• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 7 €/noc (jen malá plemena)

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Cílem majitelů hotelu je poskytnout všem hostům maximální komfort a relax v oblasti ubytovacích, stravovacích a rehabilitačních služeb. Hotel disponuje vlastní wellness zónou, kterou můžete využívat v rámci pobytu. Zaplavte si v bazénu nebo se zahřejte v sauně či vířivce.

Všechny pokoje jsou vybaveny minibarem, LCD TV se satelitním příjmem, telefonem, koupelnou se sprchou nebo vanou, zabudovaným vysoušečem vlasů a WC. Při volbě dvoulůžkového pokoje je možnost výběru lůžek manželských nebo oddělených.

V rámci polopenze vás čekají bohaté snídaně, které jsou podávány formou švédských stolů (studená a teplá kuchyně, saláty, nápoje, pomazánky, müsli, slané a sladké pečivo, káva, mléko, čaj, ovoce, čerstvá zelenina a jiné). Večeře jsou výběrem z menu s možností vegetariánské a dietní stravy.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Veronika A.)

Výborná strava, milá obsluha.

Vynikající (Petr K.)

Hotel byl pěkný, klidný, čistý a všechen personál byl ochotný a velmi milý. Strava předčila naše očekávání. Za shlédnutí určitě stojí Demenovské jeskyně . Také lyžování va skiareálu Jasná a relax v Gino paradise Bešeňová bylo úžasné. Příští rok se sem určitě vrátíme.

Vynikající (Jan M.)

Příjemné prostředí, milý personál, pestrá polopenze.