Recenze a hodnocení: Hotel Villa Dino *** (Mariánské Lázně)

4,5/5
(Celkem 64 hodnocení)Skvělé
Mariánské Lázně, Česká republika (Zobrazit mapu)

Hodnocení od zákazníků

4,5/5

Personál

4,4

Interiér hotelu

4,1

Lokalita hotelu

3,6

Strava

4,3

Služby hotelu

4,2
4/5  
(Lenka K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 5. 2023
S pobytem ano, ale hotel se nenacházel u kolonády, ale na kraji města, půl hodiny pěšky od centra. pobyt jsem darovala starým rodičům, tak to bylo pro ně náročné. Ale služby si pochvalovali.
5/5  
(Eliška N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 11. 2022
Vse v poradku.
5/5  
(Jitka W. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 10. 2022
Když jsme přijeli do hotelu, tak nám pán řekl, že nikde nebyla rezervace, ale pokoj nám našel, ovšem až ve 2 poschodí a se skosenými stropy a sloupy, byl tam dost stísněný prostor. Jinak jsme byli se vším spokojeni.
5/5  
(Ivana H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 9. 2022
Hotel je bohužel u hlavní silnice. Strava byla úžasná, chutná a velké porce.
3/5  
(Marie N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 8. 2022
Jeli jsme s manželem na víkend. To, že je hotel na rušné ulici jsme věděli. Pokoj byl čistý a dostačující. Jako pozitivní vidíme stravu, snídaně byly celkem rozmanité, dobré, výběr k večeři, také. Co se nám ale vůbec nelíbilo, je chování personálu. Všechno byl problém, chtěli jsme povečeřet na terase - dle chování jsme jim zabírali místo pro příchozí lidi z venku, nakonec manžel číšníka přemluvil, ale bylo mu řečeno, že donese večeři až bude mít čas. Po večeři jsme na terase chtěli posedět a dát si něco k pití - útrata navíc, ale poměrně brzy jsme odešli, oba číšníci se věnovali ostatním hostům (hlavně cizincům), když jsme na ně mávali (manžel měl prázdnou sklenici od piva již nejméně 15min) a oba číšníci kolem nás několikrát prošli, pití jsme se nedočkali. Když jsme nahlas řekli, že zaplatíme, tak u nás byli okamžitě. Při snídani nás dali ke stolu k jiným hostům, protože nám bylo řečeno, že booking nejsou hoteloví hosté. Lidé, kteří přijdou zvenku jsou pro ně důležitější, než my, co jsme u nich měli pobyt celý víkend. Za nás tento hotel už určitě ne.
2/5  
(František L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 8. 2022
Hotel je na rušné křižovatce-nedalo se spát. Služby a personál v pořádku. Mariánské Lázně a okolí se nám moc líbilo.
4/5  
(Sidonie H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 7. 2022
Ok.
5/5  
(Ladislav C. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 7. 2022
Byli jsme spokojeni jen hotel je na moc rusne ulici. A na pokoji v podkrovi bylo nesnesitelne vedro da se rict i pres noc. V letnich extreme teplich dnech by se hodila klimatizace.
5/5  
(Andrea J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 2. 7. 2022
Výborný personál výborný masér a strava taky vynikající
5/5  
(Kristyna D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 6. 2022
Personál nezná slovo ,,nejde”. Všichni byli přátelští a příjemní. Jídlo výborný, hotel čistý. Byli jsme nadšení!
5/5  
(Zdeňka B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 6. 2022
naprostá spokojenost až na válendy na spaní
5/5  
(Anna K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 6. 2022
Hotel se nám líbil ,vše podle kuponu jsme obdrželi. Personál OK
4/5  
(Ivana S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 4. 2022
Vše odpovídalo nabídce. Spokojenost
4/5  
(Alena T. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 3. 2022
Hotel Dino je hezký, čistý, chutnalo nám tam jídlo i moučníky. Jedině od wellness jsem čekala trochu víc, všechny 3 procedury byly odbyty v 1 hodině a nebyla tam ani možnost dokoupit si cokoliv navíc. Prý z důvodu toho, že tam bylo hodně lidí a nestíhalo se to. Škoda, že tam není možnost sauny nebo vířivky.
4/5  
(Jana P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 3. 2022
Byli jsme spokojeni, pokoj moc pěkný, vše čisté. Personál výborný, strava skvělá, pestrá a dost.
1/5  
(Radek H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 3. 2022
Jedním slovem hrůza! Strava ubytování šílené!! Už nikdy více.
5/5  
(Ljuba A. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 23. 1. 2022
Pobyt neměl chybu, jídla plno, služby paní masérky jedinečné. Jen my jako méně pohybliví důchodci jsme postrádali výtah, ale chápeme, že v takovéto budově by vypadal nepatřičně a my jsme nakonec do toho prvního patra došli.
5/5  
(Milena V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 1. 2022
Moooc spokojení.
5/5  
(Ludmila S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 9. 2021
Personál skvělý, jídlo výborné
5/5  
(Pavel J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 9. 2021
S pobytem byla spokojenost. Jídlo výborné, služby v pořádku. Okolí hotelu pěkné.
5/5  
(Lenka R. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 9. 2021
Super pobyt , příjemná obsluha a velmi dobrá jídla. Zpívající fontána, park Boheminium, golf,...
4/5  
(Lenka P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 16. 9. 2021
Hotel jsme hledali, aby nebyly ve středu kolonády, spíše dál a to se povedlo. Bylo všude čisto, pokoj byl prostorný. Obsluha a wellness také v naprostém pořádku. Strava, tam je to bohužel teď všude stejné. Málo rekreantů a převažují spíše smažené věci. Ale byl výběr i z domácí kuchyně, jako výpečky nebo svíčková. Ráda se tam vrátím
5/5  
(Boleslav A. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 25. 8. 2021
Až překvapivé zařízení pokojů. Rozhodně vypadá ještě lépe než z venku. Velmi profesionální personál. Skvělá lokace.
4/5  
(Hana H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 17. 8. 2021
Hotel čistý, masáž výborná, aerosolná koupel nebyla. Paní masérka téměř nekomunikovala. Snídaně i večeře byly bohaté, personál příjemný. Hotel na velmi rušné křižovatce, vybavení jednoduché, ale čisté.
2/5  
(Jan Z. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 7. 8. 2021
Malý hotel o zhruba 10 pokojích. Bohužel recepce žádná vše se řeší pouze s obsluhou na baru, takže pokud je hospoda či zahrádka plná nemají barmani tolik času vám vše vysvětlit a věnovat se vám. Co se týká interiéru hospůdka postarší ale nic hrozného. Na chodbě po cestě na pokoj nikde nejsou vypínače na světla pouze čísla která jsou skoro všechny rozbitá minimálně vzhledově. Pokoj krásný moderní vybavení a prostorný. Úklid zde ale probíhá až po ukončení pobytu. Což při nepříznivém počasí nic moc jelikož hodně cest je písčitých. Co se týče stravy... snídaně super, čerstvé pečivo, sýry, salámy, vajíčka, párky a nějaké to sladké. Tomu není co vyčíst ale při polopenzi ty večeře opravdu strašná tragédie. První večer jsme si nemohli ani vybrat co budeme mít. Takže jako polévka měla být česnečka, což byla jen voda, cibule a brambor úplně bez chuti. Jako hlavní chod čevabčiči s bramborami. Brambory bez chuti a rozvařené a tři malé kuličky mletého masa. A jako dezert koláč s lesním ovocem byl velmi ale velmi kyselý. Druhou večeři respektive hlavní chod jsme si mohli vybrat ač výběr nebyl nijak zvlášť záživný. Kuřecí plátek se sýrem a šunkou s bramborami, vepřové výpečky anebo salát. Zvolili jsme tedy jednou plátek a druhý výpečky. Jako polévka byla tentokrát cibulačka. Která byla úplně stejná jako předchozí den jen tam bylo o něco více cibule. Hlavní chod kuřecí plátek s brambory.... brambory neochucené, kuřecí plátek jak podrážka a na něm nastrouhaný eidam s kostkami nějakého salámu. A to vše zalité omáčkou UHO. Výpečky přijatelné až na br. Knedlík který byl zjevně z pytlíku a lepil se na patro. Takže strava za nás opravdu strašná . Co se týká wellness. Měli jsme v ceně 3 procedury. První měla být solná koupel což koupel nebyla. Ale taková budka s dvěma stoličkami kam byl foukán horký vzduch se solí. Jako druhá procedura rašelinový zábal. Byl super ale jedná se pouze o jeden čtverec který je možný dát buď na bedra, hruď, nebo krk. Poté masáž a ta byla příjemná. Personál jinak příjemný ačkoliv organizace z mého pohledu špatná. Dva barmani mají obsahovat zahrádku, restauraci a zároveň podávat polopenze a do toho dělat recepci. Takže velké prostoje jak u jídla tak u řešení ohledně pobytu. A pokud jste něco potřebovali ráno do 11h mel člověk smůlu než otevřela restaurace.
5/5  
(Zdeněk P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 9. 2020
Pobyt byl velmi příjemný, vše odpovídalo nabídce, určitě se vrátíme.
5/5  
(Rudolf P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 1. 7. 2020
Všechno na profesionální úrovni. Personál vstřícný- ubytování na výborné úrovni + masáže-strava výborná.
4/5  
(Kateřina D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 22. 2. 2020
Strava výborná, personál ochotný. Pokoj decentní, ale čistý, za tu cenu spokojenost.
5/5  
(Karel P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 19. 2. 2020
Spokojenost. Personál tak, jak by měl být.
3/5  
(Markéta N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 10. 2019
Požadovaly jsme varnou konvici, dětskou postýlku a dobrý přístup bez schodů, kvůli kočárku. Nic z toho nebylo. Na konci pobytu nás zapomněli vyzvednout z apartmánu (po 5 ujištěních, že o tom vědí). Jídlo studené!!!
5/5  
(Pavlína G. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 29. 9. 2019
Vše OK - doporučuji, Laskavé, vstřícné jednání veškerého personálu, chutná strava, čisté prostředí, procedury odpovídající popisu v nabídce.
4/5  
(Monika N. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 7. 2019
Hotel hezký, nedaleko centra. Pokoje čisté, dostatečně vybavené. Personál příjemný.
5/5  
(Vlasta K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 30. 9. 2018
Ano, vřele doporučuji. Velmi vstřícný personál.
4/5  
(věra J. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 8. 2018
Hotel čistý, pohodlný, strava dobrá, jinak tipy na výlet: blízko lázně Kynžvart - zámek, v BEČOVĚ -zámek, nebo na celý den výlet do Karlových Varů.
3/5  
(Dana Ř. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 27. 8. 2018
Strava a ubytování bylo velmi dobré. Wellness procedůry nás zklamali. Jak přístupem fyzioterapeutky, kdy jsme dostali čas procedůr, ale byl obsazen. Neměla věci na procedůru v pořádku , došla bomba na uhličitou koupel. Dostali jsme jinou procedůru, ale chybí zájem a milejší přístup.
4/5  
(Brita E. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 13. 6. 2018
Pobyt v hoteli Villa Dino v Mariánskych Lázňoch bol veľmi príjemný, strava a prístup personálu dobrý, procedúry spĺňali popis z kupónu. Lokalita hotelu veľmi dobrá, blízko k minerálnym prameňom a k centrum. Hotel je ceste, tak treba počítať s hlukom z dopravy.
5/5  
(Zuzana V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 20. 3. 2018
Pobyt se nám velmi líbil. Nejvíce musíme pochválit stravování, kuchyně byla opravdu výborná.
5/5  
(ilona F. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 8. 12. 2017
Určitě bych doporučila tento pobyt, moc se mi to líbilo.
4/5  
(Monika P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 12. 11. 2017
Hotel čistý, obsluha příjemná, všechno dle nabídky. Perfektní.
5/5  
(Mária H. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 5. 10. 2017
Hotel odpovídá popisu a vše co bylo uvedeno na kuponu jsme obdrželi. Personál je ochotný.
5/5  
(Květoslava D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 24. 8. 2017
V Mariánských Lázních ve Ville Dino bylo vše na jedničku, včetně služeb. Byli jsme maximálně spokojeni a všem můžeme tento hotel doporučit. Vašemu týmu bych chtěla poděkovat za tuto nabídku pohody.
5/5  
(Míla S. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 13. 8. 2017
Vše OK. Spokojenost jak se stravou, tak s paní masérkou, příjemný personál. Jen v koupelně chybí větrák. Můžeme všem jen doporučit.
5/5  
(Michal O. - Slovensko Slovensko)
Hodnocení napsáno: 12. 8. 2017
Všetko bolo v poriadku personál veľmi príjemný. Vrele odporučujem.
5/5  
(Květa V. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 21. 7. 2017
Vše odpovídalo popisu v nabídce.
4/5  
(Jana K. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 7. 2017
Pobyt v hotelu byl příjemný, jen trochu rušný, protože hotel leží u hlavní silnice. Pokoj byl prostorný, personál ochotný a strava vynikající. Zpívající fontána na kolonádě mě okouzlila. Mohu jen doporučit!
5/5  
(Bohumila L. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 26. 6. 2017
V Mariánských lázních jsem byla s kamarádkou. Personál, jídlo i wellness opravdu super, vše bylo na kuponu uvedeno popravdě. Lázně i okolí je opravdu krásné.
4/5  
(Milada D. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 28. 5. 2017
Strava dobrá, wellness prima, personál ochotný, výlet Dančí obora.
4/5  
(Renata B. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 15. 5. 2017
Prostředí hotelu bylo příjemné, negativem byla pouze nemožnost odvětrávání WC jinak, než okny přes pokoj a chyby v časovém harmonogramu masáží. Jinak personál příjemný, strava dobrá (výborná míchaná vejce k snídani). Vše podstatné v příjemné vzdálenosti od penzionu (nádraží, kolonáda, obchody...)
5/5  
(Ladislava P. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 14. 2. 2017
S veškerým servisem i službami jsme byli velmi spokojeni.
5/5  
(Veronika Č. - Česko Česko)
Hodnocení napsáno: 3. 2. 2017
Vše naprosto super.

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet