit do horké vířivky nebo sauny.” Přečtěte si celou recenzi

Barbora Mezlová - Finanční tým
Osobně ověřeno v: Dubnu 2022