Ve velice atraktivní části Slovácka leží obec Staré Město, které je ideálním místem k rekreaci. Vypravte se do moderního Hotelu Synot, který poskytuje ubytování v komfortních pokojích se dvěma lůžky a to buď oddělenými či spojenými, TV/SAT, internet a některé pokoje mají také klimatizaci. Za příplatek je také možný klasický dvoulůžkový pokoj s manželským lůžkem.

Hotelová restaurace má širokou nabídku jídel i nápojů a na výtečné polopenzi si tu jistě pochutnáte. K posezení je ideální Lobby bar, ale také stylová hospůdka s letní terasou, která přijde vhod především v létě.

Součástí hotelu je také wellness centrum, které je elegantním a stylovým světem odpočinku a dělí se na dvě části.

Aquacentrum, ve kterém najdete bazén s protiproudem, křišťálově průzračnou lázeň (28 °C) a vodní masáž ve whirlpoolu. Saunový svět s finskou a aroma saunou, solnou a aroma parní lázní, tepidáriem s vyhřívanými lehátky a hvězdným nebem a odpočinkovou místností s relaxační hudbou.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Jana H.)

S pobytem jsme byli velice spokojeni. Strava byla na 1. Personál velice příjemný. Výlet do Kovo-Zoo dá se dojít pěšky.

Skvělé (2 F.)

Hotelové prostředí i místo pobytu odpovídá nabídce. Strava včetně obsluhy na velmi dobré úrovni, vynikající wellness služby nabízí možnost všeobecného vyžití a odpočinku. Z toho vyplývá naše velká spokojenost. Perzonál hotelu je slušný a ochotný. Doporučujeme výlety na zámek Buchlovice a hrad Buchlov, město Uherské Hradište ap.,závisí na počasí.

Vynikající (Jitka P.)

Pobyt předčil naše očekávání, neměl jedinou chybičku. To, že všechno v hotelu vypadalo jako u nově postaveného, čisté, příjemné, že strava byla chutná, obsluha a všechny služby na úrovni...to může splňovat plno hotelů, ale přístup personálu byl nevšední. Takže velké poděkování všem.