Osobně ověřené nabídky

U nás v Travelkingu pobyty osobně ověřujeme a ručíme za to, že každý z nich bude stát za to.

Podle čeho pobyty ověřujeme?

Každý pobyt označený nálepkou Osobně ověřeno musí splňovat alespoň 2 ze 3 kritérií:

 • Pobyt ověřil člen Travelking týmu

  Všechno jsme si vyzkoušeli a víme, co vám nabízíme.
 • Z pobytu se vracejí spokojení zákazníci

  Vážíme si vaší zpětné vazby. Hodnocení alespoň 4/5 je známka vaší spokojenosti.
 • Zákazníci si pobyt vybírají opakovaně

  Věříme, že pokud se k pobytu zákazníci vracejí i po sté, je skutečně kvalitní.

Slovácko: Tipy na výlet a zajímavá místa

Slovácko je považováno za kraj živých lidových zvyků, cimbálové muziky, slivovice a vína. Najdete zde také impozantní barokní zámek Buchlovice obklopený francouzskými zahradami a anglickým parkem, a také středověký hrad Buchlov. Jedinečný zážitek si odnesete z expozice kovových zvířecích soch Kovozoo ve Starém Městě nebo z cyklistického výletu po stezce kolem Baťova kanálu. V Modré objevíte Archeologický skanzen, kde se seznámíte se životem našich předků. K jedinečným přírodním památkám Slovácka patří rozlehlé bukové chřibské lesy či legendární orchidejové louky Bílých Karpat.

Uherské Hradiště Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Uherské Hradiště ležící 23 km jihozápadně od Zlína na levém břehu řeky Moravy je srdcem Slovácka. Tento region je proslulý svébytným folklorem, cimbálovou muzikou, dobrým vínem a překrásnými kroji.

V historickém jádru se prolíná vévodící baroko s předešlými slohy i novějšími uměleckými směry. Výsledná podoba působí ve vzácném souznění minulosti s přítomností. Masarykovo náměstí s barokním kostelem sv. Františka Xaverského je kuriózní tím, že se po něm při povodních v roce 1997 jezdilo na lodičkách. Za vidění stojí také Stará radnice v Prostřední ulici a Galerie Slováckého muzea. V původní jezuitské koleji sídlí Slovácké centrum kultury a tradic se stálou expozicí, která vás provede dějinami Uherského Hradiště a její součástí je také interaktivní model města.

V městské části Mařatice najdete malebné vinařské uličky se sklípky ze 17. století. Několik z nich je chráněných jako památka lidové architektury. Za návštěvu stojí např. dům č.p. 247, dnes vinný sklep U Lisu. Příjemnou relaxaci i bohaté sportovní vyžití najdete v nově vybudovaném areálu Aquaparku Uherské Hradiště. Západně od města se nachází Staré Město se zajímavým památníkem Velké Moravy, muzeem bonsají a originální Kovozoo, jedinou atrakcí svého druhu v celé Evropě.

Více informací

Slovácko Nejoblíbenější výlet v lokalitě

Oblast nekonečných vinohradů, krásné přírody, dobré nálady a mnoha zajímavých historických i kulturních památek – to je Slovácko. Nechte se vtáhnout do jedinečné atmosféry jižní Moravy a užijte si vstřícnost zdejších lidí v jednom z mnoha vinných sklípků. Pokud máte zájem o túru nebo příjemnou projížďku na kole, jste tu správně, stejně jako pokud vás zajímají starobylé hrady a zámky.

Co nevynechat při návštěvě Slovácka?

 • Hrad Buchlov
 • Zámek Buchlovice
 • poutní místo Velehrad

Vydejte se i do Archeoskanzenu Modrá, Uherského Hradiště nebo Veselí nad Moravou. Ve Starém Městě navštivte Památník Velké Moravy a unikátní Kovozoo.

Více informací

Mapa tipů na výlet celkem 32 tipů

Slovácko: Tipy na výlet

Pobyty v okolí

Další pobyty

Články, které by vás mohly zajímat

Vinobraní a další podzimní vinařské akce (nejen) na jižní Moravě

Vinobraní a další podzimní vinařské akce (nejen) na jižní Moravě

 • ČESKO
 • 16. 8. 2021

Vinobraní jsou každoroční událostí, která se koná na podzim a láká všechny fanoušky vína a vinné révy. Užijte si i vy tento podzim degustace vína i burčáku, skvělý kulturní program i hudební vystoupení, která vinobraní tradičně doprovází.

Co podniknout ve dvou či s rodinou během víkendu na Slovácku, ve Zlíně a Luhačovicích?

Co podniknout ve dvou či s rodinou během víkendu na Slovácku, ve Zlíně a Luhačovicích?

 • KAM SE VYDAT NA VÍKEND?
 • 19. 7. 2021

Jihovýchodní Morava je krajem měst s jedinečnou architekturou, historických památek, vynikajícího vína i úchvatné přírody. Objevte s námi ta nejkrásnější místa Slovácka, Luhačovicka a Zlínska. Během prodlouženého víkendu stihnete vidět opravdu mnoho!

Objevte to NEJ z Česka: 6 NEJzajímavějších rozhleden aneb vydejte se až do oblak

Objevte to NEJ z Česka: 6 NEJzajímavějších rozhleden aneb vydejte se až do oblak

 • ČESKO, OBJEVTE TO NEJ Z ČESKA
 • 14. 4. 2020

Ze které české rozhledny je nejlepší výhled? Která je nejvyšší nebo se stala sama o sobě architektonickým skvostem? Vydejte se s námi do míst, kde je možné získat ten správný nadhled a perspektivu, být blíž přírodě a bezesporu i nebi!

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK