Simbad Hotel ***superior

Simbad Hotel ***superior

Kolbai Károly utca 4., Mosonmagyaróvár
Maďarsko

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
14:00 - 19:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Půjčovna kol
Přednáškový sál
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
100 m
Vzdálenost od lázní
0,2 km
Zastávka
0,2 km

O ubytování

Simbad Hotel ***superior se nachází v srdci města Mosonmagyaróvár pouze pár kroků od středověkého hradu (500 m). Malebné centrum města vás uchvátí příjemnou atmosférou a množstvím barokních památek. Za nádhernou nedotčenou přírodou se vydejte k Neziderskému jezeru (40 km), které patří na Seznam památek UNESCO. V Győru (40 km) leží kromě mnoha historických budov také vyhlášené lázně a aquapark Rába Quelle s panoramatickým výhledem na centrum města.

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji. Většina pokojů má balkon a všechny jsou vybaveny klimatizací, LCD televizí, rádiem, WiFi připojením, minibarem a vlastní koupelnou s fénem.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci se můžete těšit na pestrou nabídku maďarských, mezinárodních i odlehčených jídel. Podávají se zde servírované snídaně a večeře. Ve večerních hodinách se v prostoru restaurace a střešní terasy pořádají zábavné večery s rozmanitým programem a vynikajícími koktejly.

Kde budete relaxovat?

Po náročném dni si odpočinete ve wellness, kde najdete 2 vířivky a finskou saunu. Dopřejte si také některou z masáží.

Ověřeno Travelkingem

“Na hotelu se mi líbilo, že byl pěkně útulný, čistý a že jsme se i přes menší jazykovou bariéru ve všem domluvili. Z jídla hotelu jsme byli nadšení - chutnalo skvěle a z těch velkých porcí jsme přejedení ještě teď. :) Doporučuji procházku po historickém centru města Mosonmagyaróvár zakončenou na kávě v místní kavárně a nakonec se v hotelu naložit do horké vířivky nebo sauny.” Přečtěte si celou recenzi

Barbora Mezlová - Finanční tým
Osobně ověřeno v: Dubnu 2022