Recenze a hodnocení: Penzion a sklep u Tomčalů (Jižní Morava)

4,1/5
(Celkem 19 hodnocení)Skvělé
Čejč, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,1/5

Personál

3,9

Interiér hotelu

3,7

Lokalita hotelu

3,7

Strava

3,2

Služby hotelu

3,1
3/5  
(Marcela Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 18. 9. 2022
Přeji dobrý den, ráda bych se vyjádřila k našemu pobytu. Je pravda, že jsem ho kupovala už v lednu 2022 a ledasco se mohlo změnit.1. První dojem při příjezdu: PENZION NEFUNGUJE-nepořádek před ním, nikde nikdo. A to jsem s panem majitelem mluvila den před naším příjezdem, věděl, kdy přijedeme.2. Ozval se až za půl hodiny na náš 2. telefonát a sdělil, kde najdeme klíč od pokoje (VELKÁ DŮVĚRA).3. Ubytování - pokoj a vybavení, úklid, bez připomínek.4. Strava (snídaně + večeře) - chutná, ale málo. Nápojový lístek nebo nějaký jídelníček s uvedením cen - NEEXISTUJE.Zlatým hřebem celého pobytu měla být DEGUSTACE 10 vzorků vína od místních vinařů - VELKÉ ZKLAMÁNÍ. Pan majitel nabídl jen svoje produkty, celkový objem max. 1,5 dc (těžko se to z fotek odhaduje, ale manžel si s tím dal práci a spočítal to). Navíc bez možnosti oplachu sklínky. Stejně tak to bylo i s miniaturním koštýřem, pan majitel natahoval jeden vzorek za druhým. "Zákusek" alespoň v podobě kousíčku chleba chyběl. Za půl hodiny bylo po degustaci. Bylo vidět, že pan majitel je nervózní. a chtěl to mít rychle za sebou. To nám také u večeře řekl. Brzy na to odjel. Takže mám dojem, že v penzionu zůstali jenom ubytovaní hosté.Na závěr tato poznámka. Jižní Moravu známe, pár takových akcí už jsme absolvovali, takže můžeme porovnávat. Na radosti z našeho výletu to neubralo. Jeden den jsme navštívili Terezín, druhý den Čejč - jako pěší turisté. Jenom jsme očekávali, že když se vrátíme z výletu, posedíme si na verandě a budeme si moci něco dát-alespoň kávu nebo decku vína. To nepřicházelo v úvahu, protože personál, každý den někdo jiný, se zde objevoval krátce před snídaní a před večeří. A na závěr pro dokreslení celého pobytu. Za 1 malý talířek - asi 1 krajíček chleba se škvarkovou pomazánkou a troškou cibule, 2 turecké kávy (bez cukru a mléka), a 2 malé rozlévané kofoly jsme při odchodu zaplatili 210,-- Kč. Opět bez jakéhokoli dokladu.
2/5  
(Adriana A. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 3. 9. 2022
Všetko by bolo fajn, až na čistotu penziónu a ďalšiu pracovníčku, ktorá by sa určite zišla pri obsluhe atď..
5/5  
(Jana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 9. 2022
Byli jsme spokojeni.
4/5  
(Miroslav K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 8. 2022
Byli jsme spokojeni
5/5  
(Věra K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 8. 2022
Pobyt skvělý a vše kolem.Je to pro lidi co mají auto.Wifi hodně vypadávala.Jinak vše na jedničku.
5/5  
(Jaromír T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 7. 2021
Velice spokojeni jak s ubytováním, tak s veškerými službami včetně stravy.
1/5  
(Martina Fouskov F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 10. 6. 2021
Nedostatečná komunikace při objednávání termínu, mela jsem rezervovaný pobyt s vířivkou, který byl při příjezdu již obsazen. Majitel měl k tomu laksní přístup, bez jakékoli omluvy. Polopenze jak že školní jídelny. Snídaně pár koleček měkkého salámu, sýrů a plátků papriky, rajče a okurky. Po degustaci jsme nakoupili vína, které nám měli být daný na konci pobytu, když jsme večer chtěli láhev vína, kterou jsme si objednali, bylo nám řečeno, že nelze vydat objednané víno domu, ale že nám rádi dají další láhev, kterou nám navíc ještě naúčtují. Večer nám byl nabídnut k vínu talíř, na kterém byly nejlevnější klobásy, eidam nakrájený na mini kousíčky. Zdálo se, že čím víc levnější nám zavřít pusu, tím líp pan získá peníze po covidové krizi.
5/5  
(Zdeňka H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 8. 2020
S pobytem jsme byli velmi spokojeni, prostředí penzionu příjemné a vše co bylo uvedeno v poukazu jsme dostali. Strava neměla chybu a pan majitel i ostatní personál příjemný a ochotný. Tip na výlet? Těch je tolik, že si musí vybrat každý podle svého.
4/5  
(Jiří P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 8. 2020
Penzion moc hezký, ubytování pěkné, čisté!Jídlo dobré, jen mi chyběl výběr! A i snídaně chyběl výběr!
3/5  
(Miluše D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 10. 2019
Nebyli jsme spokojeni se snídaní.
5/5  
(Otto Š. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 7. 2019
Strava super, obdržel jsem vše, co jsem si objednal. Personál by se pro hosty rozkrájel. Především správce budovy Štefan byl schopny i večer kolem desáté vykouzlit chutný sýrový talíř. Doporučení spíše pro majitele, kdyby chtěl investovat, tak klima a nějaké menši koupání by nebylo špatné.
5/5  
(Katarina B. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 17. 6. 2019
Vsetko bolo perfektne
5/5  
(Milan D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 9. 3. 2019
Vše bylo super!
5/5  
(Jaroslav P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 8. 2018
Vše v pořádku.
5/5  
(Libuše K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 7. 2018
Rodinný penzión pana Tomčaly naprosto super, paní provozní úžasná, pan Tomčala pecka - milí, pozorní lidé, jenž vítali úsměvem a rázem se člověk cítil jak doma. Penzión útulný, panuje zde rodinná atmosféra, jídlo výborně, ochutnávka vína excelentní. Četla jsem občas špatně recenze - lidí promiňte, já sem nejela sledovat tělku a enormě se přežírat, já si jela užít život, poznat lidí, Moravu a víno. Doporučují všem pohodovým lidem. Liba.
5/5  
(Václav K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 4. 2018
Byli jsme se stravou, ubytováním a kvalitou dalších služeb např. teplá voda na osprchování po celý den spokojeni. Čistota v celém hotelu, obsluhující personál slušný a ochotný.
3/5  
(Věra T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 8. 2017
Prostředí - spíš motel, nejsou skříně, ani noční stolek. Vše na kupónu bylo nabídnuto, strava chutná, personál příjemný. Výlety a dostupnost památek /Mikulov, Lednice/ výborné, ale pro lidi zvyklé večer se projít a ne sedět u vína není místo dobré, protože se musí chodit podél rušné silnice.
3/5  
(Karel C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 9. 2016
Penzion je umístěn poblíž hlavní silnice, ale není to zas až tak na závadu. Na netu jsme si našli polohu a tak jsme s tím počítali. Ze tří stran jsou vinohrady a tak se hluk poněkud tlumí. Pokoje jsou skromně a jednoduše zařízené, chybí některý nábytek, např. skříň na oděvy , odkládací stolek apod. V ceně pobytu byla polopenze - chválíme, dále lahev vína a degustace 10 druhů vín z vlastní produkce. Na tu nedošlo, protože pan majitel se více zabýval přípravami na sobotní svatbu. Nicméně, díky vstřícnému přístupu personálu, jsme na závěr pobytu obdrželi druhou lahev vína, jako kompenzaci za neproběhlou degustaci. Na druhou stranu musíme zase panu majiteli poděkovat za výborné tipy na výlety, např. Templářské sklepy v Čejkovicích s prohlídkou a degustací, nebo zámeček Milotice v krásném prostředí s vynikající průvodkyní a v neposlední řadě jako večerní odpočinek Lázně Hodonín, různé druhy saun, pára, bazén, vířivka a pod. Takže závěr věcí je, až na drobné nedostatky, celkem spokojenost.
4/5  
(Vladimír P. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 15. 8. 2016
Všetko bolo o.k. Dostali sme presne to čo bolo na kupóne. Personál milí a ochotný.

Právě v prodeji pro Penzion a sklep u Tomčalů

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet